Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günü kapadım Y yosunlupapatya
Kahvaltim ektedir
Ara öğünde 2 şekersiz kahve
Akşam
10 kaşık susuz nohut yemeği
1 kase salata
Chiali puding

Şimdi yeşil çay içeceğim.
Suyumu tamamladım. Spor yok ama
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Canımm menun çok güzel afiyet olsun 🫶🏼🤍 zaten yeni ameliyat oldun spor olmaz dikkat et kendine ama cihazına gir bol bol emi sana güvenim tamm🧿😍

Sabah
2 haşlanmış yumurta
6 zeytin,biraz peynir
Yarım dilim ekmek
1 çay kaşığı şokella

Öğlen
10 fıstık
2 çatal bisküvili pasta

İkindi
3 kaşık makarna
2 ısırık kapkek

Akşam
2 parça piliç kebap

3 lt su

***Ödül seysi sebebiyle azıcık tadımlık idi hepsi

Canımm dün biraz kacamakliydi evet benimde öyle ama bugün lütfen temiz geçirelim olur mu inat ettim karşı takıma yenilmeyecez ama bu sizin sayenizde olacak hadi bana desteğiniz şuan lazım canım kilodasim benim 🤩😍🫶🏼🧡

14 Eylül menü
12.00 2 dilim Su böreği biraz bal kaymak 1 yumurta omlet salatalık 1 zeytin
15.00 Türk kahvesi 2 kare Bitter ciko
19.30 1 porsiyon beyti salata ezme azıcık 1 bardak ayran
Su 2.5 litre
5 bin adım
Canımm cumartesi günü hepimizin kaçırdıgi oldu ama bugünden itibaren daha dikkatli olalım olur mu hem kendimiz için hem de submavi takıma gününü gösterelim lütfen azıcık da benim için ama sporda bekliyorum senden hem azmetcim ben senin menülerini cokk beğeniyorum sana güvenim tamm ona göre 🧿🧿😍🫶🏼🫶🏼

Jou Jou kız hem menü vermiyon hem karşı taraf dişli diyon menü yaz lütfen hem de hergun olur mu bak hergun hepinizi kontrol edicem ona göre
Efenin_Annesi Efenin_Annesi canım sende benden özel yazılar istedin hepiniz herşeye layiksiniz tabiki hazırlayacak ama menü yaz lütfen hem de hergun bak yazmazsan cokk uzulucem grubum aktif değil diye 🥹
malahit malahit canımm menü yaz lütfen bak senin menülerin çok özenli ve dikkatli oluyor diğer arkadaşlara sırf motivasyon için bile menülerini yazmalısın lütfen diyorum grubumuz için olur mu canım 🫶🏼😍
I irmaknehirgol Irmak için bak özellikle seninle birlikte geçen hafta konuştuk ettik sana güvenim tam lütfen her gün beni yazalım spora ekleyelim dün menü yokmuş onu da yazarsan sevinirim burada aktif olalım karşı tarafa gününü gösterelim her birinizi tek tek özenerek seçtim hepinize güvenin tam🧿🥹🫶🏼🧡

🌸14 Eylül Cumartesi
Gün kapanış
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya
Canlarım.benim ♥️♥️♥️
Hepinizin kandili mübarek olsun 🙏🏻🌸

Kahvaltı 11.00
1 dilim beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
Yarım salatalik
Roka limon
3 ceviz

17.00 ara öğün
Türk kahvesi
Tarçınlı şeftali
1 avuç kabak çekirdeği

19.15 akşam
5-7 YK susuz tavuk sote
1 kase mevsim salatası

3 lt su
Ev işleri temizlik
Afiyet olsun bize bunlarla gel ❤️
14.09.24
10.30
1 haşlanmış yumurta 1 YK kuymak, 1 dilim peynir 1 dilim ekmek 1 TK kuşburnu domates salatalık

15.00 1 avuç fındık, 2 incir

18.30
Yarım palamut (ızgara ) salata, 1 dilim kavun
Çay ile bir avuç çekirdek

Şu:1.5 lt.
Çok iyi olmuş afiyet olsun ❤️
İyi aksamlar kizlar masAllah baya aktifsiniz sayfalari bitircem diye anam agladi :KK70:
Deneme süresi ne kadar acabasi listeye ne zaman girerim 😁
İlk menümü vereyim
14 Eylül Cumartesi
Kahvaltı 10:00

