Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eşini bekleme kuzum ye sen 6 da ye
çok geç senin için çünkü bende eşimsiz yemek yemem genelde ama diyet olunca durum değişiyor

Sağol canım. Salata ve ananas yedim doydum hatrı kalmasın diye 2 tanede mercimek köftesi yedim

10 EYLÜL- SALI
Açkarna 1 litre su -türk kahve
Kahvaltı : 11.00
Dereotlu yulaflı omlet 2 yumurta
4 zeytin
1 salata
Yarım domates
Rezene kimyon çayı

15.30
1 çay bardagı süt
2 kabuklu ceviz

Akşam : 17.00
Sebzeli Yulaf lı pilav etli
kefir
1küçük çavdar

3litre su
Duz mekik sabah ve akşam 3 set

Efenin_Annesi @neegis35 LenaG sibel_84 Y yosunlupapatya Mthn83
.

LenaG Nergis 35
10 Eylül menü
Saat 10 gibi sade Türk kahvesi 1 kare bitter

Saat 11:30 15 dk Leslie
12:20 yulaf tost 2,3 dilim domates

Ara Türk kahvesi 1 kare bitter

Akşam 18:20 hünkar beğendi 1adet patlıcan közledim eti ise 3 ,4 yk vardı

Su 3 litre bugün 2,3 saat aralıksız temizlik yaptığım için baya su içtim bol hareketli bir gün oldu benim için

Aklıma takıldı ya @leyl35 vardı yanlış mı etiketliyorum
Evet canım var en son yoğun du Leyla su anda aktif olan L leyl76
Bu cumartesi kaptanı sen olabilirsin menüye bakarsak afiyet olsun canım
Sağol canım. Salata ve ananas yedim doydum hatrı kalmasın diye 2 tanede mercimek köftesi yedim
En büyük zaafım mercimekli kofte
İyi yapmissin canım benim afiyet olsun

Afiyet olsun canım güzel merak ettim sebzeli yulaflı pilav nasıl oldu
Afiyet olsun canım çok güzel bir menü

Evet canım var en son yoğun du Leyla su anda aktif olan L leyl76

Bu cumartesi kaptanı sen olabilirsin menüye bakarsak afiyet olsun canım

En büyük zaafım mercimekli kofte
İyi yapmissin canım benim afiyet olsun
Yok canım Sitare55 onu demiyor ismi değişti değişik bişey yaptı ama hatırlayamıyorum intibissi mi min tipi mi? öyle bir şeydi

Sabah akşam yulaf yiyorum hahahaha ask yaşıyorum ondan başka tok duramıyorum cidden
Ohh menün de çok güzelmiş hakikaten şu yulafı da çok duyuyorum yani bu kadar güzel mi tok tuttuğunu tabii ki benimdir ama tadı nasıl acaba çok merak ediyorum sadece yemek istemiyorum tadı kötüdür diye

Afiyet olsun canım güzel merak ettim sebzeli yulaflı pilav nasıl oldu

Afiyet olsun canım çok güzel bir menü
Ayy ben çok beğendimm nergiskomm çokguzel oldu benim damak tadıma uydu tabii tarifi burda

Ben tabi etide koydum kızım birakmiştı ziyan olmasın dedim ama aşırı tok tuttu beni

Ohh menün de çok güzelmiş hakikaten şu yulafı da çok duyuyorum yani bu kadar güzel mi tok tuttuğunu tabii ki benimdir ama tadı nasıl acaba çok merak ediyorum sadece yemek istemiyorum tadı kötüdür diye
HIc lezzeti yok diyelimm sen tadlandıricaksın kuzumm avokado gibi oyuzden boyle yapıp tadlandırıyorum yiyorum meyveli asla sevmem ben tuzlu gibi şeyler tüketirim bunla yumurtayla boyle pilav gibi şeyle hem protein hem kalorisi çok düşük lifalif ten ögütülmüş alabilirsin

Evet öğütülmüşümden poğaça yapmayı çok merak ediyorum yulaf poğaçasını duymuştum pütürlüğü de aslında ondan da poğaça yapılabilir Bir tek onu merak etmiştim deneyebilirim diye ama diğer türlü kahvaltıya falan dediğin gibi süt meyve bana da tadı pek cazip gelmiyor açıkçası tabii ki seven arkadaşlarım takdir ediyorum saygı duyuyorum kesinlikle

Eşim gelince yiyeceğiz yemeği yazayım şimdiden sonra unutuyorum.
Kahvaltı 12.30
2 dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet, 1 kk peynir, 3 yeşil zeytin, 2 salatalık
Ara Öğün 15.00-17.00
1 tüysüz şeftali, 1 muz
Akşam yemeği 19.30
1 kase tarhana çorbası, 3 yk kadar yoğurtlu mantı, bolca salata.
2 - 2,5 lt su + 1 lt kiraz saplı dukan içeceğim hazırladım.
Sporsuzum bugün de her yerim ağrıyor, saat 16.00 civarı tylol Hot içtim bir bardak.
LenaG gezegenfeza Nergis 35

Cnm sen mandalinayi nerden buldun ?

Yok canım Sitare55 onu demiyor ismi değişti değişik bişey yaptı ama hatırlayamıyorum intibissi mi min tipi mi? öyle bir şeydi
Hımm evet demiii pardon yaaa
Ayyy neydi nick ya hemde hemencecik tanimistim
Ayy ben çok beğendimm nergiskomm çokguzel oldu benim damak tadıma uydu tabii tarifi burda

Ben tabi etide koydum kızım birakmiştı ziyan olmasın dedim ama aşırı tok tuttu beni

Eki Görüntüle 3477341
Hı hı ben sadece yoğurt la karışımını seviyorum sanırım damak tadı bi ara tost yaptım pogacasi yaptım heralde ondan soğudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…