Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Epilasyonlu şeftali
Menun çok güzel boncuğum afiyet olsun.
Kırmızı veya maviş kaptan olursam beni etiketleyebilirsin üç kaptan etiketin yeterli tatlım.

Çok teşekkür ederim evet sizden ve gruptaki bircok kisiden büyügümdür 41 yasindayim ama ruhum 25 diyerek teselli ediyorum kendimiöncelikle azminizi tebrik ederim.Aylar önce heveslenip bir eliptik bisiklet aldim üstelik buranin şartlarinda bile pahaliydi bence ve alirken de esime ne sözler verdim kullanacagim diye çünkü daha önce bir yurume bandi tecrubemiz olmustu kendisini önce bașörtüsü askılığina döndürüp sonra da sattim oyuzden aldigim eliptigi kullanacagjmdan emin olarak sözler verecek aldirdim ama oyle yoruyor ki beni hic tahmin ettigim gibi çıkmadı kondisyonum da düşük tabiki ama 20 dakikaya zor tamamliyorum .Oylece odada bekliyor .Şimdi hedefim onu bi islevsel hale getirmek ufak ufak alistirmam lazim kendimi.Anladigim kadariyla spor hep olmus hayatinizda ve büyük kacamaklariniz olmamis bu yuzden de cok guzel vermissiniz Tesekkur ederim tecrubelerinizi paylastiginiz icin

Son düzenleme:
Şimdiki programın ne neye uyuyorsun. Yada kendince düzenlenen ne
Zaten o kadar uzun yillardir diyet tecrubem var ki al ver sl ver defalarca diyetisyenlere git kitaplar oku artik listeleri ezbere biliyorum.Yiyeceklerin kalorilerini besin degerlerini hangi öğün de ne yenir kütüphane oldum yani ne yapacagimi bilmekte sorun yok da irademde ve motivasyonumda ciddi sorun vardi.Simdi aralikli oruç ile ilerliyecegim zaten 4 senedir beslenme tarzim aralikli oruç fakat aksamlari yememe kismini yapamadigim icin kilo veremiyorum.Simdi duzgun bir sekilde başlayacağım inşallah

Canım Dukani her gün yapma . 14 gün yapıp ara vermen gerekiyor.
Biliyorum ablacım öyle yapıyorum zaten dedim ya neredeyse her gün diye yoksa etki etmiyor vücut alışıyor
Epilasyonlu şeftali
Menun çok güzel boncuğum afiyet olsun.
Kırmızı veya maviş kaptan olursam beni etiketleyebilirsin üç kaptan etiketin yeterli tatlım.
İçimden geliyor seni etiketlemek kaptanım ilk geldiğimde seni etiketliyorduk ya hoşuma gidiyor
Ruhun bile benden büyük ablacım, evet eliptik bisiklet biraz pahalı ben de alalı bir buçuk ay oldu. Ben kendimi bildim bileli spor yapıyordum lisanslı voleybol oynuyordum ve ömrüm bisiklet tepesinde geçti ama bırakınca kilo olarak döndü. Spordan dolayı büyük ihtimalle kilomu göstermiyorum inanmıyorlar duyunca kilomu. Göstermiyorsun diyor herkes. Vücut spora alışık değilse zorlanırsın başta eliptikte ama zamanla alışırsın bence. Rica ederim buradakiler kadar tecrübeli değilim ama yaptığım ettiğim şeyleri anlattım. Ben teşekkür ederim bu kadar kibar konuştuğun için lütfen sen diye hitap et, kendimi tuhaf hissediyorum

Bugun ozellikle sordum kaotanim emin olmak icin 120 ile 150 gr arasi yazmis

Ayy hiç hatırlamak istemiyorum 100 üzeri günleri sildim hafızamdan

çok şükür emek işte bu demek canım masallah 8 lere dogru gidiyorsun

iyi olmanıza sevindim abla ziyaretler yapılmış ama eve donduysen düzene girer artık
canım ablam ya nasılda unutmamış

o gecti abla hamdolsun 4 ay takıli kaldı sonra düzeldikontrollere gidiyoruz bir sorun yok cok sukur.. sonrasında egzama falan oldu baya zorladı ama gecti iyiyiz şükür
su an diş cıkartıyor tane tane degil 3 tane bir cikardı şimdi 3 tane bir daha cıkarıyor

baba evi başka ya iyi yapmışsınız
Ben sana hos geldin dedim mi ya sanki demedim
Eger demediysem hos geldin
Dediysem de tekrar hos geldin
hoşbuldummmm

Selam kizlar, ben yaz dönemi sebebiyle koydeyim ve malum şuan ev kalabalik geçen bahsetmistim habersiz misafirlerden, hala bizimleler ve üstüne supriz bir şekilde eşimin teyzesi de eklendi dün akşam geldi o da, öyle işte her yerde insan var kendime bir kap yemek alıp kafama göre takılıyorum evde, sonra uykum gelince odama geçiyorum telefonum icerdeydi giremedim buraya baya mesaj birikmiş

Ayy menulere bakiyorum 3-4 kasik yemekmutfaktaga yolum dustugumde oykesine agzima attiklarim insanlarin bir öğününü olusturuyorsanirim midem küçülene kadar menulere yorum yapmamaliyim
İlk başta öyle oluyor ya ama bol bol menü oku, insan okudukça evet normali bu diye düşünüyor

Yaa çok tatlisin tesekkur ederim ben de sana boncuk diyebilir miyim?Nickin sebebiyleYeni girdigim ortamlarda sen seklinde hitab edemiyorum baya uzun suruyor sizi birskmam ama bazen fazla mesafeli olmaya da sebep oluyor sen nasil istersen oyke hitap ederim hem yaşa genç olman hem spor gecmisin çok büyük avantaj olmus ne diyeyim 6 kilo olmasa da en az 4 kilo ile darisi basima

Diyebilirsin tabi ki ablacım, evet o sayede daha kolay kilo verebiliyorum bunları değerlendirmem gerekiyor yaş ilerledikçe daha zor oluyor diyor buradaki ablalarım da o yüzden şimdiden ne yaparsam kardır diyorum. Burada senin yaşıtların da var çoğu hatta senin akranın, neredeyse herkes yürüyüş yapıyor birkaç kişi var benim gibi eliptik yapan mesela patimsilizm o mezun oldu istediği kiloya ulaştı çok şükür darısı başımıza

13 Agustos Sali Menüm

12:00 Kahvalti
-1 yumurta ve peynir,kaşar ile yapilmis tavada yumurta(kaşar peynir 100 gr kadardi)
-1 dilim kizarmis keto ekmek
-domates,kereviz sapi,marul

16:00 Ara
1 kupa filtre kahve
10 badem ve yaklasik 1 avuç kuru uzum

19:00 Akşam
Firinda Tavuk yemegi (3 bud tavuk ,4 dilim pates,biber,sogan )
Salata
1 kase yoğurt çorbası
Su 2 litre
Spor yok
Mthn83 LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…