Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biraz Leslie filan yapsan evde canım tüm vücut çalışıyor nefes nefese kalıyorsun 45dk sonunda ben dün öyle yürümedim ama 3mile Leslie de pertim çıktı
Ay ben Leslie bacımı hic sewmiyorum beni terletmiyor da 😂 walk walk diyor sini oluyorum 😂ama jillian mıcheals war oyy o cok beter daha ona cesaretim yok. Bir gün yap da deneyimini bana anlat. Birincisini yapacaksın unutma 😍

15 Ağustos menüm
Sabah 9
Bir dilim ekmek,bolca peynir,9 zeytin

Öğlen bir tabak kabak yemeği
Öğle sonrası
10 çiğ fındık
Bir ciltim üzüm,

Akşam kahvaltı hazırladım
Bir dilim ekmek,
Kk peynir
Sucuklu yumurta
Domates
6 bin adım.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım güzel olmuş ❤️
Günooo Lotus cum ❤️
16 Ağustos beslenme planı
11.00
YUMURTA SALATASI ( 2 adet haşlanmış yumurta + yarım domates + roka + salatalık + 2 ceviz + kapya biber + 5 dal maydanoz )

14.00ARA ÖĞÜN:

Türk kahvesi ( tarçınlı )+ soda
5 adet çiğ fındık

15.ARA ÖĞÜN:

4 kaşık yoğurt + 10 adet badem ve 1 adet meyve birazcık tarçın karıştırılıp tüketilecek

AKŞAM:

6 kaşık etli sebze yemeği + 1 kase bol naneli cacık
3lt su
Bol hareket.
Afiyet olsun çok güzel ❤️
Canım bizim bu mahalle geceleri çok sakin oluyor. Bende normalde tek başıma çıkamam ne kadar sakinlik olsada. Misafirler ile çıktık.

Evet artık bu misafir işine bir dur demem lazım
Bende bel kayma var.
Kilo verdikçe iyi oluyordu ama 2 gün üstü üste misafir ağırladım diye bu sabah yine ağrı ile uyandım☹️
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine hiçbir şey sağlık gibi olmuyor ❤️
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Dün üzgündüm atmayı unutmuşum 🫣
Niye üzgündün 😢
Eki Görüntüle 3466425 10.45 Sabah kahvaltım yulaf tost arasında süzme peynir var yanına Biraz Domates birkaç zeytin ve yarım Salatalık maydanozda tükettim 2 litre suyumu içtim
@Elhan

Jou Jou

LenaG LenaG

Mthn83 Mthn83
Çok görünüyor tabağın afiyet olsun ❤️

Ay ben Leslie bacımı hic sewmiyorum beni terletmiyor da 😂 walk walk diyor sini oluyorum 😂ama jillian mıcheals war oyy o cok beter daha ona cesaretim yok. Bir gün yap da deneyimini bana anlat. Birincisini yapacaksın unutma 😍
ya bi adam daha var dur onu atim ben onu da çok yapıyorum hatta brazdan yaparım sende bunu dene :KK68:

Bizimki dış çıkartıyor herhalde. Kulağım ağrıyor dedi durdu sabaha kadar🥹🥹
Oyyy kıyamam ona ben
Günaydın canım ❤
1 Mayıs tan itibaren ekmek yemiyorum arasıra ödül gözleme vs. hariç tam 3buçuk ay oldu 20 kilo gitti darısı nice 20 kilolara🥰
Masalahhh çok iyi vermişsin
Canım bizim bu mahalle geceleri çok sakin oluyor. Bende normalde tek başıma çıkamam ne kadar sakinlik olsada. Misafirler ile çıktık.

Evet artık bu misafir işine bir dur demem lazım
Bende bel kayma var.
Kilo verdikçe iyi oluyordu ama 2 gün üstü üste misafir ağırladım diye bu sabah yine ağrı ile uyandım☹️
Geçmiş olsun canım biraz öncelik kendinin olsun sen iyi olacaksın ki evlatlarına iyi bakabilesin
Esmer bayan çok hoşuma gidiyor müthiş terletiyor nabız 160 çıktığını gördüm

