Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydınnn😵‍💫

wake-up-morning.gif
Günlerdir böyleyim 🤣

Wardı canım eski üyeliğimi kapatmıştım uzun suredir ğelmemiştim baktım kafada kafada bazı seyler bitirdim motie olmuşken geleyim dedim sahane bir gruba rast geldim LenaG LenaG ❤️ motiwe olmadan ğelmek de cok doğru değil çünkü baskalatını da dusurebiliyorsun
Sen beni bir de spor salonuna salonuna baslayınca gör yah oranım duşsun baslayacam 🥳
İyi kü geldin ❤️😘
Günaydın kizlar 🥰 💖
Günaydın canım ❤️
💐🌱🍀🌳☘️🌿🌸🌹🪻🌷🌱🍀🌷🍀🌿
Günaydın kızlar

Misafirlerim dün geldi çocuklu olunca baya yogun gecti bu gecede kalacaklar bizde.
Bugun biraz gezdiricez onları. Gelemiyorum ama aklım burda insa onlar gidince diyete tam başladıgımı hissedicem ❤️

LenaG LenaG

🍀🌷🌹🍀🪻🍀🌸🌿☘️🌳💐🪻🍀🌿☘️
Günaydın Tutku cum gezdirmeyi adım atıyorum yağ yakıyorum olarak düşün ❤️

Kız bugün pert olman lazım nasıl yürüyeceksin dinlen dinlen

İyiyim canım sagolasin

Aynenn canım

Teşekkür ederim canım benim ama bugün iyiyim yürüyüşe çıkacam

Vücuttaki yağ oranı azalınca vücut kaslardaki yağı kullanırmis o yüzden kaslar güçlensin diye ara ara koşu diyorlar

Canlar ayça Kaya dan dinlemiştim bende demişti ki iste sadece salata yiyorum ama kilo veremiyorum diyenler için koca bir kase salatanın içine işte mısır ceviz nar kornison falan filan saymisti o salatanın değeri bilmem kaç olmustu çok kalori oluyor demesti sekerle bende bi bağlantı bulamadım şimdi ama

Öyle iyi anlıyorum ki siterenin yazdıkları ne ki benim yanimda🤭🤭

Memleket yorgunluğu ve hava değişimi ancak toparlanirsin canım

🏃‍♂️🏃‍♂️👏👏

Gece gece bizim burada hayatta çıkılmaz o saate

Sen kendine yapıyorsun canım misafir seni düşünmez kadının bebeleri var düzeni bozulur çocuklar in demez ler ben cocuklarim küçükken hic kabul etmezdim hele okul zamanı .sadece hafta hafta sonlari

Gece neden uyumuyorsunuz kizzzz

Günaydın larr 🥰💐
Bizimki dış çıkartıyor herhalde. Kulağım ağrıyor dedi durdu sabaha kadar🥹🥹

Ay ben de kendimden biliyorum çok sinir yapıyor 😁🙈 eşim de kızım da çok şikayetçi bu durumdan

Afiyet olsun canım, kahvaltı mi gözüme battı akşam mi bilemedim ama iki öğün de kalabalık olmus gerçi ekmek yememissin hiç ❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel ❤️

Afiyet olsun canım,emzirme var mıydı sen de?

Afiyet olsun canım, 5 tane fazla göründü 🙈

Afiyet olsun canım ❤️

Aaa sen beni mi kinadin yoksa 😁😁🤣🤣 neyse bizimkiler dün gitti ama geri gelecekler büyük ihtimal 🙄😁

Afiyet olsun canım ❤️ biraz alışınca spor da yaparsın ❤️😍

Ay evet canım, aşırı sıcak gerçekten, köyde kalıyorum ama evin içi hamam gibi, hele iş yerim sırtımdan su akıyor 😱😱
Günaydın canım ❤
1 Mayıs tan itibaren ekmek yemiyorum arasıra ödül gözleme vs. hariç tam 3buçuk ay oldu 20 kilo gitti darısı nice 20 kilolara🥰

Wardı canım eski üyeliğimi kapatmıştım uzun suredir ğelmemiştim baktım kafada kafada bazı seyler bitirdim motie olmuşken geleyim dedim sahane bir gruba rast geldim LenaG LenaG ❤️ motiwe olmadan ğelmek de cok doğru değil çünkü baskalatını da dusurebiliyorsun
Sen beni bir de spor salonuna salonuna baslayınca gör yah oranım duşsun baslayacam 🥳
Gidenlere vazgecenlere iyi bir taş gelmiş 🙈

Cok haklisin 🥰 kafada bitirmene sevindim💖😎👌🏻

X