Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlarr
Menüm
Sabah 10:00
Türk Kahvesi

Öğle 12:20
100 gr et döner (lavaş patates falan yemedim)

Ara 15:00
Eti lifalif kırmızı meyveli bar

Akşam 18:30
3 yemek kaşığı ıspanak kavurması az zeytinyağlı
2 yemek kaşığı yoğurt

Su az içtim 1.5 lt anca
7400 adım

Hallederiz
LenaG
Mthn83

2 Eylül pazartesi

12:30

2 yumurta sarısı
Beyaz peynir
Domates
Galiba 5 zeytin
Bir avuçtan az fındık

17:00
Gofret, çekirdek

18:30

1 tavuk açma
Bol salata
2 yumurta sarısı

1,5 lt su
3 kupa kahve
3 kupa siyah çay
1 kupa apaform çay

Henüz 5.097 adım
LenaG Tutku44

2 Eylül pazartesi
Kahvaltı 13.00

2 dilim çavdar ekmeği arasına 1 yumurtadan omlet, incecik kesilmiş 2 dilim peynir, 2 salatalık
Ara Öğün 15.00-17.00
1 adet tüylü, 1 adet tüysüz şeftali
Akşam Yemeği 19.30
Zeytinyağında patlıcan, biber, domates kavurma 2yk kadar. 3yk makarna yoğurtlu. Bir tane biber yedim yanında.
Akşam 21.30da 10 adet dut kurusu yedim kabızlığa iyi gelir belki diye. 3 gündür tuvalete çıkamıyorum.
2,5 lt su+1 lt dukan (içinde kiraz sapı da var)
SPOR YOK, belim tutuldu yine dün koltukları çekerken. İyice nanemolla oldum galiba bu ara. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum hem ruhen hem fiziki olarak.
LenaG Tutku44 Hallederiz

Iyi geceler , ben de size katilmak istiyorum. Sabah yeni kiloma bakarim.Zaten kilolu idim 70 kilo civari , son iki yilda 85 e yuksyldim. Nisan gibi 79a dussem de tekrar 85 civariyim.
Yeme duzenim cok bozuldu. Abur cubur ve kuruyemis hem aliyoruz hem de yemedrn duramiyorum. Biri spor yapan 3 ergen oglum var. 13 ve 1.5 yaş. Sürekli evde makarna ve tavuk pişiyor. Bakalim ne olscak halimiz. Umarim sizinle birlikte guzel olur halimiz

Gecmis olsun canim inşallah sadece basit doku ezilmesidir kırık çıkık degildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…