Popüler Konu LenaG ile MasterFit

16 Ağustos beslenme planı
11.00
YUMURTA SALATASI ( 2 adet haşlanmış yumurta + yarım domates + roka + salatalık + 2 ceviz + kapya biber + 5 dal maydanoz )

14.00ARA ÖĞÜN:

Türk kahvesi ( tarçınlı )+ soda
5 adet çiğ fındık

15.ARA ÖĞÜN:

4 kaşık yoğurt + 10 adet badem ve 1 adet meyve birazcık tarçın karıştırılıp tüketilecek

AKŞAM:

6 kaşık etli sebze yemeği + 1 kase bol naneli cacık
3lt su
Bol hareket.

Farkındayım kaptanım da oldu bir şeyler ben dün çok düzensiz bi yemek yeme düzenim vardı ipin ucu kaçtı da kaçtı dünün menü bildirimini yapmamak çook daha mantıklı

Hadi kalk işlerini hallet o zaman . Sana kolay gelsin. Bende azıcık daha uyuyayım. Ufaklık kaç yaşında. Seni zorluyorsa artık ve zamanı gelmişse kesmek mantıklı canım sütten.
22 aylık oldu canım

Yemeğini yer sütünü içer yatar. Gece her uyandığında anne anne der beni uyandırır süt ver der

Canım bizim bu mahalle geceleri çok sakin oluyor. Bende normalde tek başıma çıkamam ne kadar sakinlik olsada. Misafirler ile çıktık.

Evet artık bu misafir işine bir dur demem lazım
Bende bel kayma var.
Kilo verdikçe iyi oluyordu ama 2 gün üstü üste misafir ağırladım diye bu sabah yine ağrı ile uyandım

Kınasaydım içim yanmazdıben biraz yumuşak yüzlüyüm asla hayır diyemiyorum. Yorgunum bu gün gelmeyin diyemiyorum

Varrr kuzumm emziriyorum

Buralarda olması gerekiyor kuzum
Kendimi çok yorgun ve aylardır uyumamış gibi hissediyorum, gözümü zor açıyorum, her fırsatta yatıyorum
Sen nasılsın?
Teşekürler ederim abla iyiyim ,, emeklerimin karşılığı anladığım bir donemdeyim. Bir vitaminlarine baktır istersen bende senin gibiydim herşey eksik cokti

Ay bugun de ablamlatla planlar war 12 bındeyim akşam son halini derim
Bu kadar yürümeye aman aman da kilo wetmiyotum
Biraz Leslie filan yapsan evde canım tüm vücut çalışıyor nefes nefese kalıyorsun 45dk sonunda ben dün öyle yürümedim ama 3mile Leslie de pertim çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…