Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kırmızı takıma hoşgeldiniz, kaptanınız konuşuyor ❤️
Fit bir vücut hayalleriyle bu yazı da bitirdik… artık önümüzdeki yaza bakacağız. Bayramdı, seyrandı, tatildi derken bahanelere sığındık ama hepsi bitti. Hiçkimsenin yediğine içtiğine karışmam çünkü hiçbir zaman başınızda bekleyen bir gözetmen olmayacak, iradenizin de, azminizin de, hırsınızın da kaptanı sizsiniz. Aldığınız kaloriler bana yağ olarak gelmeyecek, her birimiz ne yaparsak kendimize… Biz kadınlar her halükarda güzeliz ama daha iyisini yapmak konusunda da çok inatçıyız. Ha gayret kızlar, bu hafta sizden kendinizi kendinize kanıtlamanızı istiyorum!

LenaG LenaG
Jou Jou
Mina45 Mina45
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
sibel_84 sibel_84
G Goklerce
Bravequeen Bravequeen
L leyl76
I irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
malahit malahit
M Makaron23
Ellssa Ellssa

Vira bismillah…
Balkon konuşması da yapılmıştır. Şimdi herkes uyuyabilir 😂😂

Öğlen
2 haşlanmış yumurta
Salatalık domates
Peynir

İkindi
1 avuç leblebi
1 yeşil elma

Akşam
4 tane köfte

Gece
1 kase yoğurt

3 lt su

LenaG LenaG
Tutku44 Tutku44

Tutku44 Tutku44 Kaptanim hayırlı olsun.
LenaG LenaG çok geçmiş olsun.
Dilerim en kısa zamanda iyilesirsin.
Allah şifa versin 🤲🏻
afiyet olsun canim ❤️

Yatmadan altın değerinde bir bilgi vereyim size. Gün içinde vaktimiz, enerjimiz olmuyor, hasta olanı, bebeği olanı, modu düşük olanı, bahanesi olanı… var da var. Youtube a gowithjo yazıyorsunuz, kadının her türlü nedene göre videosu var, mutlaka 15 dk da olsa dememenizi rica ediyorum. İnanın modunuz değişecek, enerjiniz artacak. Bende bu haftamı onunla geçireceğim. Jo’nun çok sevdiğim bir sözüyle bitiriyorum geceyi; Bir, sıfırdan iyidir!

LenaG LenaG
Jou Jou
Mina45 Mina45
sibel_84 sibel_84
G Goklerce
Bravequeen Bravequeen
L leyl76
I irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
malahit malahit
M Makaron23
Ellssa Ellssa

allahımmm ben nerelere gidemmm ne edem harikasınn 🥹🥹🥹🥹
Bugün artı gelince 😄🤪
🩵🩵🩵🩵Benim canım mavi takımımmm🩵🩵🩵🩵

🌸🌷🍀🌿💐🎊🥳hepimize yeni hafta hayirli olsunnn🌷🍀🌿💐🥳🥳
yarın şoyle guzel konuşuruz şimdi herkes guzelce dinlensin uyusun🩵🌸

insa booool eksili bool sporlu bir hafta olur hepimize saglikli bir hafta diliyorum 🩵🌸🥳

@gezegenfeza
@Azmet5255
@Tesnim1903
@Asya89
@Boncuk2307
@Beyaz leylak
@trueliving_
nurovic nurovic
Nergis 35 Nergis 35
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
@bluegreeneyes
@Lotus1234
@Samara96

LenaG LenaG 🌷
Hallederiz Hallederiz ❤️
Hayırlı olsun inanıyorum yine sen kazanacaksin kaptanım

Yatmadan altın değerinde bir bilgi vereyim size. Gün içinde vaktimiz, enerjimiz olmuyor, hasta olanı, bebeği olanı, modu düşük olanı, bahanesi olanı… var da var. Youtube a gowithjo yazıyorsunuz, kadının her türlü nedene göre videosu var, mutlaka 15 dk da olsa dememenizi rica ediyorum. İnanın modunuz değişecek, enerjiniz artacak. Bende bu haftamı onunla geçireceğim. Jo’nun çok sevdiğim bir sözüyle bitiriyorum geceyi; Bir, sıfırdan iyidir!

LenaG LenaG
Jou Jou
Mina45 Mina45
sibel_84 sibel_84
G Goklerce
Bravequeen Bravequeen
L leyl76
I irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
malahit malahit
M Makaron23
Ellssa Ellssa
Bu hafta spor bende olmaz kaptanım. En azından şu ödemim gitse bile benim için kardır diyorum. Bu hafta toparlar isem daha sıkı sarilacagim hem hayata hem diyete 😂

Son düzenleme:
Kafaya bir şey mi takıyorsun canım yat uyu dinlen
Canım yatamiyorum daha dikiş yerleri sıkıntı. Diren takmislardi onu çıkardılar. Oranin ağrısı ayrı. Arada kramplarda tuzu biberi oluyor sanki. Uyku yastığıni çıkardım bugun. Bu gece onu deneyecegim belki boynumu gergin bir şekilde tutarsa uyurum rahat.