2 yumurta sahanda
2 dilim peynir
Domates
7-8 zeytin
Marul
1 dilim tam buğday ekmeği
Öğle 15:00
1 adana ızgara
1 tavuk pirzola ızgara
Domates,sogan,köz biber
Yarım su bardağı gazlı içecek
Ara 18:00
1 şeftali
1 incir
Akşam 19:40
7-8 kaşık bamya yemeği
4 lahana sarma
Salata
Su 2lt + 1lt dukan
Spor yok

Yatmadan 1 yeşilçay icerim
Afiyet olsun ben de çok seviyorum gazlı içecek bişi dersem yamulurum da yine de içmemek en iyisi 🙈 akşam ya sarma,ya yemeği tercih etsek daha iyi olurmuş ikisi birden birazcık kaçmış ❤️
Canım c.tesi takımlar seçiliyor direk eklerim seni ❤️
Kaptanım beni yanlış girmisisniz bugün 65.25 çıktım -750 Gr gitmişti bu hafta
Ayyy salıyı da yazmışsın benim gözüm ona takılmış afedersin 🙈
14 Eylül menü
12.00 2 dilim Su böreği biraz bal kaymak 1 yumurta omlet salatalık 1 zeytin
15.00 Türk kahvesi 2 kare Bitter ciko
19.30 1 porsiyon beyti salata ezme azıcık 1 bardak ayran
Su 2.5 litre
5 bin adım
Oyy ödül günü bira kaçmış afiyet olsun ❤️
14 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.30 1 fincan kahve 1 galeta
10.30 2 dilim peynir, domates salatalık biber, 5 zeytin 2 dilim tb ekmek
13.00 1 salatalık 12 beyaz leblebi
15.30 2 top dondurma
18.00 5 kaşık fırında tavuk sote, 6 kaşık sebzeli bulgur, yarım kase cacık
20.30 1 porsiyon kavun
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 @Sitare55
Afiyet olsun sadece bulgur biraz kaçmış ❤️
14 eylül menüm sabah 11.30
2 yumurta
2 dilim tb ekmeği
Peynir domates salatalık maydanoz dereotu
Akşam 19.00
3 parça etli pide konya etlisi oda kıymasımı bozuktu tam pişirmemişler mi ne tadı bi değişikti hala midem bulanıyor misafirlerim vardı bulantıdan hazırladıklarımı da yiyemedim yeni bi kısır yiyecektim vazgeçtim
Su 3.5 lt
Spor ev temizliği
LenaG LenaG @Sitare55
Afiyet olsun kısırdan vazgeçmekle çok iyi yapmışsın ❤️
Günaydın canlar 14 eylül menüm
Sabah 10
1 dilim t.b ekmeği
Az peynir
Ogle yok sadece soda kahve ve su
Akşam 18.00
1 kepçe sebze çorbası
3 kadın budu köfte
Yoğurt
Su 2.5 litre
Spor yok
LenaG LenaG @Sitare55
Afiyet olsun güzel çiçek ❤️
Günaydın arkadaşlar

Huzurlu mutlu bir gün olsun inşallah
Günaydın sana da canım ❤️🙏
Günaydın 😍
Mutlu pazarlar ♥️
Günaydın canım ❤️

sibel_84 sibel_84 canım seni özellikle kapının eline kalıyorsun niye diyeceksin özellikle her şeye dikkat ediyorsun diyetini tam zamanında vaktinde uyuyorsun harfi harfine uyuyorsun haliyle yağdan da kilo veriyorsun tam herkesin aradığı takım elemanısın sana güveniyorum bu haftaya güzel başaracağız diyorum ve güzel eksiler bekliyorum senden her zamanki gibi 🤌🏼
nurovic nurovic kız nuroviç senin de bak o kadar konuştuk ettik ikimizin de tatlı zaafı var ama bu hafta mavi takıma gününü göstermek için arkadaşlığımıza dayanaraktan özellikle desteğini bekliyorum ona göre menülerin sporların su miktarının güzel ve eksi getirsin bize hadi göster kendini lütfen benim için de lütfen 🥹🧿🫶🏼🤌🏼
Jou Jou aşko bak sana da güvenim tam menülerin çok güzel oluyor çok renkli oluyor ama dün menü vermemişsin rica edeceğim her gün aktif bir şekilde menü paylaşalım ve şu mavi takıma gününü gösterelim sizden ricam sizin bana desteğiniz aktif olmanız ve güzel menüler çıkartmanız ortaya sen zaten o menüler konusunda harikasın güzel hepsi göreceğine gene eminim efe'nin annesi de senin yakın arkadaşın anladığım kadarıyla birbirinize güzel motivasyon alıyorsunuz aynı şekilde devam edelim lütfen 🤩🧡🧡🧡🧡
Efenin_Annesi Efenin_Annesi canım benim bu hafta harika bir eksi getirdin belki de hayatın en güzel eksisini verdim 2'li rakamlara indin yine aynı şekilde aynı az mı senden bekliyorum daha nice 80'leri 70'leri göreceksin sen bu azimle bunu başarırsın inanıyorum özellikle joy ile birlikte sizi almak istedim çünkü ikiniz yakın arkadaşsınız birbirinize destek olursunuz diye lütfen menülerini görselli bir şekilde gene istersen yazarak daha önceki haftalar gibi vermeye devam et olur mu aktif olalım ve bizim grubumuzu kazandıralım 😍🫶🏼🌸🩵🩵
Trueliving canım sana da güvenim tam dediğim gibi ekibimdeki herkese güvenerek gerçekten samimi söylüyorum ki içtenlikle güveniyorum menülerini senin de takip ediyorum çok güzel menüler çıkartıyorsun bebişten dolayı biraz spor yapamıyorsun ama yine aynı şekilde Ufak Ufak da olsa nesillere devam et lütfen güzel eksiler göreceksin hem bizim için hem de özellikle kendin için bunu başaracağına inanıyorum sana menüyü her gün verelim lütfen ama olur mu 😘🥳🧡🧡

