Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yuh onlara , ayaklanirsan ayaklan ise gidecek degilsin ya . Muhtemelen 2 hafta rapor verilir , saglik bu onemli yatip dinlenirsin ,sensiz bir hiciz fiyenlerin gazina gelme sakin

Valla canım kesin öyle yapcam.
Bir tane halka tatlısı ödülüm ilan ediyorum şimdiden.
Canım ben bu sabah yaptım komşulara dağıttım. Bir tane yedim zaten artıdayım ve aşırı canım sıkıldı.
Akşam öğünü sadece bir tas cacık yedim

Şerbetim çok kaldı diye bir turda öğleden sonra yaptım

Kilon 50 ve halka tatli yapip komşulara mi dağıtıyorsun komsulara niye suikast düzenliyorsun

Sitare55 LenaG

20 Eylul Cuma
Sabah 8:30
: 1 çay bardağı kefir, 1 yk keten tohumu ,6 badem , 1kuru kayisi , toz tarcin

Ara turk kahvesi +1 minik kare bitter

14: 00
3
kofte
Kabak kumpir ( kabak +2 d kasar + 1 yk sosis dilimi+ 2 dilim jalopeno turşusu + 1 tk mayonez )
1 bardak ayran
Salata

16:00
1 çb sütlu kahve
10 kabuklu fistik
5 badem
1 minik mandalina

.....

Henuz 1 maden suyu içtim

yesil cay ve yuruyus birazdan olacak.

Oh oh afiyet olsun.
Ellerine sağlık, ben hiç yapmadım kolay mı yapılışı. Resim harika görünüyordu immmm

Yuh onlara , ayaklanirsan ayaklan ise gidecek degilsin ya . Muhtemelen 2 hafta rapor verilir , saglik bu onemli yatip dinlenirsin ,sensiz bir hiciz fiyenlerin gazina gelme sakin
Canım operasyona basit diyorlar ama işte ağır bile kaldirsan göbek fıtığı olurmuş korkuyorum da yani aslında
Kilon 50 ve halka tatli yapip komşulara mi dağıtıyorsun komsulara niye suikast düzenliyorsun
Kiz güldürdün beni A Asya89 bak ne diyor çiçek Allah mi söyleti ne
Afiyet olsun canım yine harikasınn

Geçmiş olsun canım. Kolay bir işlem diyorlar. Sen sıkma canını.

Kaç aydır sıra bekliyorsun?
4 aydır bekliyordum aslında o sıralarda olsaydım 60 küsur kilolardaydim şimdi daha iyi olur mu zayıf olarak bilmiyorum ama korku var göbek fıtığına cevirebilirmis ağır kaldrimayacakmissin 3 ay filan bende temizlik takıntısı olarak nasi durucam bilmiyorum

Sağlığın için mecbursun canım
Bende temizlik düzeni severim ama sağlık söz konusu olunca bazı dağınıkları görmemezlik edeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…