Menümü de paylaşayım;

Sabah 11.00
1 yumurta ve 1 yk yulaf kepeği ile dukan krep,
2 dilim köy peyniri, 2 dilim hindi füme, 1 göz yumurta

Akşam 18.00
2 kase tavuk suyu çorba,
1 parça cevizli helva,
1 avuç züberin cipsinden.

Su:2,5 lt
Spor: okul alışverişi(dünyanın terini döktüm, bir katlısı olur elbet 😅)

LenaG LenaG Tutku44 Tutku44

Menümü de paylaşayım;

Sabah 11.00
1 yumurta ve 1 yk yulaf kepeği ile dukan krep,
2 dilim köy peyniri, 2 dilim hindi füme, 1 göz yumurta

Akşam 18.00
2 kase tavuk suyu çorba,
1 parça cevizli helva,
1 avuç züberin cipsinden.

Su:2,5 lt
Spor: okul alışverişi(dünyanın terini döktüm, bir katlısı olur elbet 😅)

LenaG LenaG Tutku44 Tutku44
👏👏👏👏Kacamaksiz güzel bir menü

🩵🩵🩵🩵Benim canım mavi takımımmm🩵🩵🩵🩵

🌸🌷🍀🌿💐🎊🥳hepimize yeni hafta hayirli olsunnn🌷🍀🌿💐🥳🥳
yarın şoyle guzel konuşuruz şimdi herkes guzelce dinlensin uyusun🩵🌸

insa booool eksili bool sporlu bir hafta olur hepimize saglikli bir hafta diliyorum 🩵🌸🥳

@gezegenfeza
@Azmet5255
@Tesnim1903
@Asya89
@Boncuk2307
@Beyaz leylak
@trueliving_
nurovic nurovic
Nergis 35 Nergis 35
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
@bluegreeneyes
@Lotus1234
@Samara96

LenaG LenaG 🌷
Hallederiz Hallederiz ❤️
O iş bizde kaptannn😉😉
Kırmızı takıma hoşgeldiniz, kaptanınız konuşuyor ❤️
Fit bir vücut hayalleriyle bu yazı da bitirdik… artık önümüzdeki yaza bakacağız. Bayramdı, seyrandı, tatildi derken bahanelere sığındık ama hepsi bitti. Hiçkimsenin yediğine içtiğine karışmam çünkü hiçbir zaman başınızda bekleyen bir gözetmen olmayacak, iradenizin de, azminizin de, hırsınızın da kaptanı sizsiniz. Aldığınız kaloriler bana yağ olarak gelmeyecek, her birimiz ne yaparsak kendimize… Biz kadınlar her halükarda güzeliz ama daha iyisini yapmak konusunda da çok inatçıyız. Ha gayret kızlar, bu hafta sizden kendinizi kendinize kanıtlamanızı istiyorum!

LenaG LenaG
Jou Jou
Mina45 Mina45
sibel_84 sibel_84
G Goklerce
Bravequeen Bravequeen
L leyl76
I irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
malahit malahit
M Makaron23
Ellssa Ellssa

Vira bismillah…
Hayırlı olsun kaptanim😚
Merhaba hayırlı akşamlar kızlar.ben emziren bir anneyim bebeğim 4 aylık bnde aranıza katılmak istiyorum acaba emzirenler katılabiliyor mu
Aaa geç bile kalmışsın 2.5 aylık bebisi olan danışanımız bilemmm varrr koş gel

LenaG LenaG
Jou Jou
Mina45 Mina45
sibel_84 sibel_84
G Goklerce
Bravequeen Bravequeen
L leyl76
I irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
malahit malahit
M Makaron23
Ellssa Ellssa
hic bilmiyordum kaptanım eyvallah 😂🤣😂
ben chole ting cok severim onu yaparım genelde
seninkine de bakayım bin🤗

Hemen geleyim o zaman 4 ayda 5 kilo aldım gittikçede alıyorum kendime dur demeliyim artık
Yarın sabah tuvalete gir çık kiyafetsiz tartil ve tartı resmini at LenaG LenaG Bu hafta hazırlık bölümüne alır seni.
Düzenli menü ve bildirimlerde aktif olursan takımlara geçersin gerekli bilgilendirmeyi yapacak sana lenag hosgeldin o zaman

X