Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG Mthn83
Kahvaltı saat10.00
2 yumurta ve biraz yesillikle marul dürüm yapmıştım. Yanında da 2 karabuğday patlağı yedim.

13.00 gibi 1 kase etli kuru fasulye 1 dilim tb ekmek ve 2 tane acı biber

Ara öğün: 15.30 şekersiz Türk kahvesi (karton bardak dolusu)
1 karabuğday patlağına 2 çay kaşığı kadar çikolata sürdüm. (Kızmayın )
Akşam planda balık ve salata var. Ekmeksiz yemeyi planlıyorum.

Elim ayağım dökülüyor derler ya bugün tam olarak onu yaşadım. Adet oldum o yüzden bacaklarımda derman yok. Bugün sabah tartıldım tam 72.0 ciktim kaptanım.gecen cumartesiden bu yana -600 gr vermiş oldum. Yarına belki adetten dolayı fazla çıkarım

Canım benim oyle sen gibiyim dediğin gibi olabilir kaslar şişiyor olabilir bende bol yürüyüş ve dikkat yiyorum kilo da pek birsey olmasada bende çok incelme var
Bak bacaklarımda özellikle eliptik bisiklet kullandıgim gunden sonra farkettim ciddi incelme oldu çok doğru diyorsun işte ben bunun nedenini anlayamadım bir türlü kaslarla ilgisi var herhalde

İki hafta arayla değişmesi normal mi patimsilizm sen biraz daha bilgi birikimin var diye sormak istedim sana ama metabolizma yaşım birinde 22 birinde 27 en son gittiğimde ki bir de normal tartılar da aç da tartilsam diyetisyende tok dahi olsam 1.5kilo daha düşük çıkıyorum bı aletin üstüne çıkıp tartiliyorum anlamı var mı bunun da acaba

Eklentiler

• IMG_20240816_162511.jpg
    133,6 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20240816_162449.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 14
45 kilo çok az değil mi kaç yaşındasınız ki?

Canim ben diyetisyen tartisinda tartilmadim hic ama onlar kas artışı olduysa onu eksi olarak hesapliyor yani sen tartida arti olarak goruyorsun ama yagdan eksilmis diyor...
Normal sinirlardasin zaten sen

LenaG Mthn83
16 Ağustos menüm

10:30
2 kahve 1 dilim ananas

12:30
1 tabak Ispanak kavurma
2/3 dilim peynir

Başlangıç 14:30 ile 15:50 de bitti
15/20 kadar fındık
4/5 üzüm
4/5 çatal kavun
ince bir dilim ananas
2 ısırık lahmacun
1 kase kabak kavurma

Su 2.5 litre olur.
Spor kendimi iyi hissedersem yürüyüşe çıkarım

Canim ben diyetisyen tartisinda tartilmadim hic ama onlar kas artışı olduysa onu eksi olarak hesapliyor yani sen tartida arti olarak goruyorsun ama yagdan eksilmis diyor...
Normal sinirlardasin zaten sen
metabolizma yaşını da anlamadım pek açıkcası ama teşekkür ederim cevapların için havuç ve mısırda da birçok kişiye göre benim hocam izin verince ben bi gelgit oldum açıkcası lena kaptanımda diyetisyenine sordu açıkcası sadece bi kaşık mısır demiş ben bi salataya bi küçük konserve boşaltıyordum ve yiyebilirsin deyince bilemedim pek :)

Ozaman 53.80 di şimdi 51.30 çıktı canım
Kilo azaldıkça metobilzma oynuyor demek
Evet tuz önemli ben haftada 1 kaya tuzu 1 bardak suyla tuketiyorum
Geçen kardesimle konusuyorum neden veremiyoruz sonra baktık hayatimizda ekmek yok fazla karbonhidrat yok kardeşim diyor ki biz zaten az yiyorsun kısacak bir şeyimiz yok o yüzden diyor
Tabiiki hosgeldiniz LenaG kaptanımız ilgilenir gördüğünde ilk sayfadaki formu doldurun sizi tanıyalım
Kızlar bu gün çok yorgunum niye ya. Her yerimde ağrı sızı var

Nedense canım çok sıkkın
Hayır olsun canım benim dünkü misafirler mı yordu acaba seni

Amin canım. Hiç bilmiyorum ya bütün gün böyle üzgün üzgün geziyorum. Her yerim ağrıyor. Kafamı şimdi yastığa koysam uyuyacağım o kadar ki yorgun hissediyorum

Afiyet olsun hem erkenden bitmiş hem.iki ısırık lahmacun tebrikler iradene

Gerçekten kardeşin doğru söylemiş aç kalarakta kilo verilmiyor bu sefer metabolizma yavaşlıyor

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Nur
YAŞINIZ:42
BOYUNUZ:158
KİLONUZ:57
HEDEF KİLONUZ:45
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:gıda teknikeri (çalışmıyorum)
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:tatlı aşkı
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:sağlıkli olmak için.

Ya aslında çok yiyormussun,kilon ne kadardı peki senin ? Maşallah biranda bırakmak helal olsun sana
Afiyet olsun inşallah yarına çok ödem olmaz

Afiyet olsun ne güzel erken kapatmissin
yarın için heyecan var mı kızlarr Sitare55 huu huuu naber balımm nasıl gidiyor yürüyüşler ödem olmasın dikkat et yarınaa ben niyeyse bi heyecanlanıyorum yaa bir gün öncelerinden hepp
Ben çok heycanlaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…