Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Açıkçası senin yavaş, benim hızlı metabolizmama güvendim
Benimki şükür şaşırtmadı, seninki böyle yaptırdı

Acil şifalar dilerim canım

Yatamadım ki ütümü yaptım bitti. Birikmiş iki haftalık ütü vardı. Daha çocukların giyecek kıyafetleri kalmadı.iki saat sürdü.

Bendede aşırı ise yogunlasma var kendi sinirlarimi denemeye başladım bu davranıştan kurtulmam lazim
Çevredekiler gibi biraz dengeleme normalleşme yapmam gerekiyor

Ayy kucukle kavga dövüş oldu herşey olmuş olabilir

Canısı geçmiş listelerden aynen devam ediyorum demekki sen hiç bakıyorsun benim listelerime bende küstüm o zaman

@patimsilizm oldu adı canım
Valla bildirim gelmiyor bana. Geçen ayın son iki haftasında çıkmıştım zaten. Şimdi dedimki yanlış yazildiginicin bildirim gelmiyor

10 eylül menüm
Sabah
2 yumurta
2 dilim tb ekmeği
Öğlen
2 kase çorba
Akşam
5 köfte
Salata
1 kase çorba
Su 3lt
LenaG Nergis 35
Spor olarak çocuğu kreşe götürüp getirdim ama çok yoruldum ya iki çocukla git gel oğlan bnsiz durmuyor galiba artık götürmeyeceğim.
Bide bn çok aşırı acıkıyorum ya emziriyom ondan mı daha öncede diyet yapıyordum ama bu kadar zor değildi sanki

Rutinimiz değişti ya canım ondan oluyor bence yogunlugumuz arttı haliyle.

Menüm
LenaG Nergis 35
Y yosunlupapatya B Beklenen2

08.15 : sekersiz kahve yaptım içemeden çıktım

Öğle 12.15 : 2 has yumurta
2 dilim t b ekm
5 zeytin 1 kk kaşar
Domates 1 yeşil biber
1 armut

Ara 17. 00 : sade gold kahve
9 badem, 2 ceviz içi
1 kurabiye

Akşam 19.45 : 2 kepçe corba
2 baget, ıkı kasık yogurt

Ara: sade kahve

Su 2.5 litre

yarın eksi görmek istiyorum hicbirsey yemeceğim otofaji devam etsin
Pardon anam bacım nefaji nedir
Yarın saatleriyle yazar mısın canım kahvaltınj eksik buldum nerde sebzeler öğlen yeöeginde de tek kase corba yanına salata ypgurt olabilirdi

Pardon anam bacım nefaji nedir

Yarın saatleriyle yazar mısın canım kahvaltınj eksik buldum nerde sebzeler öğlen yeöeginde de tek kase corba yanına salata ypgurt olabilirdi
Kreşe gidecektik sabah aceleyle yiyip çıktım saatleri unutmuşum sabah 9.09 öğle 15.30 akşam 19.00 çorbada yemeyecektim akşam a kadar malum artı çıkınca ama baya acıktım. Yoğurt çorbası olduğu için yanında bişey yemedim ama açlıktan uykum gelmiyor şimdi bi iki kaşık yoğurt yiyip uyurum büyük ihtimal

Y yosunlupapatya çiçeğim bende çok ciddi spor arayısındayım çünkü maalesef yürüyüşler okul dolayısı ile bitti
Evde spor yapamıyorum tv miz internetli değil.
Spor salonu var aslında kadın saatlerinin bile ayrı old orayı düşünüyorum da bu hafta çocukların benim dzüenim bi belli olsun istedim

O kadar erken yemeyebilirsin kim diyprdu ya sabah erkendem kalkıp kim kahvaltı yapılacağını söyledi diye. Vucudunuzu dinleyin acıkınca yapın diyprdu biri. Sende güne kuru kayusu kahve veya limonlu su ile başla o seni baya tutar so ra güzel bir kahvaltı

Aslında güne iki öğün mü yapmak daha kaliteli yoksa üç öğün mü bilmiyorum. Daha önce diyetisyene de gitmiştim sanırım metabolizmamda zayıf 3 ana 3 ara öpün vermişti ve gece öğünüde vardı o listeyi buldum da bi onu denim bakalım bide uyabilirsem tabi

Bn vücudumu dinlesem bn vücut hep açım diye uyarı verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…