Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun

İyi akşamlar arkadaşlar
LenaG A Asya89 patimsilizm
Bugünkü menüler
Kahvaltı 10.00
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
4 ceviz
Limonlu maydanoz

Ara 13.00
Maden suyu

Ara 14.00
Süt ve böğürtlen shake
9 badem içi

18.00
1 kase dövme ve yoğurt karışımı
2 YK ıspanak kavurması
100gr tavuk
Ödem atıcı 1 litre su( limon salatalık maydanoz nane yeşil çay karışımı)
2.5 lt su
3 e tamamlarım
45 dk yürüyüş

Ben karnabahar brokoli çok seviyorum haşlayıp yerim. haşlayıp üstüne biraz peynir koyup yiyebilirsin güzel oluyor

Şimdiki programın ne neye uyuyorsun. Yada kendince düzenlenen ne

Süper
Nergisim kaşık yk ise cok az servis kaşığı ise cok iyi olmuş
2 haftadır performansım iyi değil
Arada olur öyle..
Performansı yukseltme zamanı gelmiş olmali

Boncuk2307 neler yaptiniz bu 1 ayda mesela hic ödül günü ya da ödül õgünü oldu mu ?spor yaptiniz mi ?
Yani büyük ihtimalle benden büyüksün abla diyorum o yüzden, ablacım ben eliptik bisiklet aldım eve eşim dışarda aletleri kullanmama izin vermiyor kalabalık oluyor diye. Eliptik bisiklet günlük en az 30 dk biniyorum, tempolu şekilde sürüyorum en az sekiz km yol yapmış oluyorum. Sonra meyvemi eksik etmiyorum abartmadan birer tane yiyorum mesela şeftali muz falan kırmızı erik. Salata yiyorum genelde öyle listem falan yok canım ne isterse kafama ne eserse onu yapıyorum. Sadece neredeyse her gün dukan birası yapıyorum. Her gün üç litreye yakın su içiyorum. Ödül günü tartı günümüz, bazen bir dilim pasta, bazen bir çikolata, bazen dondurma o an canım ne istiyorsa cumartesi günleri onu yiyorum. Hafta içinde hiç abur cubur tüketmiyorum. Sadece çavdar ekmeği yiyorum. Akşam yediden sonra bir şey yemiyorum. Çok acıktıysam dayanamayacak gibiyse bir avuç leblebi ya da kepekli bisküvi yiyorum bir iki tane. Şimdilik aklıma gelen bunlar

Ha bir de mesela ağrım sancım olduğu zaman bile yine de az da olsa hareket etmeye çalışıyorum mesela bu hafta içinde göbeğim düştü ağır kaldırdığım için yine de her gün yarım saat yaptım yavaş yavaş, bu göbek düşmesi ishal yaptı beni onun da faydası oldu hastalık işime yaradı gibi oldu ama rabbim bir daha vermesin düşmanıma bile

LenaG Mthn83

13 Ağustos 2024

sabah 09.30
1,5 asrın tandırı yulaf lavaşı içine otlu peynir ve az mozzarella, domates

öğlen 12.30
4 yk yoğurt, 3 yk moms granola, tarçın, 1 tk fıstık ezmesi, yaban mersini

ara 14.40
2 çörekotlu altınbaşak üstüne labne ve 2 küçük taze incir

akşam 19.30
90 gr hindi fileto, 3 yk tb makarna, salata, 1 yk yoğurt

1,5 lt su

7200 adım

Dukan birası benim de aklımda ya. İçtiğim günler inanılmaz hafiflik hissi yaşıyordum

Kaptanım ben tüm salatalarima konserve mısır koyuyorum sakıncalı mı resim de atıyorum hatta çoğu zaman
Canım 1 kaşık aslında en fazla 3 yk görünce fazla geldi işte kan şekerine direk müdahale ediyor ya böyle besinler ondan didim
Vay güzel olmuş Lotus cum afiyet olsun
Afiyet olsun akşam bana 80-90 gr veriyor diyetisyenim proteini
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım akşam fasulye az olmuş
13 Ağustos menüm
Sabah
5 hurma
1 kase yoğurt

Öğle
5 hurma
1 ceviz

Akşam
4 kaşık kabak 1 dilim tbekmek

Ara
Bubble tea
2 çatal pasta dışardaydım

30 dk leslie
2 litre su

Mthn83 LenaG
Afiyet olsun tam diyecektim hurma detoksu mu yapıyorsun diye bubble tea ve pastayı gördüm görmeyeydim iyiydi
Afiyet olsun canım gayet iyi

İyi akşamlar
13.08.2024 Salı

Sabah sütlü çay 2 kupa

Kahvaltı 11:00 4 yk yoğurt,3 yk granola(tuzlu)

Ara 15:00 1 paket tam tahıllı cips ,çay (sütlü)

Ara 18:45 3 yk fıstık ezmesi,1 tk bal (bu olmadı hiç kriz geldi resmen bu da kendime )

Akşam 19:30 5 yk maş fasulyeli göbek salata,2 yk yoğurt

Su 2 lt
Spor yok

Mthn83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…