G Goklerce canım benim senin menülerinde görüyorum hakikaten güzel menüler çıkartıyorsun ortaya bir dönem çünkü senin menülerinde takip etmiştim yine aynı şekilde güzel spor ve menüler bekliyorum senden bu cumartesi günü hepimizin birazcık kaçamaklı oldu ama güzel eksiler göreceğimize inanıyorum özellikle seçtim hepinizi gerçekten mavi takıma gününü gösterelim lütfen siz de bana destek olun olur mu sizin desteğinize ihtiyacım var 🥰🫶🏼🌸
I irmaknehirgol ırmakcım seninle de konuştuk ettik geçen hafta beni tebrik etmiştin çok teşekkür ederim özellikle ben de bu hafta için seni tebrik etmek istiyorum bir hafta olsun sıkalım dişimizi güzel menüler ve sporlar çıkartalım ortaya yalnız dün menünü vermemişsin özellikle takip edeceğim tüm arkadaşlarımızı her gün menülerimizi verelim spor ve su miktarlarımızı da yazalım güzel eksiler sayesinde zaferimizi verelim kutlamamızı yapalım önümüzdeki cumartesi inşallah 🫶🏼🧿🌸 Boncuk2307 Boncuk2307 boncukcuğum bu hafta sen hastaydın bebişin de hastaydı çok çok geçmiş olsun spor yapamadın geçen hafta biliyorum ama bu hafta daha iyisindir inşallah bebiş de iyidir inşallah aynı dönemden ben de geçiyorum çocuklarımızı Rabb'im esirgesin ben de biraz okul süreci yaşıyorum sıkıntılı bol ağlamalı ama yine de elimizden geldiğince sporumuz yapalım güzel menüler çıkartalım pideleri azıcık bu hafta ara verelim lütfen karşı tarafa gününü göstermek istiyorum o yüzden sizin desteğiniz benim için çok önemli ihtiyacım var buna gün gün menümüzü ve sporlarımızı yazalım ve kutlamamızı cumartesi yapalım inşallah 🫂💪🏼
malahit malahit canım benim senin de dün aynı şekilde menü yokmuş lütfen beni ekleyelim her gün sporlarımız yapalım güzelce su miktarlarını içelim seni de bir dönem kıskacımı almıştım menülerini takip ediyordum çok güzel menüler çıkartıyorsun ufak tefek kaçamaklar da olsa güzel eksiler göreceğiz inşallah eğlenceye gitmiştin orada bile azimli şekilde devam ediyordun hepinizi neler yaptığı gerçekten tek tek aklımda hepinizi tek tek takip ediyorum size güveniyorum lütfen desteğinize ihtiyacım var bu hafta beni tam gaz destekleyin olur mu 🥹❤️🫶🏼
Lotus1234 Lotus1234 lotusçum geçen hafta azıcık kaçamaklı bir hafta oldu evet insan iş değişikliği ev ortamı değişikliği haliyle insan etkilenebiliyor ama bu hafta senden güzel sporlar bekliyorum eliptik sordun arkadaşlara onu yapabilirsin ekstra yürüyüşler ekleyebilirsin menülerinde biraz daha dikkat edelim bu hafta olur mu dediğim gibi hem siz kendiniz güzel eksiler göreceksiniz hem grubunuz kazanacak her birinizin sayesinde hepimizin tek tek sayesinde karşı tarafa karşı dikkatli geleceğiz ayrıca benim de kaptan olarak hepinizin desteğine ihtiyacım olduğu için özellikle sizden desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum 🤩🫂🥹🫶🏼
Azmet5255 Azmet5255 canım benim sen de aynı şekilde menülerin azıcık kaçamaklı olmuş dün ama hepimizin öyle oldu cumartesi günü için bu hafta diğer cumartesiye kadar güzel menülerimizi ve sporlarımızı ekleyelim lütfen sana da aynı şekilde güvenim tam desteğinize ihtiyacım var her gün özellikle lütfen yazalım ve dikkatli edelim hepinize güveniyorum hepinizi çok seviyorum ❤️💪🏼

