Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hpşgeldin canım

Misafir menün nedir ? Meze vs. Bu konuda kendimi geliştirmeye pratiklesmeye calisiyorum

O nasil aclik kiz benin aclik tokluk 1-1.5 kilo degisiyor ya da ben cok yiyorum

O nasil aclik kiz benin aclik tokluk 1-1.5 kilo degisiyor ya da ben cok yiyorum
Aslında çok da ümitlenmemek adına böyle yazdım biliyor musun yoksa sabah kahvaltisi öğlen yemeği abur cubur doyasıya su içtim yedim Allah ne verdiyse yarın aç karnina bidaha tartilayim bakayım

Canim daha once boyle bir hastalik var miydi (dogustan vb) yoksa yeni mi cikti neden mi soruyorum bazen dönemlik olabiliyor bana da ritim bozuklugu var denildi holter takildi efor testi yapildi ama daha sonra kontrollerde hicbirsey cikmadi doktor dediki bazen ileri astim ataklarindan hemen sonraki tahlillerde ritim bozuklugu gorebiliyoruz.Sinuzit gibi dogru nefes alamafigimiz hastaliklarda ritim bozukluguna sebep okuyormus .Yani eger kslitsal degilse belki donemliktir ve duzelmistir bile

Çok geçmiş olsun canım, kötü bir şey olmasın da zamanla düzelir inşallah, bazen ilaçların etkisi zor atilabiliyor, ritim ilacini ne zaman birakmistin

İyi Akşamlar

05.09.2024 Perşembe
11:00 bol biber, domates, 1yk.sebzeli köfte harcı, 2yk.yulaf, 2yumurta dan oluşan yağlı kağıtta tost,
Yanında 7zeytin, yarım kk. peynir, domates, biber, birkaç dilim şarküteri ürünü, çokca şekersiz çay, 1çay tabağı kuruyemiş

Ara, 500ml.zencefilli kiraz sapı çayı,
300ml.yağsız sütle şekersiz filtre kahve

18:30 Akşam yemeği bitti.
2yk.tel şehriye pilavı, 1büyük kase cacık, 3yk.köz patlıcan salatası, avuç içi tavuk göğsü, 3küçük dilim karpuz

3 litre su
LenaG Hallederiz
Adım 2527

Eklentiler

• 1000018470.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 7
Akşam için planım tamamen değişti çorbayı yapamadım artık yarın

Hedeflediğim kiloyu göremeyeceğim Sanırım ya regl öncesi şişkinlik var Ancak haftaya sanırım Kaptanım

İyi akşamlar kızlarr
Sabah 9:30
1 tane kuru kayısı
2 tane karabuğdaylı çavdarlı grissini
Türk kahvesi

Öğle 12:00
100 gr tavuk döner lavaşsız patatessiz
3 dilim domates

Ara 15:00
1 tane eti lifalif kırmızı meyveli bar

Akşam 18:00
3-4 çatal çoban salata
1 kase yoğurt
1 tane karabuğdaylı çavdarlı grissini

2 lt’ye yakın su
8600 adım

Hallederiz
LenaG
Mthn83

Yok canım doğuştan bişi yok bir alerji gibi ya da astım gibi bişi yok aniden başladı 2-3 aydır böyleydi de ben 3 hafta önce gittim dr a sonra bi ilaç verdiler o da bana iyi gelmedi derken mevzu büyüdü yani
Çok geçmiş olsun canım, kötü bir şey olmasın da zamanla düzelir inşallah, bazen ilaçların etkisi zor atilabiliyor, ritim ilacini ne zaman birakmistin
Sağol canım ilacı 4 gün oluyor bırakalı tansiyonum düzeldi ama ilk dr a gitme sebebim devam ediyor
Çok güzel menü afiyet olsun
Afiyet olsun güzel menü
Kahvaltı 12.00
Tam buğday unlu krep
1 kk peynir
3 zeytin
1 kare bitter

Akşam 18.00
4 minik kuru dolma
5 köfte 1 salatalik
1 bardak ayran
2 gün kurusu
2 ceviz

LenaG
Canım afiyet olsun

Afiyet olsun akşam az gibi geldi bana

Kaptaniimm cokk geçmiş olsun rahatsızlığın devam ediyor demek Rabbin sifa versin sen yeni mi evliydin bu arada bebiş filan yok sanırım umarım hemencecik iyileşir eşinle ailenle huzurla sağlıkla hayatına devam edersin inşallah

Rabbim şifa versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…