Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı akşamlar arkadaşlar kilo kilo içli köfte yapıp pişirip akşama karnabahar yenem benimde baya istikrarliydim bence aferim bana tadına bile bakmadım LenaG kaptaniimm
Ya benim çocuklar seviyor tanesini 40 a yaptırıyorum keşke ben de yapabilsem. Hiç denemedim. Kolay mı

Kızlar son güncel adım sayım
7859
Eve gireli 30 dk oldu
Açim bu saatte ne yesemki ?

Ya benim çocuklar seviyor tanesini 40 a yaptırıyorum keşke ben de yapabilsem. Hiç denemedim. Kolay mı
Benim buzlukta hem iç vardı hemde bulguru vardı buzlukta yapılı cozdurup yaptım çocuk uyurken çok zor değil malzemeleri yapmak işte biraz içini koyup yuvarlak yapması uğraştıriyor ama zor değil bence benim çocuk da bugün iki tane hupletti bile tanesi 40tl de çokmuş sanki yaa

Aç kalmadan zayıflamak seninki sanırım
tüy siklet menü
Hay maşallah. Yemiş gibi yapmışsın
GüEl menü afiyet olsun
3 tane mi sulu köfte oyy ben nerelere gidem herkeşin midesi kuş kadar
Ay kızlar yaz gününde grip olmak ne demek ya.
Dün çok yürüş yaptım aşırı terledim birde rüzgar vardı bu gün gözlerim burnum akıyor boğazım kulaklarım ağrıyor
Geçmiş olsun yaz gribi daha zor olur
Afiyet olsun hafif olmuş
29 Ağustos Menü
08.00: Küçük parça salatalık

12.00: 1 kase kavun

15.30: 1,5 tabak semizotu kavurması
2 bardak ayran
2 dilim ekmek
2 lt su
LenaG
Bi tüy siklet dahanefislerin gözü yaşlı
30 Ağustos Menü
14.00: 1 porsiyon kıymalı yumurta
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmek
4 çatal kavun

17.00: 1 kase çorba
1 karnı yarık
1 dilim tb ekmek
1 bardak ayran
LenaG
Günü kapattım
Afiyet olsun hafif menü
Afiyet olsun

Afiyet olsun başlangıç
İçin abartılı değil. Kara görünüyor güzle günler yakın
Yasaklar var ama çok ağır bir menü değil bence
Baya hafif afiyet olsun
Afiyet olsun güzel

Valla 40 tane. Daha dün yaptırdım 30 tane 1200 ü üfledim gitti

Afiyet olsun canim dikkat ediyorum menulerinde seftaliyi hep tüylü tüysüz diye ayiriyosun bi farki mi var kalori acisindan fslan sonucta ikisi de seftali ama sen yazana kadar tüylülûk olayina hic dikkat etmemistim
Tüylü sanki daha kalorili bence, evet tüysüz dediğim nektari

Yarın kiiii tartindan korkuyorummmm yeniii kaptanın adayımızı mi olcenn acabaaa

Tutku44 LenaG Mthn83

30 Ağustos 2024

sabah 10.30
soğanlı omlet, 45 gr peynir, 9 zeytin, 1/2 dan az simit, söğüş salata, 1 tk şekersiz marmelat

aralarda
1 pancarlı kefir, 2 kuru incir, 1/2 paket altınbaşak tahıl cipsi

akşam 19.00
100 gr hindi fleto, 5 yk domatesli pilav, 2 yk yoğurt, salata, 4-5 kare kavun

ara
1/2 paket altınbaşak tahıl cipsi, buzlu 1 yk karadut özlü madensuyu

2 lt su

14.000 adım

Yaparrıımmm biliirrrsssiiinnnnn

Askomm senin menulerine ben bayileyom bayileyomm ağzımın suyu akiyoree ben eminim sen ne güzel eksiler görecen miss gibi elbiselerinin içine gireceksin
Ooyysssss baahhh yumoş yumoşş oldum şuuaannn insallahh bebeğimm azimliyimdirr ben buraya 77 kiloyla gelmistim 66 kiloya indim sonra gebe kaldım tamda 58 kiloya ramak kalmıştı baaa

Duydum duydum az buçuk yanlış bilmiyorsam hamileyken ip atliyormusun
Hahahaha eveettt herkes suphe etti ben etmedim ve hala herkes diyorki test yap test yap amaannn nese yapayim dedim evde 5 tane testim vardı sonrası zaten ben şok ağladimdaa ilkine çok zor oldu 2ciye boyle gelince oan toparlanamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…