Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam arkadaşlar bugün baya temizlik yaptık asiro yoruldum ya yarın da sabahtan kizmn göz Dr randevusu var öğleden sonra da annemler gelecek biraz yogundum ugrayamadim buraya, kızımı okuldan alınca canım dondurma istedi çok sıcaktı hadi dedim gidelim dondurma alalım gittik aldık ama kendime almayı unutmuşum eve gelince de canım iştemedi zaten kızım da kuzenlerine de almıştı gitti beraber yediler , bu benim için büyük bir adım kızlar

Afiyet olsun yogurt baya olmuş sende şişkinlik yapmiyormu
Saatlerin nasıldı canım bugünün nasıl geçti?
Sabah 10 du Akşam 6 da bitirdim
Dün yeseydin ya
Tabiii tabiiii hiıııı
Yatamadım ki ütümü yaptım bitti. Birikmiş iki haftalık ütü vardı. Daha çocukların giyecek kıyafetleri kalmadı.iki saat sürdü.
Çalışan annenin işi zor ütü gibi vs isleri haftasonu na bıraksan daha iyi olmaz mı akşamda sana dinlenme fırsatı kalır
Afiyet olsun canım benim bugün de saşmadin çok güzel
Afiyet olsun canim emzirdigin icinmi acaba diyeceğim ama bu kan değerlerine baktir istersen
Çok güzel olmuş afiyet olsun canım benim
Bende evde yaparken tel.den aciyordum o esmer ablayı yandada saniyesini yazıyor muge anli yi izlerken tel.tv nin yanına koyup hem izliyor hem yapıyordum hiç anlamiyordum nasıl bittiğini
Afiyet olsun canım yorucu günün sonunda güzel olmuş iyiki de dondurma yememissin bis kalori alacaktin

Günaydın kaptanım afiyet olsun

Canım iki haftadır ameliyattan dolayı el sürmedim. Haftasonu da arkadaşla sözleştik köye gidip kalacağız. Az kafa dagitalim dedik. Bir de ufaklığın hiç kıyafeti kalmamıştı. Çok kötü huyum var. illa kıyafetler utulenecek. Akşam eşim diyor ki ütüsüz olsun ne olacak sağlığından önemli mi?

Benim kırmızı güllerim
Hepinizi çok çok tebrik ediyorum
Elinizden geleni yaptınız, kilo veren çok, alan az dı
Şimdi hedefimiz cumartesi
Sizlerden ricam şu 3 günü de güzel ve hafif geçirelim
Hedefe biraz daha yaklaşalım

Bizim cumartesi günü büyük doğum günü kutlamamız var, o güne kadar düz 77 olmak için çabalayacağım

Dün de çok yoğun bir gün yaşadım, internette de biraz sorun oldu, ancak şimdi yazmak nasip oldu
Şimdi de kedi kızım sırnaşıp duruyor
Biraz onunla ilgileneyim

Günaydın kaptanım afiyet olsun
Teşekkürler canım Günaydın
Günaydinlarrr benim de günlük maratonum başlasın bakalım
Kolay gelsin canım
Alışkanlık işte ama çok da yipratma kendini üstten üstten utule bari
Herkese günaydın hanımlar. Güzel bir gün olur inşallah. Bugün benim nöbetim var. Gelsin yorgunluk.
Allah kolaylık versin canım benim
İyi yaptınız ama benim kızlarım da muhteşemdi
Lafım yok hepsi muhteşemdi
Hayırlı sabahlar canlarım

yazma kuzum yazma walla etkilenirizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…