Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim 24 saari gecti uyuma halsizlik olmadi bir tek bir defa kusma oldu o kadar nolursunuz dua edin bisey olmasin bilmiyorum ben baktigimda sirt ustu yatyodu
Kuzum baya geçmiş üstünden Allahın izniyle bir şey olmaz ama sen böyle için için kendini yiyeceksen acile gitsen de rahatlasan mı canım? Doktorlar bebeğinin iyi olduğunu söylerse huzur bulursun sanki

Bugünkü menüler
31 Ağustos cumartesi
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Tutku44 Tutku44

11.00 Kahvaltı
Akdeniz tost ( beyazpeynir domates biberli)

14.00 ara öğün
Kahve +2 bardak su

16.00 ögle
5 catal tavuk şiş
3 YK bulgur pilavı
5 catal mevsim salatası

18.45
Altınbaşak tahıl cipsi

20.00 akşam
1 kase mercimek çorbası
3lt su
Kapalı kalan evi komple süpürüp sildim
Vc yıkama çamaşır serme 2 posta
Günlük ev işleri toz alma vs.

Kızlar acildeyim kolumda damar yolu açık tam da yazamıyorum kısıra bakmayın eve dönünce ancak bakabileceğim 🙏
Bildim kaptaniçem kaç kez baktım burayı asla böyle bırakmaz bişey var dedim çabuk gel bizlerede gece eve gelince iki kelime yaz merakta kalmayalım 🥺

Merhaba kizlar kizlar bem gruptan cikiyorum belki bir gun yeniden katlirin kendimi toparlatinca vaktinizj caldigim icjn Hakkinuzi helal edin Dun oglum yatakdan dustu agladi arkasinca kustu dunden beridkr olu gibiyim gozum cocukda psikolojim berbat vazyetde toparlanamiyirum hakkinizi helal edjn her biriniz LenaG LenaG
Geçmiş olsun canım :dua:
canım kötü mü oldun?
Yüzüm seğirmeye başladı canım ya iyice düştü tansiyon bir de kafam baya sersemledi hemen tomografiye aldılar beni baktılar bir sürü test yaptılar hemen kardiyoloğa görünün ilaçlar size iyi gelmiyor dediler. Bırakacağım ilaçları şimdilik çarşamba check up var orda komple bir bakıracağım kendime.
31 Ağustos Menü
10.00: 1 dilim kıymalı börek
1kase kavun

16.00: 1 karnıyarık
2 yk pilav
1 kase etli çorba
1 bardak ayran
2 lt su
Spor yok ama evin altını üstüne getirdim desem yeridir. Tam 3 saat temizlik yaptım 😇
LenaG LenaG
Afiyet olsun canım :KK200:

Geldim kızlar lig sıralamasını da yapamadım kusura bakmayın
Beyin kanamasından şüphelendiler bişi çıkmadı tansiyonum normale dönüyor ama sonra yine düşüyor dinlen dediler ve hemen kardiyoloğa görün ilaçlar size iyi gelmiyor dediler çarşamba komple baktıracağım kendime artık. İnanın başımın sürekli uyku sersemi gibi olmasından öyle bıktım kiii

Beyin kanamasından şüphelendiler bişi çıkmadı tansiyonum normale dönüyor ama sonra yine düşüyor dinlen dediler ve hemen kardiyoloğa görün ilaçlar size iyi gelmiyor dediler çarşamba komple baktıracağım kendime artık. İnanın başımın sürekli uyku sersemi gibi olmasından öyle bıktım kiii
kuzumm canımm benimm iyi hissetmedigini söylemisstin canım benimm dinlen yorulma nolur Allahım esirgesin korusun

Canım bu durumda senin yüzden fazlaysa sen kırmızı kaptan oluyorsun. Senden sorası mavi kaptan oluyor.
Tabi yinede LenaG LenaG kaptanım daha iyi bilir.

Bildiğim kadarıyla böyleydi🫣
Kaş yapayım derken göz çıkarmayayım😂
Doğru canım öyle Hallederiz Hallederiz kırmızı kaptan oldu Tutku44 Tutku44 mavi kaptan oldu tekrar

Acil şifalar diliyorum canım benim 🤲🏼🤲🏼

Allah'ım korusun canım nolur yat dinlen o ilaçlara başlayınca böyle oldun bende ilaçların iyi gelmediğini düşünüyorum çarşamba günü hemen gelsin :dua: çok geçmiş olsun canım

X