Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Salatanı al da git sende

Canim tabaktaki ana yrmek krep gibi birsey mi sogan lor yulaf salça demissin ama sanki ekmek gibi birsey var gibi duruyir yumurtadan biktigim icin alternatif arayisindayim lezzetli ise deneyeyim

Gunaydinn hayirli pazarlar herkese insallah irademizin celik gibi oldugu, kolayca hayir diyebildigimiz, haslanmis yumurtayi yerken poğaça lezzeti aldigimiz , kahve yanindaki hurmanin yas pasta ile ayni tadda oldugu ve asla özlemedigimiz ,yedigimiz tum gidalarin hem şifa hem de nefse sefa oldugu az kalorili bir gün olsunkirmizi takim siz kendinize kiymayin yiyin guzum yiyin diyette neymis yazik degil mi caniniza hadi ordan bi datli gömün bakemm

Canım sen bilirsin ama bazen diretmek gerekiyor. Okulda itme kalkma olmuyorsa çocuğun ezilmiyorsa gitsin. Bu arada kaç yaşında? Benim 3 numara 3.5 yaşında 1 aydır öğleden sonra kreşe veriyorum ama her gün bıraktığımda ağlıyor ben artık kalacaksın diyorum biraz daha düzelmeye başladı sanki. Benim ki mecbur gidecek onun iyiliği için seneye inşallah birinci sınıfa başlayacak yabancı dili öğrenmesi için.

Abi ve ablası ile aynı okula gitmek istiyor senin daha yaşın küçük bu yıl mümkün değil diyorum.

İlk biraktığımda ağlıyor sonra öğretmenleri iyi diyor.
Öğretmenleri kesinlikle gelsin bu onun iyiliği için sakın duygusal davranmayın diyorlar.

gerçekten de öyle benim 2 numara kreşte yer olmadığı için gitmedi. Şimdi 1. Sınıfa gidiyor ama hiç dil bilmiyor bu beni çok üzüyor öğretmeni hiç üzülmeyin çocuklar çabuk öğreniyor diyor ama yinede takıyorum.

Seninki küçükse yarım gün ver ama bu seferde hepten gitmek istemeyebilir

Yurtdisinda mi yasiyorsun canim yabanci dil konusamiyor demissin ya?

Canım çok haklısın ben de arkasında sağlam bir şekilde durmak istiyorum ağlasa da direktse de vermek istiyorum dediğin gibi bu onun iyiliği için ve öğretmenleri de diyor yani bıcır bıcır konuşkan girişken bir çocuk kesinlikle hiç tanımadığı insanlara bile ne yapıyorsun nasılsın benim adım şu senin adın ne hemen muhabbete giren kaynaşan bir çocuk ama işte o da bir içme kakışma oldu herhalde çocuklarla kendi arasında oradan travma yapti yani kafasında kendine ne olacak bilmiyorum ben çok gitsin istiyorum ama ne olacak bilmiyorum yani aşırı bir şekilde her şeyde her kelimede okula gitmeyeceğim değil mi diye söyleyip duruyor şimdilik bir şey söylemiyorum ama hafta başı ne olacak bilmiyorum yani

Bugün sipariş verdiğim kıyafetler geldi 38 beden elbise ve tunik bana cuk oturdu o kadar mutlu oldum ki. Normalde 40-42 giyiyordum. Bundan sonra daha da dikkat edeceğim inşallah, bugün baya bir temizlik yaptık eşimle, akşam arkadaşlarla yemeğe gideceğiz orada da diyete aykırı yemeyeceğim söz veriyorum. Kndimi böyle görmek insanların ne kadar zayıflamışsın demesi çok güze bir şey bozmyacağım kendi kendimi baltalamayacağım. İzci sözü verirem, oğluş da ben de iyiyim kaptanım bu arada çok şükür.
Ben de ilk insülin direnci çıktığında diyetisyn dedi ki aralıklı oruç yok, aç kalırsan tetikleniyor. 3 ana 3 ara öğün yapacaksın gece dokuz da bile bir şeyler var diyet listemde, kuruyemiş vesaire ama ben ihtiyaç duymuyorum. Demek istediğim aslında çok da sağlıklı değil aralıklı oruç bence. Ya da çok uzun süreli olmadan yapılabilir belki. Çoğu ablalarım çok aç bırakıyor kendini ben yapamıyorum mesela tansiyonum şekerim oynuyor benim öyle yapınca, hiç veremiyorum o zaman. Tabi herkes kendi vücudunu kendi bilir orası ayrı.

Ayy efsane bişi bu
Ben ilk gordugumde dalga geçiyorlar benle heralde demiştim
Ketenin de içine un tereyagli un kavrulup koyuluyor ya ya bizimkiler her ramazan gece kete yer yatardi dusunuyorum da yine iyi sagliklilar . hamur bol tereyagli zaten icine de yine un koy ,bu tarifte de oyle ekmek ici ekmek .Anadolunun ege Akdeniz kisimlari haric her yer gecmiste karnini karbonhidrat ve unla doyurmus.Dikkat edin et bulabiliyorlarsa et yoksa bulgur ve un ana malzeme tabi şartlar onu gerektiriyomus ama maslesef bizim de genetik kodlarimiza islemis.Ekmeksiz doymam tabusu bizim millete hasbir arkadaşım kanadali komsunu kahvsltiya cagirmis menemeni kasikla yemisler sonra demis biz boyle ekmekle yiyoruz minicik minivik ekmekleri kesip yemislerdedim yani öyle sulu selli bir yemek kahvsltilik gelse önüme ilk aklima gelen ekmek olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…