Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hahahaha eveettt herkes suphe etti ben etmedim ve hala herkes diyorki test yap test yap amaannn nese yapayim dedim evde 5 tane testim vardı sonrası zaten ben şok ağladimdaa ilkine çok zor oldu 2ciye boyle gelince oan toparlanamadım
Yaa bak ama şimdi bebiş de doğdu yine yeniden azimli ve istikrarlı bırakmak yoohh

İyi akşamlar herkese, müsait oldum anca
Bugünkü menüm
Sabah 10:00
2 yemek kaşığı menemen
3/4 domates
3/4 salatalık
3 zeytin
1 tutam kuru çeçil peyniri
1 havuç

Ara 12:30
Yarım nektarin
3 tane altınbaşak tahıl cipsi

Ara 15:30
2 kuru kayısı
Türk kahvesi

Akşam 18:00
4 yemek kaşığı menemen
2 yemek kaşığı yoğurt

2 lt su
4400 adım

Tutku44
LenaG
Mthn83

Tartı öyle demiyor Ne zaman tartıya çıktıysam salı gününe göre almışım. Acaba kıtlık moduna mı geçti kendince

Günaydınlar yürüdüm geldim
Dün gelemedim çünkü kendime gelemedim okula gittim. benim okul bildiğiniz küçük köy okulu her işi bana bakıyor
Dün iki odunluğu temizledik okulun içinde boya yapılmıştı tüm eşyalar ortada kümeydi onlat yerlesti falan derken... Ben eve geldiğimde bitmiştim bugun yine okula gidecem çünkü bitmedi işler.

Tebrik ederim bence gayet güzel gitmiş kilon yuksek değil ki o yüzden bu bile harika bence

Kolay gelsin canım

Kolay gelsin balimm arada da olsa yaz bee yokluğun belli oluyor kii

Günaydın kızlar dün öğleden sonra kötü oldum vertigo yokluyordu ara sıra kulakta sinir ucu iltihabı oluşuyor dün acillik oldum serum yedim bugün artidayim dünkü menüm
Sabah
2 haşlanmış yumurta Lor peyniri Salatalık 1 dilim ekmek
Ogle yok sadece sıvılar
Akşam 19.30
1 kase mercimek çorbası
Bol Yeşillik salata
Şu 2.litre
Spor yok
LenaG Tutku44 Mthn83

Günaydın canım geçmiş olsun şimdi biraz iyimisin

Tebrikler

Gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…