Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Okulun rehberlik servisi vardır muhakkak. Oradan destek alsanız. Asilamayacak birşey değil ama çok kararlı ve istikrarlı olmalisin. Allah kolaylikla asmanizi nasip etsin canım benim.
Amin canımm saolasin onlarda siz sağlam durursaniz alışır diyor ama okulu ayağa kaldırınca da bizi arıyoar gelin diye

Muhteşem 4 lüm ve canım kendim 💕
IMG_20240916_081920.jpg

15 temmuz pazar
Kahvaltı 9 buçuk
Melemen 2yk,kk peynir,3 siyah zeytin,
Sucuklu yumurta yarım porsiyon, iki dilim ekmek , bir buçuk tatlı kaşığı fındık ezmesi,bir kuru incir, birkaç tane yeşil ceviz
Öğleden sonra
Bir küçük muz ,bir dilim elma ,bir dilim kavun
Akşam yemeği geç oldu 8de
Fırında tavuk bir kalçalı but, bı kâse yeşil biber eksilemesi Maraş yöresinde keltursu derler
Yürüyüş e ciktim firik aldık ah almasak iyiydi biguxel yedim cevizle fıstıkla ve pişman oldum 😔
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Akşam (17.00)

3 kaşık bulgur pilavı
5 kaşık patlıcan salatası
1 avuç içi büyüklüğünde
fırında beyaz et

3 lt su

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım benim bugün pazartesi dikkat edelim olur mu yarın tartımız var ne kadar eksi görsek bizim yararımıza canım benim senin azmine güveniyorum ben ama yinede bi 15dk olsun yürüyüşün yanına leslie filanda ekle olur mu :KK200:

15 EYLÜL- PAZAR
Açkarna 1 litre su --ceviz suyu ve ceviz 1kabuk

Kahvaltı : 10.00
Eki Görüntüle 3479521
Rezene kimyon çayı

Akşam : 17.00
1 tabak barilla makarna
5 kanat izgara

2 avuç cips
Sade maden suyu
3litre su

Çook canım çekti kaptanım yarın sıkı bi diyete giriyorumm 🥰🥰
@Efenin_Annesi @yosunkupapatya LenaG LenaG
.
balımmm menü güzel ama cıs da var yapma etme yüzümü kara çıkarmayın benim mavi takıma gününü göstercem ama siz olmadan olmaz sizin desteğinize ihtiyacım var bak görüyorum kurabiye tarfilerinde geziniyon:KK12::KK12::KK12: sakıınnn küserim hee ben size diyorum tek tek hepinize güveniyorum ona göre azıcık daha sabret canım cumartesi ödül günü yersen ne yemek istiyorsan:KK200:

Y yosunlupapatya Kaptannnnn bendeee böylee kisiselll mesaj istiyorummmm takım arkadaşlarıma ve kendimeeee kiskandiimmm
canımm kişisel olarak hepinize özel mesajlarda yazdım ama sen hala 2 gündür menü yazmıyorsun aklım sende takılı kaldı ona göree lütfen paylaşımlarına devam et burada diğer arkadaşlarımızda motive olur benimde görmem lazım cıs bişi yedin mi spor yaptın mı? :KK68::KK68::KK68:

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
15 Eylül menü

Sabah 10:30 Türk kahvesi 2 tane hurma

Öğlen 1 büyük kase salata içinde 2,3 yk nohut

Ara yeşil çay
Türk kahvesi 1 hurma

Akşam 18:50 4,5 yk z.yağlı taze fasülye 3,4 yk pirinç pilavı 🌸

3 litre su spor yok 🌸
canım menü çok güzel maşallah sana biliyorum bebişinde var ama 15dk cık da olsa leslie yapsan olur muo_Oo_Oo_O

15.09.24
11.00
1 haşlanmış yumurta domates salatalık, 1 dilim peynir,3 dilim sucuk, 2 dilim ekmek, 1 TK kuşburnu.

15.00 yarım haşlanmış mısır

19.00
1 tabak zeytinyağlı fasulye, 3 YK pilav, cacık, 1 dilim kavun.

Şu:1.5 lt. LenaG LenaG Y yosunlupapatya
ohh menüye bakk ne güzell azıcık mısır oradan ben burdayım diyor ama spor var ise belki yakmışsındır suyu da birazcık daha arttırabilirsen çok iyi olur göklerce cim sana da güvenim tam biliyorsun dimi :KK200:

Vira bismillah
15 Eylül menüm
Sabah
2 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
3 zeytin
3 ta ekmeği
1 çikolata(karam:eek:)

Öğlen
1 bardak meyve suyu
Yarım porsiyon döner
1 tb ekmeği
Bir dilim kavun

Akşam(19)
2 tavuk pirzola

Spor yok
Su 2 lt
canımmm menü tamammış aslında ama karam niye yedinn kuzumm bak ırmakcım gel anlaşalım seninnen cumartesiye kadar tatlı canın isterse hurma veya kayısı yiyorsun söz mü bak karşı tarafın takım kaptanı dahil ekibindekiler bile bana yürüme ye iç yat diyor azıcık desteğinize ihtiyacım var nolur yemeyin kız azıcık sana da çok güveniyorum bunu bil olur mu spor da yapıcan bugün dünden söz verdin bana o_O :KK200:

X