Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim tabaktaki ana yrmek krep gibi birsey mi sogan lor yulaf salça demissin ama sanki ekmek gibi birsey var gibi duruyir yumurtadan biktigim icin alternatif arayisindayim lezzetli ise deneyeyim
Canım yaa tersine çeviremedim daldı oyuzdne boyle olduu bende yumurtadan sade yersem anlamıyorum birşey lor peynirim kalmıştı
Sogan tozbiber lor maydanoz ettim ayrı tavada
Sonra omlet için de sıvıyağ tereyağ domates ve biber salca kavurdum ustüne kavurduğum lor peyniri koydum bide yulaf omlet yaptım cok lezzetli oldu ben çok ediyorum böyle değişik şeyler bayada doyurdu

Canım iç Anadolu tarıma dayalı geçim kaynağı. Hayvancılık var ama etinden faydalanmak için değil. Daha ziyade uzun vadede getirerinden. Ben kayserideyim. Burada çok olur içli kete. Bende yaparım hemde ceviz koyarım içine. Gerçekten başka bir lezzet
Menemende ekmeksiz yenirmi canım

Merak etme cznim çocuklarin dil zekasi inailmaz derecede iyi sünger gibiler degil anaokulu ilkokul 5 ten sonra bile ogrdnmeye baslasa 6 ayda çözer hatta şöyle söyleyeyim dikkat et de ana dillerini untmasinlar cunku bulunduklari dile o kadar cabuk uyum sagliyorlarki evde konusulan dil ikinci dil oluyor bazilari unutuyor bile bir arkadasimin kizi buraya 1.sinifta gelmis yani anaokulunu Turkiyede okumus çocuk sindi kiz lise 1 de iletisim kuramiyoruz surekli dil Ingilizceye kayiyor

Çok doğru canım. Biz evde dil için özel ders alıyoruz.
Ayrıca Türkçe içinde ekimde özel ders alacak benim büyük.
Yoksa karıştırıyorlar

Arkadaşlarla buluştum geldim piknik gibiyddi.
masada
kek
poğaca
kurabiye
kısır ( B Beklenen2 )
Bibwr kavurması
tuzlu cekirdek
cips vardı
Bu kadın ne yedi peki hiçbir sey
Sadece çay içtim bir arkadaş çok ısrar etti hatta günde de mi yemiyecekain dedi yemeyecem dedim

Hamur işlerini tuzlu yiyecekleri çok seviyorum

A Asya89 sen kendini hazırlıkta mı unuttun
Hazırlıkta old bildiğim için seni almadım yoksa sende de gözüm vardı
Ya canımsınay hiç sorma ya dün koşturmam vardı. Gece 12 gibi eve geldim bir siteye gireyim bakalım hangi takımdayım diyebir baktım hazırlıkta unutmuşum kendim

Bebemi uyutup yiyecem sonra yazcam kaptanım bacaklarımı belimi hissetmiyorum bu günlük temizlik işini bırakıyorum artık hafta içi akşamları parça parça kalanları yaparım... Yemekten sonra büyük bebelerin okul hazırlıklarını yaparım sonra ufaklık uyursa erkenden sızmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…