Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canımm takimlardasin artık dün bitti bugün ve diğer günler özel güzel menüler bekliyorum senden hem kendin için canım benim hem de grubumuz adına birimiz bozsak digerlerini de etkileyeceğiz bunun için bile dikkat etmeliyiz lütfen hergun menülerini yaz ve spor az da olsa ekle lütfen olur mu kuzum

O zaman o kalan kısırı bugün yiyeyim mi kurabiye poğaça kısır hep kaldı komşulara dağıtayım bari gözümün önünde olursa yerim

Dün kaçamaklıydı baya canım. Regl oldum sabah onun tatlı krizleriymiş kafamı çikolata kavanozuna sokasım vardı o derece ama regl zamanlarını seviyorum çünkü regl dönemi aslında sporla vücut kilo vermeye daha müsait oluyor. O nedenle ne yapıp edip bu hafta birkaç gün spor yapmak istiyorum. Biraz yoğun bi hayatım var 4.5-1.5 yaşlarında 2 bebe ev okul beni biraz sarsıyor. Ama elimden geleni yapıcam inşallah. Ben de biraz ivme kazanmak istiyorum açıkçası. Umarım bu hafta benim için de dönüm noktası olur. Çok rölantide kaldım

Canım kaptanım sen rahat ol bu hafta bizim haftamiz bu arada sana güzel bı haberim var dünkü ödem gitmiş, sabah tartıya çiktim asıl bugün tartı günü olmaliymis

Eklentiler

• IMG_20240915_111154.jpg
    143,1 KB · Görüntüleme: 8
Canım kaptanım sen rahat ol bu hafta bizim haftamiz bu arada sana güzel bı haberim var dünkü ödem gitmiş, sabah tartıya çiktim asıl bugün tartı günü olmaliymis
Evet canım harikasin işte buu Bunu bilmiyordum canım iyi öğrendim iyi oldu spora ağırlık vereceğim bende bu hafta ozaman sizden hergun bisiler öğreniyorum harikasınız varyaa

Tamamdır kaptanım dikkat edeceğim

Ayy canım benim ya iyiki varsın gerek yok falan dememi bekleme yolla adresi bn bebeği kargolayayım küçücük zaten kargo ücreti de çok istemezler
Sende iyiki varsın sen yolla onu izmire ben onu minnoş minnoş severim yerim
Sevgili Mavi Takım bakın size lezzetli neler buldum
Bize alerji yapıyor canım almayalım biz sağol siz yiyin

trueliving_ etiket yapılmıyor sanırım sitede bir sorun var canım en sonki yazın sanaydı bilgin olsun
Aaa şimdi gördüm çok teşekkür ederim güzel sonuçlar gelecek inşallah regli ilk günlerm diye spor yapamadım ama yarın tekrar leslie başlarım onun etkisini baya gördüm bu hafta düz 65 görmek istiyorum bende

Hoşgeldin canım
Hosbuldum
Ben cok cok nadir icerim gazli icecek uzunca bi sure bi daha gormeyiz zaten canim haklisin icmemek daha iyi..
Ya aslında karbonhidrat, lif, protein olarak dusunmustum sarma bol etli az bulgurlu, bamya da zeytinyagli idi daha dikkat etmeye çalışırım tavsiyelere açıgim tamamdir Sali da tartilmak gerekiyo sanirim benim kendi tarti gunum sali zaten ama fotograf cekip atiyo muyuz

Sebzesi boldu ondan yedim ama sisirdi yine de kaptanım zaten ama bu gün yine yicem temizliğe gelecek ablanın işi çıkmış şuan 3 çocukla cam balkonlar da dahil bütün camları sildim evin içini de bı toparlasam zaten yemek yapmaya halim kalmayacak dünden kalanlarla devam

Önemli değil kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…