Son düzenleme:
sibel_84 sibel_84 canım seni özellikle kapının eline kalıyorsun niye diyeceksin özellikle her şeye dikkat ediyorsun diyetini tam zamanında vaktinde uyuyorsun harfi harfine uyuyorsun haliyle yağdan da kilo veriyorsun tam herkesin aradığı takım elemanısın sana güveniyorum bu haftaya güzel başaracağız diyorum ve güzel eksiler bekliyorum senden her zamanki gibi 🤌🏼
nurovic nurovic kız nuroviç senin de bak o kadar konuştuk ettik ikimizin de tatlı zaafı var ama bu hafta mavi takıma gününü göstermek için arkadaşlığımıza dayanaraktan özellikle desteğini bekliyorum ona göre menülerin sporların su miktarının güzel ve eksi getirsin bize hadi göster kendini lütfen benim için de lütfen 🥹🧿🫶🏼🤌🏼
Jou Jou aşko bak sana da güvenim tam menülerin çok güzel oluyor çok renkli oluyor ama dün menü vermemişsin rica edeceğim her gün aktif bir şekilde menü paylaşalım ve şu mavi takıma gününü gösterelim sizden ricam sizin bana desteğiniz aktif olmanız ve güzel menüler çıkartmanız ortaya sen zaten o menüler konusunda harikasın güzel hepsi göreceğine gene eminim efe'nin annesi de senin yakın arkadaşın anladığım kadarıyla birbirinize güzel motivasyon alıyorsunuz aynı şekilde devam edelim lütfen 🤩🧡🧡🧡🧡
Efenin_Annesi Efenin_Annesi canım benim bu hafta harika bir eksi getirdin belki de hayatın en güzel eksisini verdim 2'li rakamlara indin yine aynı şekilde aynı az mı senden bekliyorum daha nice 80'leri 70'leri göreceksin sen bu azimle bunu başarırsın inanıyorum özellikle joy ile birlikte sizi almak istedim çünkü ikiniz yakın arkadaşsınız birbirinize destek olursunuz diye lütfen menülerini görselli bir şekilde gene istersen yazarak daha önceki haftalar gibi vermeye devam et olur mu aktif olalım ve bizim grubumuzu kazandıralım 😍🫶🏼🌸🩵🩵
Trueliving canım sana da güvenim tam dediğim gibi ekibimdeki herkese güvenerek gerçekten samimi söylüyorum ki içtenlikle güveniyorum menülerini senin de takip ediyorum çok güzel menüler çıkartıyorsun bebişten dolayı biraz spor yapamıyorsun ama yine aynı şekilde Ufak Ufak da olsa nesillere devam et lütfen güzel eksiler göreceksin hem bizim için hem de özellikle kendin için bunu başaracağına inanıyorum sana menüyü her gün verelim lütfen ama olur mu 😘🥳🧡🧡
trueliving_ trueliving_ etiket yapılmıyor sanırım sitede bir sorun var canım en sonki yazın sanaydı bilgin olsun 🩵

Kaptanım bu hafta senin için extra dikkat edeceğim. Spor yapmiyorum ama yapmaya gayret edeceğim. Bu hafta biz kazanacağız 💪🏻

