Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biraz Leslie filan yapsan evde canım tüm vücut çalışıyor nefes nefese kalıyorsun 45dk sonunda ben dün öyle yürümedim ama 3mile Leslie de pertim çıktı
Ay ben Leslie bacımı hic sewmiyorum beni terletmiyor da walk walk diyor sini oluyorum ama jillian mıcheals war oyy o cok beter daha ona cesaretim yok. Bir gün yap da deneyimini bana anlat. Birincisini yapacaksın unutma

Afiyet olsun canım güzel olmuş
Günooo Lotus cum
Afiyet olsun çok güzel
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine hiçbir şey sağlık gibi olmuyor
LenaG Mthn83
Dün üzgündüm atmayı unutmuşum
Niye üzgündün
Çok görünüyor tabağın afiyet olsun

Ay ben Leslie bacımı hic sewmiyorum beni terletmiyor da walk walk diyor sini oluyorum ama jillian mıcheals war oyy o cok beter daha ona cesaretim yok. Bir gün yap da deneyimini bana anlat. Birincisini yapacaksın unutma
ya bi adam daha var dur onu atim ben onu da çok yapıyorum hatta brazdan yaparım sende bunu dene

Bizimki dış çıkartıyor herhalde. Kulağım ağrıyor dedi durdu sabaha kadar
Oyyy kıyamam ona ben
Günaydın canım ❤
1 Mayıs tan itibaren ekmek yemiyorum arasıra ödül gözleme vs. hariç tam 3buçuk ay oldu 20 kilo gitti darısı nice 20 kilolara
Masalahhh çok iyi vermişsin
Geçmiş olsun canım biraz öncelik kendinin olsun sen iyi olacaksın ki evlatlarına iyi bakabilesin
Esmer bayan çok hoşuma gidiyor müthiş terletiyor nabız 160 çıktığını gördüm

Kınasaydım içim yanmazdıben biraz yumuşak yüzlüyüm asla hayır diyemiyorum. Yorgunum bu gün gelmeyin diyemiyorum
Ya ben de öyleyim, misafire hayır diyemiyorum ve her yıl kendi memleketimden yatılı misafir geliyor bana bu gelenlere ilk başta sinir oldum sonra alıştım, hatta üzüldüm bile onlara
Varrr kuzumm emziriyorum
Yaa çok küçükse yavrun daha protein ağırlıklı beslen, daha sık beslen sütünu etkileyebilir canım

Canım dün çocukları eşime bırakıp misafirler ile gece saat 23:00 civarı yürüyüşe çıktık. Eve geldiğimde ortanca bebelerim birbirlerini hırpalamışlar eşim aşırı gergindi çocuklardan yapma etmeyin demekten. Bizde biraz gerildik eşim ile biraz tartıştık

Sağol canım aynen. Artık bu gidişata bir dur demem lazım

İşte sonra zararı bize oluyor canım.

Bugün planladığım menüyü paylaşmak istiyorum
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta 1 hindi füme 1 parça cezerye yeşillik 1 dilim peynir 2 ceviz
2 dilim ananas
—————————

Aşağıdaki öğünleri planladım kontrollü gitmek için farklı bir şey yersem yazacağım

Öğle( planladığım )
Yeşil detoks suyu + dukan birası

İkindi (planladığım )
1 activa shot

Akşam (planladığım )
2 küçük köfte
3 kaşık yeşil fasülye
3 kaşık yoğurt
1 dilim tbe

30 dk leslie
2 litre su

Mthn83 LenaG

Selam kizlar ya kısa bir tatile çıkalım dedik dün menümü yazmaya fırsat bulamadım. Eve dönünce disiplinine geri döneceğim kusuruma bakmayın.
15 agustos 2024 menüsü
Sabah
1 bardak kahve filtre
Ogle
2 bardak ayran
1 muz
Akşam
Tavuk şiş
Yanında salata
1 bardak ayran
Dün bütün gün yürüdüm canım çıkmış eve gelince hemen uyumuşum.
2.5 litre su içtim garanti fazlası vardır
Spor: sadece telefonda olan 12bin adım
Bir de yüzdüm dün güzel spor olmustur diye düşünüyorum.
Kaptanlarım A Asya89 LenaG Mthn83
Herkese musmutlu bir gün diliyorum.

Hay maşallah sana yaa ekmeksiz durabiliyorsun helall ama arada çavdar filan yesen ne sakıncası olur ki
Tam anlamıyla o hayalimdeki ekmeği bulamıyorum maalesef marketteki o paketli ekmekler pasta gibi bildiğin tatlı arasıra eşime alıyorum o bile birdaha alma pasta gibi tatlı dedi arasıra mercimek ekmeği, saç böreği,milföyden gözleme falan yiyiyorum o tür ekmek yapımına evdeki işlerimiz bitsin kendim yapmak için artık bir el atıcam
ayrıca 1 Mayıs sabahının bir gece öncesine kadar normal somun ekmek ten 1buçuk bazen 2 adet yiyiyordum sabah kalktım ve birdaha elimi sürmedim

Yok kuzum etkilemiyorr suda kaynaklı sütüm oluyor bide bestlak içiyorum sebzeler protein ya zaten et tavuk tuketiyorum aynı seyler bunlar süt ediyor yulaf falan 2 ayda 2 kilo almış zaten aynen devammm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…