Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kalabalık bir menü gibi görünüyor hem ara hem öğle yemeği biraz fazla geldi sanki birinden biri fazla gibi
Kahvaltı 12.30
1 haşlanmış yumurta
2 sigara böreği
4 zeytin

Ara
1 kare bitter

Akşam 18.00
8 kaşık fasulye yemeği
3 kepçe tarhana çorba
2 çatal kavun

19.00
3 siyah erik

gezegenfeza
LenaG
Afiyet olsun
Afiyet olsun sabahki beyaz ekmek evet daha lezzetli ama daha çabuk acıktırıyor bir de akşam biraz kalabalık mı olmuş karışık mı bilemedim

Afiyet olsun kalabalık bir menü gibi görünüyor hem ara hem öğle yemeği biraz fazla geldi sanki birinden biri fazla gibi
Yeni iş düzenine göre saatleri tam ayarlayamadim.
9.00- 14.20 arası benim işim
12.de 40 dk bir mola var nasıl ayarlayacagimi şaşırdım alışamadım aslında henüz napsam ya? öğle yemeği yanımda yok 2 ara öğün yapmaya çalıştım can sikintisindan mi yedim yoksa stresten mi buna yöneldim bilemiyorum

Bugünkü Menüm
Sabah 9:20
1 kuru kayısı
2.5 tane ince çavdarlı karabuğdaylı grissin
Türk Kahvesi

Öğle 14:20
2.5 yemek kaşığı kavurma et (kendi yağında kavrulmuş)
3 yemek kaşığı yoğurtlu semizotu

Akşam 18:30
2.5 yemek kaşığı kavurma et

Arada sütsüz şekersiz filtre kahve içtim
Su 2 lt olmuştur
11000 adım

gezegenfeza
LenaG
Mthn83

Detaylıca yazdım gözüne ondan kalabalık göründü kaptaniçem azcık minicikdiler hepside

İyi akşamlar arkadaşlarimm
LenaG gezegenfeza

Öğlen 12//

Bir kase kuru cacık (mısırlı dereotlu)
Bir dilim tam buğday ekmeği

Ara iki adet ceviz

Akşam 18.30//
6 adet köfte
İki havuçtan tarator

Akşam 21.30//
9 10 adet çubuk kraker
Bir avuç fındık çiğ yanına yeşil çay içtim

Spor//
3lt su bitti
İki mile Leslie yaptım

Ne işle uğraşıyorsun canım?
benimde canım istiyor
Ayy benimde istiyor ama yemiyorum hatta tatil yaramadı sanki bana bu hafta başladım ama içli köfte çiğ köfte gözleme trilece tatlısı yazarken bile utanıyorum aslında arkadaşlarım etkilenir diye ama sanırım biraz duygusal açlık gibi bir şey yine de cumartesiye kadar elimden geldiğince dayanacagim tatlı filan yemeyeceğim
Ananas kabuğunu kaynatım içine biraz maydanoz sapıda attım. ALLAHIM affetsin tadı hiç güzel değil
Kız iyi içiyorsun kabuk be ahaha ama ananasi bir oturuşta bitirir kalkarım meyve seven biri olarak ama tabii diyetteyken tatlı ve çok şekerli geliyor yemem yani ciss bana

Alandaki yarışmacılar gibi oldum

Anlatmak istersen dinleriz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…