Jou Jou kız hem menü vermiyon hem karşı taraf dişli diyon menü yaz lütfen hem de hergun olur mu bak hergun hepinizi kontrol edicem ona göre
Efenin_Annesi Efenin_Annesi canım sende benden özel yazılar istedin hepiniz herşeye layiksiniz tabiki hazırlayacak ama menü yaz lütfen hem de hergun bak yazmazsan cokk uzulucem grubum aktif değil diye 🥹
malahit malahit canımm menü yaz lütfen bak senin menülerin çok özenli ve dikkatli oluyor diğer arkadaşlara sırf motivasyon için bile menülerini yazmalısın lütfen diyorum grubumuz için olur mu canım 🫶🏼😍
I irmaknehirgol Irmak için bak özellikle seninle birlikte geçen hafta konuştuk ettik sana güvenim tam lütfen her gün beni yazalım spora ekleyelim dün menü yokmuş onu da yazarsan sevinirim burada aktif olalım karşı tarafa gününü gösterelim her birinizi tek tek özenerek seçtim hepinize güvenin tam🧿🥹🫶🏼🧡
Aayyy çok ozür vallahii bu sıra atamıyorum haftasonu yoğun geçiyor unutuyorum yazacağımı yazacamm soz

Y yosunlupapatya kaptanımmmm canimm
Kahvaltımmmm
(Sogan lor tozbiber yulaf biber ve domates salca)
Birde siyez ekmek migrostan fırınindan aldım cokguzelmiş çekirdekli şu saate kadar 1 litre suýumu ve cevzi suyumu da ictim pazar olunca öglene kadar durulmuyo mutfak 🤣
20240915_095529.jpg

Son düzenleme:
Oyyy kaptanımm dogru diyorsun yoğunluğumdan dolayı bide attim zannediyorum ama unutmuşumm telafi edecemm😘😘
Efenin_Annesi Efenin_Annesi bacumlaa burdan tanıstık en yakin arkadasim kadardır zaten kendisi 😘❤️ birbirimize ozeldende baya baya motive ediyoruzz

Y yosunlupapatya kaptanımmmm canimm
Kahvaltımmmm
(Sogan lor tozbiber yulaf biber ve domates salca)
Birde siyez ekmek migrostan fırınindan aldım cokguzelmiş çekirdekli şu saate kadar 1 litre suýumu ve cevzi suyumu da ictim pazar olunca öglene kadar durulmuyo mutfak 🤣
Eki Görüntüle 3479298
Ohh afiyet olsun canım menü çok güzel devamında böyle olsun inşallah
Oyyy kaptanımm dogru diyorsun yoğunluğumdan dolayı bide attim zannediyorum ama unutmuşumm telafi edecemm😘😘
Efenin_Annesi Efenin_Annesi bacumlaa burdan tanıstık en yakin arkadasim kadardır zaten kendisi 😘❤️ birbirimize ozeldende baya baya motive ediyoruzz
Farkettim canım ikiniz birbirinize destek olun bu hafta hep 🧡🥳

Tam olarak olmak istediğim kilo Allahım nasip et🤲🏻
İnşallah canım. Benim 49 inşallah
LİG SIRALAMASI

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
@MAKE UP_63.85 sibel_84 sibel_84 70.85
@tomrs64.30 G Goklerce 71.10
Azmet5255 Azmet5255 65.75@leyl7672.30
trueliving_ trueliving_ 66 Jou Jou 72.70
@Deltavealfa66.80@Tesnim190372.80
Nergis 35 Nergis 35 66.90 Mthn83 Mthn83 73.40
I irmaknehirgol 67.70@Sitare5574.80
Boncuk2307 Boncuk2307 68.90@bluegreeneyes74.90
@Beklenen276
@gezegenfeza77.80
@Asya8978.40
80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@Tutku4482 LenaG LenaG 91.40
@Fit mutlu anne85.25 Lotus1234 Lotus1234 94.10
@Cakinin Gelini85.40 Efenin_Annesi Efenin_Annesi 99.90
@Cicekbocekkaktus85.80
ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
Y yosunlupapatya 50.75
nurovic nurovic 51.90
malahit malahit 56.70
🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirin canlarım :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (14.09.2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
Kaptanım ben cts 57.1 kg oldum

Gece 3 den beri kızım uyumadı elim yüzüm hep şişmiş başım çatlıyo uykusuzluktan yok mu bi yiğido bu kıza baksa bnde uyusam biraz 😭😭
Kiz ben bakarım sen yat bir kaç saat
Öyle biri varsa benimkine de baksa 😅🫣
Çocuk bakamam ama gel bı kahve yapayım ☕
Sende getir canım benim vallahii seve seve bakarım
Günaydın kızlaarrrr ❤️❤️ mutlu pazarlar olsun 🙏
Günaydın kaptanım 💐🥰

Vayy vayy kaptan baya baya çalışmış ama kaçarı yok zafer mavilerin olacak 💙💙

X