Kınasaydım içim yanmazdı😂ben biraz yumuşak yüzlüyüm asla hayır diyemiyorum. Yorgunum bu gün gelmeyin diyemiyorum🫣
Ya ben de öyleyim, misafire hayır diyemiyorum ve her yıl kendi memleketimden yatılı misafir geliyor bana 🙄😁 bu gelenlere ilk başta sinir oldum sonra alıştım, hatta üzüldüm bile onlara
Varrr kuzumm emziriyorum 🥰🥰
Yaa çok küçükse yavrun daha protein ağırlıklı beslen, daha sık beslen sütünu etkileyebilir canım 😍

Afiyet olsun canım güzel olmuş ❤️

Günooo Lotus cum ❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine hiçbir şey sağlık gibi olmuyor ❤️

Niye üzgündün 😢

Çok görünüyor tabağın afiyet olsun ❤️
Canım dün çocukları eşime bırakıp misafirler ile gece saat 23:00 civarı yürüyüşe çıktık. Eve geldiğimde ortanca bebelerim birbirlerini hırpalamışlar eşim aşırı gergindi çocuklardan yapma etmeyin demekten. Bizde biraz gerildik eşim ile biraz tartıştık☹️

Oyyy kıyamam ona ben

Masalahhh çok iyi vermişsin

Geçmiş olsun canım biraz öncelik kendinin olsun sen iyi olacaksın ki evlatlarına iyi bakabilesin

Esmer bayan çok hoşuma gidiyor müthiş terletiyor nabız 160 çıktığını gördüm
Sağol canım aynen. Artık bu gidişata bir dur demem lazım

Ya ben de öyleyim, misafire hayır diyemiyorum ve her yıl kendi memleketimden yatılı misafir geliyor bana 🙄😁 bu gelenlere ilk başta sinir oldum sonra alıştım, hatta üzüldüm bile onlara

Yaa çok küçükse yavrun daha protein ağırlıklı beslen, daha sık beslen sütünu etkileyebilir canım 😍
İşte sonra zararı bize oluyor canım.

Bugün planladığım menüyü paylaşmak istiyorum
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta 1 hindi füme 1 parça cezerye yeşillik 1 dilim peynir 2 ceviz
2 dilim ananas
—————————

Aşağıdaki öğünleri planladım kontrollü gitmek için ☺️ farklı bir şey yersem yazacağım 🙏

Öğle( planladığım )
Yeşil detoks suyu + dukan birası

İkindi (planladığım )
1 activa shot

Akşam (planladığım )
2 küçük köfte
3 kaşık yeşil fasülye
3 kaşık yoğurt
1 dilim tbe

30 dk leslie
2 litre su

Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG

Selam kizlar ya kısa bir tatile çıkalım dedik dün menümü yazmaya fırsat bulamadım. Eve dönünce disiplinine geri döneceğim kusuruma bakmayın.
15 agustos 2024 menüsü
Sabah
1 bardak kahve filtre
Ogle
2 bardak ayran
1 muz
Akşam
Tavuk şiş
Yanında salata
1 bardak ayran
Dün bütün gün yürüdüm canım çıkmış eve gelince hemen uyumuşum.
2.5 litre su içtim garanti fazlası vardır
Spor: sadece telefonda olan 12bin adım
Bir de yüzdüm dün güzel spor olmustur diye düşünüyorum.
Kaptanlarım A Asya89 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
💕💕💕 Herkese musmutlu bir gün diliyorum.💕💕💕

Hay maşallah sana yaa ekmeksiz durabiliyorsun helall ama arada çavdar filan yesen ne sakıncası olur ki
Tam anlamıyla o hayalimdeki ekmeği bulamıyorum 🥺 maalesef marketteki o paketli ekmekler pasta gibi bildiğin tatlı arasıra eşime alıyorum o bile birdaha alma pasta gibi tatlı dedi arasıra mercimek ekmeği, saç böreği,milföyden gözleme falan yiyiyorum o tür ekmek yapımına evdeki işlerimiz bitsin kendim yapmak için artık bir el atıcam 🤗
ayrıca 1 Mayıs sabahının bir gece öncesine kadar normal somun ekmek ten 1buçuk bazen 2 adet yiyiyordum sabah kalktım ve birdaha elimi sürmedim🥰

Yok kuzum etkilemiyorr suda kaynaklı sütüm oluyor bide bestlak içiyorum sebzeler protein ya zaten et tavuk tuketiyorum aynı seyler bunlar süt ediyor yulaf falan 2 ayda 2 kilo almış zaten aynen devammm

X