Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya aslında çok yiyormussun,kilon ne kadardı peki senin ? Maşallah biranda bırakmak helal olsun sana 😍

Afiyet olsun ❤️ inşallah yarına çok ödem olmaz

Afiyet olsun ne güzel erken kapatmissin

Ben çok heycanlaniyorum 😁😍
1 Mayıs sabahı 110 🥺
Geçtiğimiz salı 89.8 🥰
Yarın belirsiz 🤷‍♀️
Her pazartesi akşamı ve her cuma akşamı sabah olmak bilmiyor çok heyecanlanıyorum hatta bu gece yatarken baskülümü yerine koyup hazırlıcam o derece yani 🤗🙄

1 Mayıs sabahı 110 🥺
Geçtiğimiz salı 89.8 🥰
Yarın belirsiz 🤷‍♀️
Çok çok tebrik ederim ☺️ ❤️ 😍 harikasın ve çok iyi yapmışsın başlamakla hedefine ulaştığında iyi ki yapmışım,keşke daha önce yapsaydım diyeceksin 😍 ama hedefe ulaştığında koruma programı yap, devlette falan da olur yani, ilçe sağlıkta oluyor... maalesef kilo vermek çok zor almak çok kolay bizler için ❤️

metabolizma yaşını da anlamadım pek açıkcası ama teşekkür ederim cevapların için havuç ve mısırda da birçok kişiye göre benim hocam izin verince ben bi gelgit oldum açıkcası lena kaptanımda diyetisyenine sordu açıkcası sadece bi kaşık mısır demiş ben bi salataya bi küçük konserve boşaltıyordum ve yiyebilirsin deyince bilemedim pek :)
Benim diyetisyenimde salatalara mısır ilave ettirip ara ogunlerde havuc yaziyordu 🥰 havuc guzelligimiz icin gerekli ama dimi🫠💖😻 boyle kilo verince kalıcı oluyor zaten ve daha istikrarli ilerleyebiliyorsunnn👌🏻😎

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Nur
YAŞINIZ:42
BOYUNUZ:158
KİLONUZ:57
HEDEF KİLONUZ:45
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:gıda teknikeri (çalışmıyorum)
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:tatlı aşkı
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:sağlıkli olmak için.
Hoşgeldin bu boyla kilon ideal degilmi

Kızlar merhaba
hastalık haftası 1 haftada 800 Gr aldım
Hafta başındada yolculuk yaptım ödem tuttum 400gr da öyle almışım görünüyor
Bu tatil haftası aslında hem diyete devam etmeye çalıştım hemde yürüyüş spor adım sayım artmasına rağmen şuan bu hafta eksi gorecegim.sabahki tartıya göre ama beklediğimden az bir eksi gözüküyor bu neden oluyor anlayamadım çok yürüdüğüm.spor yaptığım için ödem mi oluyor acaba birden arttırdım çünkü kızlar bana bir fikir verin
95.5 ctesi 1 haftada
96.3 ctesi hastalık haftası 800gr aldim
96.7 salı yolculuk haftası +400gr daha aldım oldu 1200 gr
96.2 bugün de sabah 2. Hafta 100 Gr verdim
Canım mutlaka incelme olmuştur sporu birden arttırdığında kaslarda şişme oluyor devam ettikçe düzeliyor.
LenaG LenaG A Asya89
15 Ağustos menü dün yazmadım misafirlikteydim öğlen kahvaltı etmeden çıktım orda ise 1 adet z,y biber dolması 1 rulo patatesli börek

Ara Türk kahvesi fellas protein bar

Akşam 18:00 ızgara tavuk incik 3 parça köz biber domates soğan maden suyu

Su 3,5 litre
Afiyet olsun akşam güzel kapanmış ❤️
Merhaba arkadaşlar.

15 Nisan'da diyete başladım.
17 kg verdim.
Motivasyonumu kaybettim,hızlı bisekilde 5 kg geri aldım. Şuan 57 kg yum ve 12 kg var vermem gereken.

Burada sizlerle ilerlersem motivasyonumu geri kazanabilirim diye bı umut yazdım.

Beni de aranıza alir misiniz 🥰
Merhaba canım hoşgeldin 🤗
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Kahvaltı saat10.00
2 yumurta ve biraz yesillikle marul dürüm yapmıştım. Yanında da 2 karabuğday patlağı yedim.

13.00 gibi 1 kase etli kuru fasulye 1 dilim tb ekmek ve 2 tane acı biber

Ara öğün: 15.30 şekersiz Türk kahvesi (karton bardak dolusu)
1 karabuğday patlağına 2 çay kaşığı kadar çikolata sürdüm. (Kızmayın 😢)
Akşam planda balık ve salata var. Ekmeksiz yemeyi planlıyorum.

Elim ayağım dökülüyor derler ya bugün tam olarak onu yaşadım. Adet oldum o yüzden bacaklarımda derman yok. Bugün sabah tartıldım tam 72.0 ciktim kaptanım.gecen cumartesiden bu yana -600 gr vermiş oldum. Yarına belki adetten dolayı fazla çıkarım 😔
Afiyet olsun akşam planı da gayet iyi. Artı gelsen bile dert etme regl dönemi normal ❤️
42 ama boyum kısa 158

Daha önce iki defa 48 kiloya inmisligim var. 48 Ken en iyi kilomda oluyorum. 45 olursam 3 kilo gel git payı olur diye düşündüm.
Canım benden sadece 2 cm kısasın 50 maks olsan yeter bence ❤️
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
16 Ağustos menüm

