Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sitare55 LenaG

14 eylul

Dun aksama kadar iyi gittim , zate ilk yemegimi saat 2de yedim tavuk salata . Aksam saat 6 gibi de kararay kahvsltisi yapayim dedim.yaptim da.
Once pilavin tadina 1 kasik ile baktim. Tuzsuzdu.
Oglani tabagina pilav koyarken 1 topak pilavi agzima attim cok tuzluydu. Neeeqh dedim pilavin tuzu nasil kasirmaz. Sonra karistirdim. Birden 1 tabsk pilav yemisim
Sonra ip koptu.

15 eylul
Bu sabah da kötüydü malesef. 1 simit ve ceyrek ekmek peynir yumurta zeytin.

Öğlen yok

Aksam : Beni anca bu paklar hastane menusu
. Yarin laporoskopi olacagim. Dua edin

Gerçekten hiç bir şey alamdinmi ucundan kıyısından
Akşam yemeği için kabağım var yoğurdum yok
Soğanları kabağı kavur yumurta kır ohhh misss

Y yosunlupapatya kaptanım sana kötü bir haberim var adet oldum bugün karnım inanılmaz ağrıyor. İki gün böyle geçer şimdi. Spor yapabilirim ama sıkıntı yok.
Spor etcez bak başka yolu yokk ben de öyleyim ama regl dönemi daha çok yağ yanıyormus bak krizi fırsata ceviriciizz

Kaptanııım sana bişey göstermek istiyorum şuan içeride eşim ve ustalar bildiğin zurna yiyiyor mutfak yıkıldı tezgah dolap hepsi çıkarıldı şükür şimdi bitti ve karınlarını doyuruyorlar açlıktan bayılcam bende yatak odasında bakın şimdi ne yedim sözümü tuttum dayanamıyorum 1 ısırıcık bari ısırsaydım

Eklentiler

• 1000019310.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 17
Kız yiyeydin bugün pazar nolcak ahahaha zurna dürüm yaa daha ne olsunn

Akşam (17.00)

3 kaşık bulgur pilavı
5 kaşık patlıcan salatası
1 avuç içi büyüklüğünde
fırında beyaz et

3 lt su

LenaG Y yosunlupapatya
Menü harika canımm azıcık spor da ekle hafta içi lütfen
Ohh menüye bak bee harika canım hadi yatmadan bı 15dk Leslie yap amaa

Seni cani gönülden tebrik ediyorum.
Yokken işimiz kolay, ama biseyi görerek koklayarak geri çevirmek büyük irade ister. Bizler burada birbirimizi motive ederek bunu basariyoruz. Günün sonunda kazanan sen oldun bak. Afferimmmmmmm

Ayy şimdi çok daha mutlu oldum teşekkür ederim

Sitare55 kaptanim henuz gunum bitmedi hatta kahvaltidan simdi kalktim ama memumu planladigim sekilde yazabilirim ya da aksam yazayim sen yarin sabah gorursun.Aksam yemegi icin protein salata yemem gerekiyor cunku dunku yemek asiri yagli kizartma (patlican musakka gibi bisey patateste kizarttim) onu yiyemem ama kendim icin 3 er tavuk budunu posetleyip derin dondurucuya attim ne yiyecegimi bilemeyecegim zamanlarda cikarir haşlarim salata ile iyi bi aksam öğünü olur diye dusundum .Bir de hazir hamburger koftesi aldim yine protein olur diye ama tadi çok kötü ya onu yiyecegime soganla kiymayi kavurur yerim daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…