Popüler Konu LenaG ile MasterFit

16 Ağustos beslenme planı
11.00
YUMURTA SALATASI ( 2 adet haşlanmış yumurta + yarım domates + roka + salatalık + 2 ceviz + kapya biber + 5 dal maydanoz )

14.00ARA ÖĞÜN:

Türk kahvesi ( tarçınlı )+ soda
5 adet çiğ fındık

15.ARA ÖĞÜN:

4 kaşık yoğurt + 10 adet badem ve 1 adet meyve birazcık tarçın karıştırılıp tüketilecek

AKŞAM:

6 kaşık etli sebze yemeği + 1 kase bol naneli cacık
3lt su
Bol hareket.

Afiyet olsun gün içinde çok az olmuş akşam güzel ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Ooo çok iyi afiyet olsun ❤️

Bir şeftali 2 incir yeterliymiş 🤭 afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım çorba 2 kepçe yeterli yk ile 22 fazla olmuş 🙈

Oyy bu akşam 9 buçuktakini görmemek mümkün mü 🙈 o kadar gereksiz bir şeker ki 🤷‍♀️ afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Afiyet olsun güzel menü ❤️

Afiyet olsun evde yapma imkanın varsa kurabiyeni çok güzel olur paketli ürün pek yemeyelim ❤️

Günaydın kaptaniçem ❤️

Afiyet olsun sadece kahvaltı normal diğerleri pek olmamış ama yoğunluktan arada oluyor ❤️

Günaydın jouu cuuummm ❤️
Farkındayım kaptanım da oldu bir şeyler ben dün çok düzensiz bi yemek yeme düzenim vardı ipin ucu kaçtı da kaçtı dünün menü bildirimini yapmamak çook daha mantıklı 😮‍💨

Hadi kalk işlerini hallet o zaman . Sana kolay gelsin. Bende azıcık daha uyuyayım. Ufaklık kaç yaşında. Seni zorluyorsa artık ve zamanı gelmişse kesmek mantıklı canım sütten.
22 aylık oldu canım😍

Yemeğini yer sütünü içer yatar. Gece her uyandığında anne anne der beni uyandırır süt ver der😂😁

Kız bugün pert olman lazım nasıl yürüyeceksin dinlen dinlen

İyiyim canım sagolasin

Aynenn canım

Teşekkür ederim canım benim ama bugün iyiyim yürüyüşe çıkacam

Vücuttaki yağ oranı azalınca vücut kaslardaki yağı kullanırmis o yüzden kaslar güçlensin diye ara ara koşu diyorlar

Canlar ayça Kaya dan dinlemiştim bende demişti ki iste sadece salata yiyorum ama kilo veremiyorum diyenler için koca bir kase salatanın içine işte mısır ceviz nar kornison falan filan saymisti o salatanın değeri bilmem kaç olmustu çok kalori oluyor demesti sekerle bende bi bağlantı bulamadım şimdi ama

Öyle iyi anlıyorum ki siterenin yazdıkları ne ki benim yanimda🤭🤭

Memleket yorgunluğu ve hava değişimi ancak toparlanirsin canım

🏃‍♂️🏃‍♂️👏👏

Gece gece bizim burada hayatta çıkılmaz o saate

Sen kendine yapıyorsun canım misafir seni düşünmez kadının bebeleri var düzeni bozulur çocuklar in demez ler ben cocuklarim küçükken hic kabul etmezdim hele okul zamanı .sadece hafta hafta sonlari

Gece neden uyumuyorsunuz kizzzz

Günaydın larr 🥰💐
Canım bizim bu mahalle geceleri çok sakin oluyor. Bende normalde tek başıma çıkamam ne kadar sakinlik olsada. Misafirler ile çıktık.

Evet artık bu misafir işine bir dur demem lazım
Bende bel kayma var.
Kilo verdikçe iyi oluyordu ama 2 gün üstü üste misafir ağırladım diye bu sabah yine ağrı ile uyandım☹️

Ay ben de kendimden biliyorum çok sinir yapıyor 😁🙈 eşim de kızım da çok şikayetçi bu durumdan

Afiyet olsun canım, kahvaltı mi gözüme battı akşam mi bilemedim ama iki öğün de kalabalık olmus gerçi ekmek yememissin hiç ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel ❤️

Afiyet olsun canım,emzirme var mıydı sen de?

Afiyet olsun canım, 5 tane fazla göründü 🙈

Afiyet olsun canım ❤️

Aaa sen beni mi kinadin yoksa 😁😁🤣🤣 neyse bizimkiler dün gitti ama geri gelecekler büyük ihtimal 🙄😁

Afiyet olsun canım ❤️ biraz alışınca spor da yaparsın ❤️😍

Ay evet canım, aşırı sıcak gerçekten, köyde kalıyorum ama evin içi hamam gibi, hele iş yerim sırtımdan su akıyor 😱😱
Kınasaydım içim yanmazdı😂ben biraz yumuşak yüzlüyüm asla hayır diyemiyorum. Yorgunum bu gün gelmeyin diyemiyorum🫣

Ay ben de kendimden biliyorum çok sinir yapıyor 😁🙈 eşim de kızım da çok şikayetçi bu durumdan

Afiyet olsun canım, kahvaltı mi gözüme battı akşam mi bilemedim ama iki öğün de kalabalık olmus gerçi ekmek yememissin hiç ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel ❤️

Afiyet olsun canım,emzirme var mıydı sen de?

Afiyet olsun canım, 5 tane fazla göründü 🙈

Afiyet olsun canım ❤️

Aaa sen beni mi kinadin yoksa 😁😁🤣🤣 neyse bizimkiler dün gitti ama geri gelecekler büyük ihtimal 🙄😁

Afiyet olsun canım ❤️ biraz alışınca spor da yaparsın ❤️😍

Ay evet canım, aşırı sıcak gerçekten, köyde kalıyorum ama evin içi hamam gibi, hele iş yerim sırtımdan su akıyor 😱😱
Varrr kuzumm emziriyorum 🥰🥰

Eklentiler

• IMG_6373.jpeg
    IMG_6373.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 11
Buralarda olması gerekiyor kuzum❤️
Kendimi çok yorgun ve aylardır uyumamış gibi hissediyorum, gözümü zor açıyorum, her fırsatta yatıyorum 🥰
Sen nasılsın?
Teşekürler ederim abla iyiyim ,,💕 emeklerimin karşılığı anladığım bir donemdeyim. Bir vitaminlarine baktır istersen bende senin gibiydim herşey eksik cokti

Ay bugun de ablamlatla planlar war 12 bındeyim akşam son halini derim :rolleyes:
Bu kadar yürümeye aman aman da kilo wetmiyotum :işsiz:
Biraz Leslie filan yapsan evde canım tüm vücut çalışıyor nefes nefese kalıyorsun 45dk sonunda ben dün öyle yürümedim ama 3mile Leslie de pertim çıktı

X