Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa bu manzara nede Sitare55 Sitare55 balimm bayıldımmmm manzaranaaa🫠
25 dk eliptik ysptim yurumedim hava yagmurluydu ama eliptik çok zor ya yürümeyi tercih ederim😭 elim ayagim titriyor Y yosunlupapatya
Ayaklarına sağlık canımm 🧿😍
21 Ağustos menü

*8.30 5 YK lifalif granola , süt
*11.30 kepekli ekmeğe beyaz peynir tost, söğüş limonlu yeşil çay
  • 14.00 zuber bar türk kahvesi
  • 17.00 mantarlı bulgur pilavı 5 YK,ayran

6 bin adım,2.5litre su

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet şifa olsun canım 🫶🏼🩵
Menüm (bugun piknikteydik)
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

Sabah 9.00 : yarım kupa ikisi birarada

Kahvalti 10.30 : 1 çöp sisten daha az ciger şiş
Bir kucuk salatalik

Öğle 13.00: yulaf lapasi(200 ml sut, 2 kuru kayısı, 1 tatlu kasigi sekersiz fındık ezmesi ve tarçın )

Ara 14.30: turk kahvrsi 1 ceviz 3 badem
2 kuru kayısı

Ara:1 avuc bogurtlen toplarken yedim

Aksam 16.30: izgara et ekmeksiz
bir tane koz biber
1 dilim karpuz
Ara 22.00: sütlü kahve

Su 3 litre
Spor 12.500 adim total adim 20.000
Afiyet şifa olsun bal olsun canımm 🧿🫶🏼🤍
21 Agustos Çarşamba Menum
12:00
2 yumurta ile peynirli omlet
(aslinda haslanmis yumurta yemegi çok istiyorum hem tok tutuyor hem ekmeğe gerek yok hem de kalorisi düşük ama agzima atar atmaz rengim atiyor midem bulaniyor çok degisik bir durum ya bu yuzden yumurtayi biberle ,kiymayla ,peynirle birsekilde tarlandirip yemege calisiyorum)
1 dilim ekmek
3 ceviz
Bol yesillikli tabak

Ara :KK15:00
1 kupa sütlü filtre kahve (sütü çok az)
2 hurma

17:00 Aksam (Henüz yemedim)
Kucuk bir tabak kiymali hard var onu ne yapacagimi dusunuyorum mecbur kalirsam 1 dilim ekmekler yerim
Su :1 litre oldu (2 yapacagim)
Saat 6 gibi yuruyuse cikacagim inşallah ben de fotoyu atarim
Y yosunlupapatya LenaG LenaG @mthn
Afiyet olsun canım 😘🌸

Bugünkü yolum eve yakın yerde
1000057075.jpg

Günaydın kızlar,
Dün doğum günümdü. Dışarıda yiyince biraz geç saate kaldı yemeğim. Pastamın bile tadına bakmadım. Azıcık kaçamak oldu ama.

Sabah 10:00
Türk kahvesi
Eti lifalif kırmızı meyveli bar

Öğle 15:00
1 küçük kase çoban salata
2 galeta
1 tane de kekimsi çikolatalı doğum günü trüf kek

Akşam 20:20
Kızarmış dana eti 3 tane 2 parmak kalınlığında jülyen kesimdi
3 tane kuşbaşı dilim dana şaşlık
1 bardak da alkol

2 lt su
10000 adım

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

Merhabalar geri dondum insAllahki grupdan atlmamismdir haber vermeye bile vaktim.olmadi giremedim annem ameliyat olunmustu cocuklar hastalandi anneme bakmak misafir karslamak dun biraz kendime geldim araniza katilmak istiyorum yeniden insAllah bugunden itubaren eksiksiz sizinle devam edcem insAllah kabul edersiniz🥲@LenaG

Afiyet olsun cnm bnm 🤩 yine harika bir gün sonu Z raporu verdin bize. Ben bugün bisey denedim cok zorlanmadim aslında ama yarın bi tartı sonucuna bakıp karar vericem devam edip etmemeye 🤭 şuan bu msji yazarken karnımın içi zil caliyorrrr🤪🤪🤪

Glutene hassasiyetim var glutensiz yaptim ben ama tadı mükemmel oldu dene cnm yulaf varsa onu blendrdan gecirsende olur 3 yk
Vuuuuuuuuu ne eetiimnn🤣🤣🤣🤣🤣

Merhabalar geri dondum insAllahki grupdan atlmamismdir haber vermeye bile vaktim.olmadi giremedim annem ameliyat olunmustu cocuklar hastalandi anneme bakmak misafir karslamak dun biraz kendime geldim araniza katilmak istiyorum yeniden insAllah bugunden itubaren eksiksiz sizinle devam edcem insAllah kabul edersiniz🥲@LenaG
Çok geçmiş olsun annen için 💛

Günaydın kızlar,
Dün doğum günümdü. Dışarıda yiyince biraz geç saate kaldı yemeğim. Pastamın bile tadına bakmadım. Azıcık kaçamak oldu ama.

Sabah 10:00
Türk kahvesi
Eti lifalif kırmızı meyveli bar

Öğle 15:00
1 küçük kase çoban salata
2 galeta
1 tane de kekimsi çikolatalı doğum günü trüf kek

Akşam 20:20
Kızarmış dana eti 3 tane 2 parmak kalınlığında jülyen kesimdi
3 tane kuşbaşı dilim dana şaşlık
1 bardak da alkol

2 lt su
10000 adım

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Dogum günün kutlu olsun canım
Hoşgeldin canım geçmiş olsun

geçmiş olsun canım

13.40:
2 yumurta | 3 yk yulaf | 2 yk lor | kabak ile omlet

15.00: türk kahvesi + 1 kare bitter

17.00:ice latte

700 ip
2.5lt su

Akşam yemeği daha yemedim spor falan derken saat şimdiye gelmiş yemek yiyesimde yok gerçi büyük ihtimalle yoğurt salatalıkla kuru cacık türevi bir şey yaparım metabolizma yavaşlamasın diye
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya
afiyet olsun canım :KK200:

X