Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım 🙏 çocuk yok evet ama 21 yıllık evliyim ❤️

Afiyet olsun güzel menü de akşam nirdeeee ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım yeşillik yok menüde bu sana kabızlık yapabilir ❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Afiyet olsun çok az yemişsin akşam da sadece çorba içmişsin bişicik olmaz ❤️

Afiyet olsun dengesiz olmuş protein yok ama misafir olunca böyle şeyler oluyor ❤️

Ellerine sağlık ❤️

Ohh miss ellerinize sağlık ❤️ bugün nasıl dikişler dinlen azıcık ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım ama akşam olmamış yanına salata yiyeydin keşke ❤️

Günaydın canım ❤️

Afiyet olsun ❤️

Günaydın ❤️ güzel olmuş afiyet olsun adımlar da süper 🧿

İnşallah 🙏

Günaydııınnn seni buralarda görmeyi özledik ❤️😘
Canım akşam yemedim😃et tok tutuğu için canım istemedi. Midem biraz ağrıdı diye saat 9 civarı evde mayaladığım yoğurdun o çıkan suyundan bir kaç kaşık içtim 1 kaşık kadarda yoğurt yedim herhalde

Günaydın arkadaşlar
Hayırlı cumalar

Çok güzel bir gün olsun inşallah
Günaydın canım ❤️🙏
Ameninn kaptanimm ben seni 25lerinde sanıyordum sen kaç yaşındasın🫣 ama maşallah evliliğinde bir ömür mutlu devam etsin inşallah 🧿
44 ama geceleri saymıyoruz 22 yaşındayım 😃
6 Eylül 2024
Gün planım
LenaG LenaG

Sabah
8.30
2 hurma
3 ceviz

12.00 Öğle y.
Salata

15.00 ara öğün
Badem kiraz sapı çayı

18.00-19.00
Çorba sebze y.
Afiyet olsun güzel plan ❤️
Günaydın kızlar, kayıp kaptan geri geldi 😅 24 saati yettiremediğim zamanlardayım, sanki her iş yarım kalıyor, uyuz oldum kendime şu 2 gün😒 Okul siparişlerimiz geliyor, onları hazırla etiketle, yanlış gelenleri geri gönder, ekstraları tamamla, çocuğu bırak/al, onunla vakit geçir, yemek, temizlik derken telef oldum. Umarım herkes iyidir, umarım her şey yolundadır🙏
Hoşgeldin canım Allah kolaylık versin 🙏

Günaydınlar diyecem nerdeyse öğlwn olmuş :KK68:
Benden birkaç tane daha olmalı ki bu hafataya yetişebisin.
Mesela dün sabah kızımı okuluna götürdüm öğretmeni ile tanışsın diye. Uyuma götürememiştim. Aşıtı mutlu oldu.
Sonra kzımla seminere gittim oğlen bire kadar.
Sonra okulumun old köye gittim. Velilerle odunları odunluğa dizdik. Hocaö siz yapmayın dinlenin diyorlar ama ne mümkün. İçeride dizmek bana kaldı.
Üç gibi tekrar merkeze geldim zümreye katıldım. Zümre sonrası tekrar okuluma gectim kalan işleri tamamladık.
Sonra eve geçtiğimde perttim.
Maalesef ben de elimi atmadan işler hallolmuyor.
Odunlardan sonra kitaplıkşarda geri dönüşüme gidecek olanları ayırdım. Bugün de silecem inş.
Bir de bugün hediyelerini yapacam karton çantalarım geldi içine hoş geldin hediyeleri. ❤️
Yarın da kömür poşetleyecez

Okullar açılmadan diyetisyene gittim bugün. Diyetisyen de doğum iznine ayrılacak. Ayrılmadan göreyim istedim. Dün regl olmuştum diyetiayende bir kilo artı cıktım. Ama son gelmeme göre de 700 gr yağdan kilo vermişim. Ayakta kalmak da ödemi etkiler dedi. Yarına umarım gitmiş olur 🙏 Hallederiz Hallederiz ❤️

Merhaba kizlarrr ben geldim bu bir hafta bana cokk iyi geldii LenaG LenaG kaptanimm nasılsın iyi misin ara ara bakabildim sayfaya internet herzaman çekmedi iyisindir umarım 😍😍😍 Sitare55 Sitare55 sen nasılsın canımm diğer arkadaşlarım hepinizi özlemişim vee bombayı bırakayım şöyle 50.700 olarak ayrılmıştım şuan geldim tartıldım 52.50 çıktım ama tabii tok karnına hani açlık 52.10 / 52.20 filan ise birbuccuk kilo almış gibiyim bu hafta katılacağım inşallah takıma bir aksilik olmaz ise ve tabii Lena kaptanım sende kabul edersen benii🥰🥹🌸🤩🤍🫶🏼🫶🏼🫶🏼
Hoş geldin balım :KK19:

