Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Telefonda olmayınca kendımı yollara wurdum yurumeyı sewıyotum ya hareketi daha dogrusu

Herkes bana cok konusuyorsun diyor
Bu arada buğun de 12 000 adım oldu hadi bakim sen kac yapacaksın beni de etıketleyıwer
Gün boyu 18 bini bulursun sen diyecektim ki ablanlar geliyormus bakalim benim ne olur etiketlerim
Bugun iki ablam bana gelecek bende kalacaklar kız gecesi gibi. Onlara kahvaltı hazırlayacam yogun bir gun olacak gelemezsem telden degil yani en kötü ihtimal ğece gelirim
İyi vakitler hoş sohbetler size

Bugun iki ablam bana gelecek bende kalacaklar kız gecesi gibi. Onlara kahvaltı hazırlayacam yogun bir gun olacak gelemezsem telden degil yani en kötü ihtimal ğece gelirim
Kız Sitare kuşum madem bukadar yürüyüş filan seviyordun daha öncelerden niye gelmedin buralara zayıflamaya sayfandan da baktım yeni üye olup gelmişsin buranın varlığından haberin mi yoğdu yoksam

Kız Sitare kuşum madem bukadar yürüyüş filan seviyordun daha öncelerden niye gelmedin buralara zayıflamaya sayfandan da baktım yeni üye olup gelmişsin buranın varlığından haberin mi yoğdu yoksam
Wardı canım eski üyeliğimi kapatmıştım uzun suredir ğelmemiştim baktım kafada kafada bazı seyler bitirdim motie olmuşken geleyim dedim sahane bir gruba rast geldim LenaG motiwe olmadan ğelmek de cok doğru değil çünkü baskalatını da dusurebiliyorsun
Sen beni bir de spor salonuna salonuna baslayınca gör yah oranım duşsun baslayacam

vaayy spor salonu diyorsunn göbek baklavaları filan yapacaksıın yanii muhteşemm

patimsilizm tabi biliyorum aynı zmanlardı hemen hemen cok güzel menu ve sporlarla emin adımlarla kilo verdi

İdolum

Çok geçmiş olsun Troid degerleri bozulunca sanirim ozellikle yuksel8nce sinir de yapiyor degil mi ?babam troid ilaclari kullandi antidepresan etkisi yapti ilaclarilacini du!enli almayinca anliyoruz ota çöpe esip gürlüyor
Ay ben de kendimden biliyorum çok sinir yapıyor eşim de kızım da çok şikayetçi bu durumdan
Afiyet olsun canım, kahvaltı mi gözüme battı akşam mi bilemedim ama iki öğün de kalabalık olmus gerçi ekmek yememissin hiç
Afiyet olsun çok güzel
Afiyet olsun canım çok güzel
Afiyet olsun canım,emzirme var mıydı sen de?
Afiyet olsun canım, 5 tane fazla göründü
Afiyet olsun canım
Aaa sen beni mi kinadin yoksa neyse bizimkiler dün gitti ama geri gelecekler büyük ihtimal
15 Agustos Perşembe Menum
12 :00 Kahvalti
1 tabak menemen
2 Dilim ekmek

Ara 16:30
1 kupa filtre kahve
10 badem 3 hurma

19:30
4 kasik bulgur pilavi
4 kasik et sote
1 bardak ayran
Su 2 litre
Spor yok
LenaG @Mthn83
Afiyet olsun canım biraz alışınca spor da yaparsın
Masallah herkesin menusunde sular nerdeyse 3 litre ben zorlauarak 2 yspiyorum havalar sicak herhalde orda
Ay evet canım, aşırı sıcak gerçekten, köyde kalıyorum ama evin içi hamam gibi, hele iş yerim sırtımdan su akıyor

Evet xanim 90-95 lerden geldim,
Arada yoldan cikip tekrar yoluna donebilen basariyor
Siz de basaricaksiniz

Afiyet olsun öğlenki ekmeği kaldırabiliriz sanki inşallah istediğiniz gibi olur herşey
Afiyet olsun çok güzel
Afiyet olsun canım gayet iyi
Gunaydınlaaarr
Ben yuyumeye
Günayyddııın ay sen yüyüyoymusun afeyin sana
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydın
Günaydın
Günaydın kizlar
Günaydın canım
15 Agustos Perşembe Menum
12 :00 Kahvalti
1 tabak menemen
2 Dilim ekmek

Ara 16:30
1 kupa filtre kahve
10 badem 3 hurma

19:30
4 kasik bulgur pilavi
4 kasik et sote
1 bardak ayran
Su 2 litre
Spor yok
LenaG @Mthn83
Afiyet olsun menemen kaç yumurtadan ? 1 tabak kaç yk ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…