Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sporlar yakıyor kaptanımm menü ve su da çok iyi

afiyet olsun canım cumartesi bi eczanede tartılırsın artık tabi doğru ise tartıları

dikkat et canım vücut çok kısınca kendini kitliyormuş burada diyetisyene giden arkadaşarımız yazıyor sonra zorlanmayasın iyice
9 lu rakamlara inene kadar devam edeceğim ondan sonra normal sağlıklı beslenme listesi ile 2 önüne devam edicem

Yürüyüş çok iyi bende bu eksik evde Leslie yapıyorum hiç yoktan ama dışarda yürüsem etkisi daha çok oluyor bence

Afiyet olsun canım geçmiş olsun tekrar güzle menü

, post: 77981015, member: 687273"]
Günaydın kızlar,
Dün doğum günümdü. Dışarıda yiyince biraz geç saate kaldı yemeğim. Pastamın bile tadına bakmadım. Azıcık kaçamak oldu ama.

Sabah 10:00
Türk kahvesi
Eti lifalif kırmızı meyveli bar

Öğle 15:00
1 küçük kase çoban salata
2 galeta
1 tane de kekimsi çikolatalı doğum günü trüf kek

Akşam 20:20
Kızarmış dana eti 3 tane 2 parmak kalınlığında jülyen kesimdi
3 tane kuşbaşı dilim dana şaşlık
1 bardak da alkol

2 lt su
10000 adım

LenaG
@Mthn83
[/QUOTE]
Doğum günün kutlu olsun

Aa doğru canım sorun yok pazartesi yola çıkacağız demiştin eşyalar neden geç kaldı ki

Kaptanim ev tutmadığımız için eşyaları geç yuklettik. Normalde de dün yüklenecekti zaten ama nakliyatçı Perşembe yükleyebilirim dedi. Bugün yukleniyor. Yarın gelir inşallah. Biz de eve daha gecemedik..abonelikleri aldiktan sonra gecebilirmişiz sanırım. Pazartesiden beri yoldayız, polisevinde kalıyoruz kaç gündür.hepsini geçtim kızım yemeden içmeden kesildi

yaa canımm benim aklımdaydın kaç zamandır gittinya doğudan üzülme sevin bugünlerde geçer düzeninde oturur zoru atlattın ki sen derede mi boğulcen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…