10:30
2 kahve 1 dilim ananas

12:30
1 tabak Ispanak kavurma
2/3 dilim peynir

Başlangıç 14:30 ile 15:50 de bitti
15/20 kadar fındık
4/5 üzüm
4/5 çatal kavun
ince bir dilim ananas
2 ısırık lahmacun
1 kase 🥣 kabak kavurma

Su 2.5 litre olur.
Spor kendimi iyi hissedersem yürüyüşe çıkarım
Afiyet olsun 1 lahmacun bol yeşillikle yiyebilirsin ❤️
Amin canım. Hiç bilmiyorum ya bütün gün böyle üzgün üzgün geziyorum. Her yerim ağrıyor. Kafamı şimdi yastığa koysam uyuyacağım o kadar ki yorgun hissediyorum
Geçen hafta herşeye yetişmeye çalışırken çok yoruldun onun etkisidir❤️
ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Nur
YAŞINIZ:42
BOYUNUZ:158
KİLONUZ:57
HEDEF KİLONUZ:45
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:gıda teknikeri (çalışmıyorum)
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:tatlı aşkı
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:sağlıkli olmak için.
Canım yarın tartı günümüz tarihli ve nickli bir tartı fotosu atarsan başlangıç alalım ve hazırlığa girersin bir hafta sonra istersen takımlara dahil olursun ❤️

Canım şöyle Leyla cığımın diyetisyeni ile benimki aynı ama ben düşün 90 lı kilolardayım senin kilo vermeye ihtiyacın kalmamış ondan olabilir bir de bende şeker var ❤️
Aa bilmiyordum kaptanım bende çok soru sormuş gibi oldum ama işte düzenli gittiğim yer olmayınca farklı görüşler de almak istedim bu arada bende senin gibi mazeret mağduru olmam inşallah yarın yaa davul gibi şişim kaptanım 😑🫡

Aa bilmiyordum kaptanım bende çok soru sormuş gibi oldum ama işte düzenli gittiğim yer olmayınca farklı görüşler de almak istedim bu arada bende senin gibi mazeret mağduru olmam inşallah yarın yaa davul gibi şişim kaptanım 😑🫡
Amaan napalım bu da çekmek zorunda olduğumuz bir şey olsa dert olmaması daha dert varsın 1-2 kg artı olsun ❤️ bitince geçer

Ben bugün nikotin sakızına başladım ve çok tuhaf hissediyorum bütün gün sakız çiğnedim ve sürekli midem kazındı. Başka bir yöntem bulsam daha iyi olacak gibi 🥴
Ayyy Allah yardımcın olsun kaptanım ne tavsiye etsem ki bilemedim ki benim eşimde çok zor bıraktı keçi boynuzu kemirdi sürekli onunla oyalandi ben kendim çok az içiyordum ben de 9 yıl önce bıraktım ben kendımı el işine vurmuştum amugurimi bebek ogrendim yaptım sattım hatta sevebilecegin bir hobi uğraş nasıl olur acaba

Kalbin nasıl oldu kaptanım nefesimi etkiliyor demiştin yanlış hatırlamıyorsam
Nefeste bir sorun yok da bazen çarpıntı gibi oluyor aniden sonra hemen geçiyor. Bazen sancı oluyor falan. Düzensizlikten devam ediyor canım pazar başladım ilaca yavaş yavaş etki edecek herhalde 🤷‍♀️

16 ağustos menüsü
Sabah 11
2 haşlanmış yumurta
1 salatalık
Lor peyniri 4 zeytin
Yesil cay
Ogle
2 kaşık yoğurt
2 incir
Akşam 18.00
Firinda karışık sebze kızartması yogurtlu 1 tabak
1 dilim tam buğday ekmeği
Su 3 u bulur
Spor yürüyüş ve yarım saat zumba
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 A Asya89 Sitare55 Sitare55
1000056704.jpg

Canım eliptiği ne sıklıkla yapiyosun, bende de var ama düzen kuramadım 😔
Ben eliptiği her gün yarım saat bir saat arası yapıyorum. Kesintisiz bir saat değil sabah yarım akşam yarım saat olarak. Genelde 18-25 km/h yapıyorum. Arada otuz - otuz beş kilometre hıza çıkıyorum sonra yavaşlıyorum.
yarın için heyecan var mı kızlarr:KK49: Sitare55 Sitare55 huu huuu naber balımm nasıl gidiyor yürüyüşler ödem olmasın dikkat et yarınaa :KK68: ben niyeyse bi heyecanlanıyorum yaa bir gün öncelerinden hepp :KK70::KK76:
Ben aşırı heyecanlanıyorum ya çarpıntı yapacak kadar, hedef belli ya o yüzden heralde düşene kadar geçmez bu heyecan 🤭🥰🎯

Hoşgeldin bu boyla kilon ideal degilmi
İdeal kilo 51 çıkıyor Google da. Ama ben 48 Ken iyi oluyorum.
Tartı günümüz tarihli ve nickli bir tartı fotosu atarsan başlangıç alalım ve hazırlığa girersin bir hafta sonra istersen takımlara dahil olursun ❤️
Tamamdır ama ben p.tesi yeniden başlıyorum menü paylaşımı için sorun olur mu ?

Merhaba arkadaşlar.

15 Nisan'da diyete başladım.
17 kg verdim.
Motivasyonumu kaybettim,hızlı bisekilde 5 kg geri aldım. Şuan 57 kg yum ve 12 kg var vermem gereken.

Burada sizlerle ilerlersem motivasyonumu geri kazanabilirim diye bı umut yazdım.

Beni de aranıza alir misiniz 🥰
45 kg mu 🙄
Boyun kaç canım
Hoşgeldin bu arada ♥️
1 sayfadaki bilgilere bakarak bize kendini tanitabilirmisin

X