Popüler Konu LenaG ile MasterFit

InsAllah benimde bebegkme bisey olmaz psikllojkim alg ust oldu kendimi kotu anne hisedyorum
Bunu yaşamayan anne yoktur canım. İlk emeklemede hemen hemen hepsi düşüyor. Ben de kızım ilk düştüğünde oturup ağlamıştım🥹

30 Ağustos menü
07.30 1 bardak kuru incirli su
09.15 1 fincan kahve 1 galeta
10.30 smoothie (kefir,incir,fındık,keten tohumu, kakao,yulaf), 1 bardak süt artırıcı bitki çayı
12.30 1 bardak ayran 1 salatalık 12 beyaz leblebi
16.30 1 şeftali 1 bardak süt artırıcı bitki çayı
18.00 1 kase sulu taze fasulye yemeği, 6 kaşık kabak, 1 kase semizotu cacığı 1 dilim tb ekmek
21.00 1 hurma 1 bardak süt
3 litre su spor yok emzirmeye devam

31 Ağustos menü
08.30 1 bardak kuru incirli su
09.30 1 fincan kahve 1 galeta
10.30 smoothie, 1 bardak süt artırıcı bitki çayı
13.30 1 fincan kahve 2 hurma 1 avuç dolusu leblebi, 1 çikolatalı Beypazarı kurusu
16.30 1 porsiyon karpuz 1 bardak süt artırıcı bitki çayı
18.30 8 kaşık tavuk sote, bol yeşil salata, 2 bardak ayran 2 dilim tb ekmek
21.00 2 dilim ekmek, 2 dilim peynir, 2 tk çikolata (resmen tatlı krizi yaşıyorum regle 4 gün kaldı bı gelse de rahata kavussak 🤣🤣)
3 litre su spor yok emzirmeye devam ve bu gün eşimle dip köşe temizlik yaptık
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44 Hallederiz Hallederiz

InsAllah benimde bebegkme bisey olmaz psikllojkim alg ust oldu kendimi kotu anne hisedyorum
Öncelikle içini ferah tut ve çok çok iyi bir annesin bunu asla unutma . senin çocuğuna senden daha iyi bir anne olacak kimse yok hepimizin basindan benzer olaylar geçiyor hem ev hem iş hem çocuk haliyle enerjimiz bitiyor yorgun düşüyoruz inan nasıl uykuya geçiyorum ben de bilemiyorum... Yalnız degilsin canm.. sana önerim benim de bebeğim 8.5 aylık yer yatağı yaptım ben şimdi uyuyakalirsam diye korkum kalmadı beraber uyuyoruz en azından o arada gözüm dalınca az da olsa dinlenmiş oluyorum sonrasinda diğer çocuklarımla da rahat ilgilenebiliyorum, sen de o şekilde yapabilirsin...

X