Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık canım lenam
Emek emek isledin yine tabloyu
bir sürü kişi yuzde hesaplamayı unutmuştu sanırım bide onları hesapladın kuzum ellerine zamanına canına saglık

Benim canımm mavi takımım emek verdik calıstik ama kırmızı takımda harika bir yüzde var ki bizi gectiler nurovic seni kocaman tekrar tebrik ederimm

benim takımımda başka Hallederiz ve kilo veren tüm arkadasları tebrik ediyorum
kilo vereyemeyen veya kücük kacamak yapıp istedigi kiloya ulasamayan arkadaslarim diger haftaya eminim eksiye ulasıcaz
moral bozmak yok motivasyonumuz iyi olursa yedilerimize dikkat ederiz canımız spor yapmak ister ve eksiler gelir

Hayatımız yogun olabilir elimizden geldigince dikkat etmeye calisalimm

Sitare55
Nergis 35
Efenin_Annesi
bilgeyogii
D Deltavealfa
Lotus1234
Ellssa
M Makaron23
60kiloyum
malahit
Hallederiz
@Boncuk2370
bluegreeneyes

çook öpüyorum sizleri belki yeni takımda nasip olur

Iyide doktora gotremedim oyle bir yerdeyimki bir tane doktor calismiyo tatil diye bilmiyorum bisey olurmu diye dunden beridir agliyorum keske bana bisey olsaydida bebegim.dusmesydi kac aydr uykusuzum bir anlik uykuya dalmamla dusmesi bir oldu
Bunu yaşamayan anne yoktur canım. İlk emeklemede hemen hemen hepsi düşüyor. Ben de kızım ilk düştüğünde oturup ağlamıştım

Canım çok geçmiş olsun. Şifa olacak bir tedavi bulunur inşallah, böylesi çok zormuş… en azından çarşambaya kadar dinlen diyeceğim ama günlük yaşantına devam ederken check up a girmen daha sağlıklı olur… bilemedim kuzum

LenaG kaptanım çok cok geçmiş olsun mesajları pek takip edemediğim için yeni fark ettim... Kardiyolojiye gidene kadar da günde 2-3 defa tansiyonunu ölç ve saatleri takipli bir şekilde yaz en azından öncesi hangi saatlerde nasıl seyrettigi hakkında ufak bir fikri olur çoğu Dr bir süre tansiyon takibi istiyor

Allah şifa versin canım. çok üzüldüm. inşallah bir çözümünü bulurlar.

Canımmm çookk gecmiş olsun doktor sana en doğrusunu soylemiş ınş detaylı tetkiklerle doğru tedaviyle bu sıkıntılarda geride kalacak dularımız seninle

Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Çok geçmiş olsun kızlar

İyi Akşamlar Kızlar

31.08.2024 Cumartesi
Kahvaltı öncesi, elma sirkeli su ve 1litre su

10:40 köy ekmeğinin 2büsbüyük dilimiden tost, yanında 30gr.kaşar peyniri, 15yeşil minik zeytin, yarım kk.peynir, yarım çk.dan az tereyağı, domates, salatalık, acı biber, çokca şekersiz çay

Ara, 500ml.mısır püskülü, zencefilli kiraz sapı çayı
Elma sirkeli su

18:30 Akşam yemeği
1 büyük kase bitmek tükenmek bilmeyen kuru fasulye yemeği (sonunu yedim)
1büyük kase kaşık salata, yağlı kağıtta patates, mantar sote ikisinin toplamı 1 tabak
Ölçmedim ama 1sb.olmuştur dondurma bugünün ödülü olsun
LenaG Mthn83
Su 4 litre
Spor yok.

31 Ağustos Menüsü
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği, bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 1 kk peynir, 5 yeşil zeytin +1 tk çikilata()
Ara Öğün 15.00
1 armut
Akşam yemeği 19.00
3 yk kadar makarna yoğurtlu, koca kase salata, bir kase cacık, bir tane kanat (eşim kendine tavuk yaptı normalde sevmem ama canım çekti, derisiz kıkırdaksız yerinden yedim bir parça)
2 lt su (yatana kadar artırmaya çalışırım) + 1 lt dukan (şu an içiyorum)
Spor birazdan yapabilirsem yapacağım. Güncelleme eklerim.
LenaG Tutku44 Hallederiz
Hangi takımda olursam olayım kaptanlarımız belli nasılsa.

Sana bayılıyorumm!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…