Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gerçekten helal olsun canım şu yazdıkların takdir edilesi şeyler boynundaki sargı beziyle şu ameliyat lı halinle tebrik ediyorum seni dikişlerim şiş diyorsun yapma canına yazık haklısın ama sınıfım tertemiz diyorsun nasıl mutluluk verici bir duygu herşeye para bulurlar sağolsun veliler de yardımcı olmuş ama daha yeni ameliyatlısın böyle taktire şayan bir Öğretmene yazmadan geçemedim dikişlerine de mikrop kaptırma lütfen..
Okullar başlayıncada buraları unutma

5 Eylül menü
07.00 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 erik 1 galeta
10.30 lor peynirli salata, 2 dilim tb ekmek 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 1 maden suyu 1 salatalık 1 galeta bira karpu
16.30 1 küçük armut 5 badem 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.00 6 kaşık kabak,6 kaşık taze fasulye, 1 bardak ayran 1 dilim tb ekmek
20.30 1 cennet hurması kurusu
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG Tutku44 Mthn83

Canım benim bence bi sure ara verince dinle bakalım kendine eger ki az da olsa şikayet ler devam ederse detaylı yaptır derim biliyorum kolay değil ne zamandır uğraşıyorsun bıkkınlık geldi insalahh dedikleri gibidir de duzene girer
İyi gene vicdanlı veli de varmış da gelmiş yardıma gercekten su anda öğretmen olarak program plan yapacağına temizlik yapması ve de ameliyatlı biri olarak rapor alıp oturacagina helalll olsun
Umarım sadece kendi sınıfını temizliyorsun demi komple okul değil çünkü o kadar şaşırtıcı ki her şey beklerim

Günaydın
Bugün son gün yarın evim evim güzel evim
Bu hafta boyunca sağolsun kızlar etiketlendi beni
Sonradan görme olarak nerenin nesi meşhur dedilerse oraya damladim
Ben herşeyi yerken dönüp size aaa bu olmamış demek olmadı kusura bakmayın.
Bugün fırsat bulursam tartı yaparım. Evime cumartesi gece varirim çünkü. Pazar sabahı yol ödemi olur pazartesi sendromu salı sallanır derken liste uzar gider
Özledim sizi
Gerçek dünyadan kaçmak için aralamış bir boyut kapısı gibi
Son gününüzü güzel değerlendirin görüşürüz

Sağol canım çocuk yok evet ama 21 yıllık evliyim
Afiyet olsun güzel menü de akşam nirdeeee
Afiyet olsun
Afiyet olsun canım yeşillik yok menüde bu sana kabızlık yapabilir
Sabah kahvaltım 2 dilim glutensiz ekmek üzerine tereyağı biraz ve bal bir domates 2 haşlanmış yumurtaydı. Aksamda balık salata yedim .3 litre suu icildi .
@Jou LenaG Tutku44
Afiyet olsun çok güzel
Afiyet olsun çok az yemişsin akşam da sadece çorba içmişsin bişicik olmaz
Afiyet olsun dengesiz olmuş protein yok ama misafir olunca böyle şeyler oluyor
Ellerine sağlık
Ohh miss ellerinize sağlık bugün nasıl dikişler dinlen azıcık
Afiyet olsun
Afiyet olsun canım ama akşam olmamış yanına salata yiyeydin keşke
Günaydın kızlar hayırlı cumalar
Üzerimde bir ağırlık var ki sormayın yatsam 3 gün uyurum o derece ama uyanmam lazım
Günaydın canım
Afiyet olsun
Günaydın güzel olmuş afiyet olsun adımlar da süper
İnşallah
Günaydııınnn seni buralarda görmeyi özledik

Evet canim haklisin Kaptaniçem düzenim bozuldu aşırı bir motivasyonsuzluk oldu şehir degisikligi iş değişikliği yaptım düzenim bozuldu bu düzen bozuklugundanda oluyor.

Ameninn kaptanimm ben seni 25lerinde sanıyordum sen kaç yaşındasın ama maşallah evliliğinde bir ömür mutlu devam etsin inşallah

Günaydın kızlar, kayıp kaptan geri geldi 24 saati yettiremediğim zamanlardayım, sanki her iş yarım kalıyor, uyuz oldum kendime şu 2 gün Okul siparişlerimiz geliyor, onları hazırla etiketle, yanlış gelenleri geri gönder, ekstraları tamamla, çocuğu bırak/al, onunla vakit geçir, yemek, temizlik derken telef oldum. Umarım herkes iyidir, umarım her şey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…