Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım akşam yemedimet tok tutuğu için canım istemedi. Midem biraz ağrıdı diye saat 9 civarı evde mayaladığım yoğurdun o çıkan suyundan bir kaç kaşık içtim 1 kaşık kadarda yoğurt yedim herhalde

Günaydın arkadaşlar
Hayırlı cumalar

Çok güzel bir gün olsun inşallah
Günaydın canım
Ameninn kaptanimm ben seni 25lerinde sanıyordum sen kaç yaşındasın ama maşallah evliliğinde bir ömür mutlu devam etsin inşallah
44 ama geceleri saymıyoruz 22 yaşındayım
6 Eylül 2024
Gün planım
LenaG

Sabah
8.30
2 hurma
3 ceviz

12.00 Öğle y.
Salata

15.00 ara öğün
Badem kiraz sapı çayı

18.00-19.00
Çorba sebze y.
Afiyet olsun güzel plan
Hoşgeldin canım Allah kolaylık versin

Günaydınlar diyecem nerdeyse öğlwn olmuş
Benden birkaç tane daha olmalı ki bu hafataya yetişebisin.
Mesela dün sabah kızımı okuluna götürdüm öğretmeni ile tanışsın diye. Uyuma götürememiştim. Aşıtı mutlu oldu.
Sonra kzımla seminere gittim oğlen bire kadar.
Sonra okulumun old köye gittim. Velilerle odunları odunluğa dizdik. Hocaö siz yapmayın dinlenin diyorlar ama ne mümkün. İçeride dizmek bana kaldı.
Üç gibi tekrar merkeze geldim zümreye katıldım. Zümre sonrası tekrar okuluma gectim kalan işleri tamamladık.
Sonra eve geçtiğimde perttim.
Maalesef ben de elimi atmadan işler hallolmuyor.
Odunlardan sonra kitaplıkşarda geri dönüşüme gidecek olanları ayırdım. Bugün de silecem inş.
Bir de bugün hediyelerini yapacam karton çantalarım geldi içine hoş geldin hediyeleri.
Yarın da kömür poşetleyecez

Okullar açılmadan diyetisyene gittim bugün. Diyetisyen de doğum iznine ayrılacak. Ayrılmadan göreyim istedim. Dün regl olmuştum diyetiayende bir kilo artı cıktım. Ama son gelmeme göre de 700 gr yağdan kilo vermişim. Ayakta kalmak da ödemi etkiler dedi. Yarına umarım gitmiş olur Hallederiz

Hoş geldin balım

Aynı sorun bende de var. Takviyesiz 4 gün cikamadigim oluyor. O yüzden ben takviye ile düzenli cikabiliyorum maalesef.

Kayisi ye canım iyi olur senin için bir de bişey sorucam sana ikidir görüyorum mesajlarında peynir yapıyorsun kilo kilo bu peynirleri satmak için mi yapıyorsun yoksa kışlık filan mı

Yaa cidden kaptanım bu profildeki resimde sensin sandım hatta ne güzel gencecik kız bile dedim içimden ben de 30olunca
Ahahaha Allah iyiliğini versin kısmen benim fotom animasyon karakterleri çok severim bir programla fotomu bu hale getirdim.
Ohooo maşallah kolay gelsin
Yupppiiii yarın tartı günüüü
Ne ka eksi gelecek kızzz

Kayisi ye canım iyi olur senin için bir de bişey sorucam sana ikidir görüyorum mesajlarında peynir yapıyorsun kilo kilo bu peynirleri satmak için mi yapıyorsun yoksa kışlık filan mı
Yok canım ne satması. Çocuklar seviyor diye kendimiz için yapıyorum. Marketlerde satılanlardan çok daha sağlıklı olduğu için

Çiftlikten süt alıp mayalıyorum kalsiyum çocuklar için daha sağlıklı oluyor.
Biraz yorucu oluyor ama ben seviyorum içim rahat oluyor

Maşallah biraz da fazla görünce ondan dedim acaba satıyor mu ki diye bugün başladığım yarın gece bitiyor demiştin de ama sende haklısın 4 bebiş iki de siz olunca eşinle ancak yeter

09.30:

Kabak/biber sote + 3yk lor + 4 altınbaşak

11.00: 2 kare bitter türk kahvesi

14: orman meyveli kefir(sadesi yoktu)

17.00: 5 köfte + salata

19.00: 2 yk yulaf ve süt ile kakaolu yulaf

2 lt su
Spor yok

Bu hafta ne kadar dikkat edersem edeyim deli dehşet ödemim var ve tartıda artı çıkıyorum adet öncesi olsam da kurtulsam diye bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…