Kaptaniçemm kahvaltımm saat 12.45 😂😂

Efenin_Annesi Efenin_Annesi senin gibi olamasada 😘 Hallederiz Hallederiz
LenaG LenaG

20240906_124242.jpg

Kızlar ya bende WC soru olmuş. Dünden beri karnım davul olmuş. Mideme sanki taş oturmuş gibi ☹️

Sabah aç karnına 3 yk yoğurda yarım yk chai tohumu attım yedim
1 bardak elma sirkeli su içtim yine aynıyım
Ne yapayım ya var mı bir öneriniz.
Aynı sorun bende de var. Takviyesiz 4 gün cikamadigim oluyor. O yüzden ben takviye ile düzenli cikabiliyorum maalesef.

Kızlar ya bende WC soru olmuş. Dünden beri karnım davul olmuş. Mideme sanki taş oturmuş gibi ☹️

Sabah aç karnına 3 yk yoğurda yarım yk chai tohumu attım yedim
1 bardak elma sirkeli su içtim yine aynıyım
Ne yapayım ya var mı bir öneriniz.
Kayisi ye canım iyi olur senin için bir de bişey sorucam sana ikidir görüyorum mesajlarında peynir yapıyorsun kilo kilo bu peynirleri satmak için mi yapıyorsun yoksa kışlık filan mı🤔

Yaa cidden kaptanım bu profildeki resimde sensin sandım hatta ne güzel gencecik kız bile dedim içimden ben de 30olunca🫣😍
Ahahaha Allah iyiliğini versin kısmen benim fotom animasyon karakterleri çok severim bir programla fotomu bu hale getirdim.:KK51:
Günaydınlar diyecem nerdeyse öğlwn olmuş :KK68:
Benden birkaç tane daha olmalı ki bu hafataya yetişebisin.
Mesela dün sabah kızımı okuluna götürdüm öğretmeni ile tanışsın diye. Uyuma götürememiştim. Aşıtı mutlu oldu.
Sonra kzımla seminere gittim oğlen bire kadar.
Sonra okulumun old köye gittim. Velilerle odunları odunluğa dizdik. Hocaö siz yapmayın dinlenin diyorlar ama ne mümkün. İçeride dizmek bana kaldı.
Üç gibi tekrar merkeze geldim zümreye katıldım. Zümre sonrası tekrar okuluma gectim kalan işleri tamamladık.
Sonra eve geçtiğimde perttim.
Maalesef ben de elimi atmadan işler hallolmuyor.
Odunlardan sonra kitaplıkşarda geri dönüşüme gidecek olanları ayırdım. Bugün de silecem inş.
Bir de bugün hediyelerini yapacam karton çantalarım geldi içine hoş geldin hediyeleri. ❤️
Yarın da kömür poşetleyecez
Ohooo maşallah kolay gelsin :KK200:
Yupppiiii yarın tartı günüüü :KK47::KK17:
Ne ka eksi gelecek kızzz :KK45:

Kayisi ye canım iyi olur senin için bir de bişey sorucam sana ikidir görüyorum mesajlarında peynir yapıyorsun kilo kilo bu peynirleri satmak için mi yapıyorsun yoksa kışlık filan mı🤔
Yok canım ne satması🥰. Çocuklar seviyor diye kendimiz için yapıyorum. Marketlerde satılanlardan çok daha sağlıklı olduğu için

Çiftlikten süt alıp mayalıyorum kalsiyum çocuklar için daha sağlıklı oluyor.
Biraz yorucu oluyor ama ben seviyorum içim rahat oluyor 🥰

Yok canım ne satması🥰. Çocuklar seviyor diye kendimiz için yapıyorum. Marketlerde satılanlardan çok daha sağlıklı olduğu için

Çiftlikten süt alıp mayalıyorum kalsiyum çocuklar için daha sağlıklı oluyor.
Biraz yorucu oluyor ama ben seviyorum içim rahat oluyor 🥰
Maşallah biraz da fazla görünce ondan dedim acaba satıyor mu ki diye bugün başladığım yarın gece bitiyor demiştin de ama sende haklısın 4 bebiş iki de siz olunca eşinle ancak yeter😅🤩

09.30:

Kabak/biber sote + 3yk lor + 4 altınbaşak

11.00: 2 kare bitter türk kahvesi

14: orman meyveli kefir(sadesi yoktu)

17.00: 5 köfte + salata

19.00: 2 yk yulaf ve süt ile kakaolu yulaf

2 lt su
Spor yok

Bu hafta ne kadar dikkat edersem edeyim deli dehşet ödemim var ve tartıda artı çıkıyorum adet öncesi olsam da kurtulsam diye bakıyorum

X