Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hahahaha eveettt herkes suphe etti ben etmedim ve hala herkes diyorki test yap test yap amaannn nese yapayim dedim evde 5 tane testim vardı sonrası zaten ben şok ağladimdaa ilkine çok zor oldu 2ciye boyle gelince oan toparlanamadım
Yaa bak ama şimdi bebiş de doğdu yine yeniden azimli ve istikrarlı bırakmak yoohh :KK19:

İyi akşamlar herkese, müsait oldum anca
Bugünkü menüm
Sabah 10:00
2 yemek kaşığı menemen
3/4 domates
3/4 salatalık
3 zeytin
1 tutam kuru çeçil peyniri
1 havuç

Ara 12:30
Yarım nektarin
3 tane altınbaşak tahıl cipsi

Ara 15:30
2 kuru kayısı
Türk kahvesi

Akşam 18:00
4 yemek kaşığı menemen
2 yemek kaşığı yoğurt

2 lt su
4400 adım

Tutku44 Tutku44
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

Aç kalmadan zayıflamak seninki sanırım🧿

🧿 tüy siklet menü😬

Hay maşallah. Yemiş gibi yapmışsın😬

GüEl menü afiyet olsun

3 tane mi sulu köfte oyy ben nerelere gidem herkeşin midesi kuş kadar🥹

Geçmiş olsun yaz gribi daha zor olur

Afiyet olsun hafif olmuş

Bi tüy siklet daha🧿nefislerin gözü yaşlı😄

Afiyet olsun hafif menü

Afiyet olsun

Afiyet olsun başlangıç
İçin abartılı değil. Kara görünüyor güzle günler yakın😄

Yasaklar var ama çok ağır bir menü değil bence

Baya hafif afiyet olsun

Afiyet olsun güzel
Tartı öyle demiyor :KK43: Ne zaman tartıya çıktıysam salı gününe göre almışım. Acaba kıtlık moduna mı geçti kendince :anne:

Günaydın kızlar ❤️
Günün ilk bildirimi benden gelsin. Çıkmam lazımdı erkenden uyanıp tartıldım. Bu hafta az yememe rağmen az gitmiş bence.Listeme bakınca doğru düzgün kaçamağım da yoktu
Geçen Cts:59.2kg
Salı:58.7 kg
Cts:58.4kg
Fark:-800 gr

Tutku44 Tutku44
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
IMG_9139.jpeg

Günaydınlar yürüdüm geldim :KK36:
Dün gelemedim çünkü kendime gelemedim okula gittim. benim okul bildiğiniz küçük köy okulu her işi bana bakıyor :KK14:
Dün iki odunluğu temizledik okulun içinde boya yapılmıştı tüm eşyalar ortada kümeydi onlat yerlesti falan derken... Ben eve geldiğimde bitmiştim bugun yine okula gidecem çünkü bitmedi işler.

Günaydın kızlar ❤️
Günün ilk bildirimi benden gelsin. Çıkmam lazımdı erkenden uyanıp tartıldım. Bu hafta az yememe rağmen az gitmiş bence.Listeme bakınca doğru düzgün kaçamağım da yoktu
Geçen Cts:59.2kg
Salı:58.7 kg
Cts:58.4kg
Fark:-800 gr

Tutku44 Tutku44
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Eki Görüntüle 3472999
Tebrik ederim 🌼 💚 bence gayet güzel gitmiş kilon yuksek değil ki o yüzden bu bile harika bence 🧿🧿

Dün gelemedim çünkü kendime gelemedim okula gittim. benim okul bildiğiniz küçük köy okulu her işi bana bakıyor :KK14:
Dün iki odunluğu temizledik okulun içinde boya yapılmıştı tüm eşyalar ortada kümeydi onlat yerlesti falan derken... Ben eve geldiğimde bitmiştim bugun yine okula gidecem çünkü bitmedi işler.
Kolay gelsin canım :KK68:

Kolay gelsin balimm arada da olsa yaz bee 🥹🥹🥹🥹 yokluğun belli oluyor kii🥹

Günaydın kızlar dün öğleden sonra kötü oldum vertigo yokluyordu ara sıra kulakta sinir ucu iltihabı oluşuyor dün acillik oldum serum yedim bugün artidayim dünkü menüm
Sabah
2 haşlanmış yumurta Lor peyniri Salatalık 1 dilim ekmek
Ogle yok sadece sıvılar
Akşam 19.30
1 kase mercimek çorbası
Bol Yeşillik salata
Şu 2.litre
Spor yok
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44 Mthn83 Mthn83

Günaydın kızlar dün öğleden sonra kötü oldum vertigo yokluyordu ara sıra kulakta sinir ucu iltihabı oluşuyor dün acillik oldum serum yedim bugün artidayim dünkü menüm
Sabah
Ogle yok sadece sıvılar
Akşam 19.30
1 kase mercimek çorbası
Bol Yeşillik salata
Şu 2.litre
Spor yok
Günaydın canım geçmiş olsun şimdi biraz iyimisin

Günaydın kızlar 🌼
Kilo bildirimi
Geçen hafta 76.0
Bu hafta 75.4
Fark -600
Eylül sonu hedef 69
Daha fazla bekliyordum ama antibiyotik ödem yaptı sanırım 2 haftalık tedavim var bu hafta daha dikkatli olmam lazım kacamaksiz antibiyotige rağmen vermeliyim 🧐
Tebrikler ♥️

Sabah
Ogle yok sadece sıvılar
Akşam 19.30
1 kase mercimek çorbası
Bol Yeşillik salata
Şu 2.litre
Spor yok
Gecmis olsun :KK43:

X