Popüler Konu LenaG ile MasterFit

şekersiz olanları var ama yaa onlardan al ben bime mesela kepek ekmeği geliyor onu aldım şimdi çavdarlı tam buğday buldum şekersiz yazıyor üstünde günde taş çatlasın 3 dilim yiyorum ya da iki bazen de bir öyle yapabilirsin ama ekmeksiz iyi doyuyorsun cidden :)

Evet bimden de önceden çok aldım olmadı ama bime yeni bir reyon açıldı önceden yoktu yani fırında dondurulmuş börek falan ısıtıp koyuyolarya öyle o reyonda geçen dikkatimi çekti 2 tane ekmek vardı tam buğdaydı galiba şöyle bir 80 lerin başına geleyim birde ondan alıp denerim dediğim gibi bazen ödül olarak börek falan yiyiyorum şimdilik onlar yeter

Masalahhh 2 somun ekmek yerken iyi birakabilmissin ben normalde de ekmek tuketmiyordum o yüzden de az verebiliyorum vücut alışmış onu da yememeye

Kızlar merhaba
hastalık haftası 1 haftada 800 Gr aldım
Hafta başındada yolculuk yaptım ödem tuttum 400gr da öyle almışım görünüyor
Bu tatil haftası aslında hem diyete devam etmeye çalıştım hemde yürüyüş spor adım sayım artmasına rağmen şuan bu hafta eksi gorecegim.sabahki tartıya göre ama beklediğimden az bir eksi gözüküyor bu neden oluyor anlayamadım çok yürüdüğüm.spor yaptığım için ödem mi oluyor acaba birden arttırdım çünkü kızlar bana bir fikir verin
95.5 ctesi 1 haftada
96.3 ctesi hastalık haftası 800gr aldim
96.7 salı yolculuk haftası +400gr daha aldım oldu 1200 gr
96.2 bugün de sabah 2. Hafta 100 Gr verdim

Son düzenleme:
Afiyet olsun
Sadece sucuk ödem yapabilir
Afiyet olsun
Güzel plan
LenaG Mthn83
Dün üzgündüm atmayı unutmuşum
Menü güzel
Sabah 2 yumurta füme ve peynir çok oluyor mu acaba
Uyulması dileğiyle
Yarın tartı var mı acaba
Menü güzel

Günü güzel toplamışsin

Canım benim oyle sen gibiyim dediğin gibi olabilir kaslar şişiyor olabilir bende bol yürüyüş ve dikkat yiyorum kilo da pek birsey olmasada bende çok incelme var

Masalahhh 2 somun ekmek yerken iyi birakabilmissin ben normalde de ekmek tuketmiyordum o yüzden de az verebiliyorum vücut alışmış onu da yememeye
Evet canım tamda böyle bir gece öncesine kadar neredeyse hergün 2 somun beyaz ekmek yiyiyordum gece yarısı yatarken yeme alışkanlığımda vardı daha önceleri de hep anlattımda ayrıca günlük çok çay içiyordum vee her bir bardağa 2buçuk tk. toz şeker ile yani günlük yarım kase ediyordu birde neredeyse turşuya bile tuz sepeliyordum okadar tuzlu yiyiyordum işte pat diye 1 Mayıs sabahı kalktım bu üç beyaza elimi sürmedim ama vücudun sodyuma da ihtiyacı var ya ileride çok büyük hastalıklara yol açıyormuş bu yüzden minik minik tuz tüketmeye başladım börek falan da yiyiyorum 3buçuk aydır böyle idare ediyorum bakalım nolcak tuz olarak sadece bu tuzu kullanmaya başladım başka tuz kullanmıcam burada da paylaşıcaktım şimdi bahsetmişken belki kızlarda almak ister ayrıca iyot ilaveli hipotiroid hastasıyım bu yüzden iyot daha çok gerekli
MAYİ TUZ

Eklentiler

• 1000016778.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 9
  • 1000016779.jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 9
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…