Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım çok teşekkür ederim şimdi kızımda kalkınca burada da paylaşınca biraz rahatladım birkaç saat önce biraz yedirdim de tekrar inşallah acıkıp birde yemek yerse değmeyin keyfime

Geçen cumartesi 91.40
Bugün 90.45
Fark -0.95
Kaptanımmm tebriklerrr 80’lere çok az kalmışşşşş
Kız sormaa artık derinin altindaki kaburgalarimi gördüm aynada korktum yanii nuroviç nasıl 45 istiyor anlamadım 50 iyi bana ya da 51 filan
Kız ben de 49-50 arası istiyorum. 45 ile de güzel olur sankim. Göbüşsüz basensiz vücut güzel geliyor bana
Bence gayet iyi vermişsin tebrik ederimmm
Kaptanım ben de haşlanmış yumurta yemiyorum sofrada olduğu zaman bile en köşeye iterim. Kokusu direkt mide bulantısı oluşturuyor. İyi pişmiş omlet falan çok severim. Öyle güzel oluyor. Menemen falan da güzel oluyor

Çok teşekkür ederim canım

Sıkmak ne demek canım, burda çok güzel kardeşlik, dostluk kurduk. İnsan kardeşinden sıkılır mı
Şimdilik bizimki de iyi çok şükür, sadece kendi mamaları var, onlardan yiyorlar, birde oğlumun is tadı olan somonun kokusunu aldıkça ayaklarımın dibinden ayrılmıyor beni düşürecek birgün

Son düzenleme:
Baksen sıpaya helee
Sımsıkı sarılıp kocaman öpüyorum ikisininde o patiklerinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…