Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Harika bir menü olmuş nergisim afiyet olsun
Afiywt olsun canım. Hani kahvaltı akşam karbonhidrat ağırlıklı olmuş ve muhtemelen bu saatlerde acıkmış olursun. 17 den sonra bir şey yedin mi yoksa dayanabildin mi? Su miktarı?
Gün içindeki koşyurmacandan dolayı 6 kasık pilav gözüme batmadı su harika afiyet olsun canım
Afiyet olsun Cakim. canım hani kahvaltı? Peynir zeytin yumurta vs.. Akşam yoğurtlu bir salata veya ton balıklı salata olabilirdi. Bisküvi
Yarın sağlıklı dengeli bir menü bekliyorum canım

Kız kaptanım anlattım yaa bugün mutfağı yıktılar foto eklesem mutfağa şok geçirirsin korkarsın yumurtayı kahvaltıyı salatayı nirde bulcam mutfak diye birşey ortada yok kiiii
Buyur kaptanım

Eklentiler

• 1000019289.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 16
  • 1000019291.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Yemedim kaptanım 2 -2,5 litre su içtim

15 Eylül Pazar
Kahvaltı 10:00

1.5 sahanda yumurta
2 dilim peynir
6-7 zeytin
Domates, salatalık, maydanoz
2 dilim tbe
Öğle 15:30
1 kare waffle üzerine;(evde yaptım)
1 tatlı kaşığı çiko
5 ince dilim muz
3-4 ince dilim şeftali
Akşam 19:30
3 yk pilav
Yumruk kadar kuzu eti (tandır)
Salata, 2 dilim kavun
Su 1.5 lt + 1 lt dukan
Spor yok

Bugün biraz karbon ağırlıklı oldu farkındayım yarın daha güzel bi menu ile geleceğim inşAllah

Canım Allah kolaylık versin çok zor bir süreç, benim kızımda zor alıştı ama yapısı gereği daha pasıf agresif tepkiler verdi, 2 haftadan sonra direk gitmem demedi ama nerdeyse 3 4 ay boyunca öğretmeni dahil kimseyle konuşmadı nerdeyse, almaya gittiğimde nasil geçti diye sorardim hiç oynamadım eglenmedim sadece oturup gelmeni bekledim diyordu bunlar bizi çok çok üzüyordu ama öğretmeni de uğraştı biz de uğraştık açıldı sevdi, alıştı...ben bir arkadasinin annesi ile dışarda birkac defa buluştum cocuklarla beraber, o arkadaşıyla dışarda falan kaynasinca okula beraber girdiler daha kolay oldu, kızın kaç yaşında bilmiyorum ama bu yöntem bizde ise yaramıştı inşallah sen de asarsin bu süreci
Canım benim çok hoşuma gitti yazdıkların ve gerçekten motive etti beni, bu hafta ise başlıyorum daha odaklı olacağım, elimden geleni yapacağım bu hafta almamız lazım ailem burda olunca buraya da giremedim herkesten özür diliyorum kusura bakmayın

Bacım 2 saat yürüyüş nedir Allah askina ayaklarinin altindan yol mu kaydi kollarinin altinda kanat mi vardi sen nasil yurudun 2 saatyok ben seni sabote edemem masallah diyorum

Teşekkür ederim kaptanım

Kız kaptanım anlattım yaa bugün mutfağı yıktılar foto eklesem mutfağa şok geçirirsin korkarsın yumurtayı kahvaltıyı salatayı nirde bulcam mutfak diye birşey ortada yok kiiii
Buyur kaptanım
Ayy fotograflara bakınca bile yoruluyor insan bir haftalik is var burda sil supur yerlestir Allah yardimcin olsun yakinlarinda annen kizkardesin ne bileyim eltin falan var mi birileri yardim etse iyi olur

Yaa harikasin kaptanim resmen gunde iki kez menü kontrolu yapiyosun yalniz lutfen çitayi boyle yukseltme nesela ben kaptan olsam bu kadar ilgilenemem

Buyur kaptanım
Ay hep bana denk geliyor
Allah yardımcın olsun kuzum saka bir tarafa tadilat zor iş

Ama bisküvi yerine mesela leblebi kuru kayısı hurma badem fındık falan filan. Eldeki imkanları sağlıklıları ile değiştirmeye çalış he mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…