Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Harika canım. Senin diyetisyen her gün el atıyor mu sana 🙄
Dakka başı şunu ye bunu yeme mi diyor. Nasıl kendi aklını kullanarak 1.7 kilo verdin hayret🤪 tebrik ediyorum.
İşin şakası bı yana güzel sonuç canısı haftalık takip değil mi ♥️ genel toplam ne kadar gitmiş
Ya bana diyor ki kafana birşey takılırsa sor çekinme falan diyor, arada mesaj atıp soruyordu baktı benden ses çıkmıyor adam yazmıyor artık 😁 ya hem dediklerine uymaya çalıştım tabi kaçamaklar oldu hem de aralıklı oruç yapıyorum ya saatlere uydum, ilk hafta 3 kilo vermiştim nerdeyse, şimdi 3 hafta oldu 4.5 kilo verdim sanirm

Menulerdeki kakaolu seyler canımı cektirdi regl bitti gitti agzima kakaolu bir sey girmedi

Bende muzlu yulafli bir sey yaptim bakalim nasil olacak :dondurma:
S
Yulafli fit kurabiye

1 su b cekilmis yulaf + 2 kasik yulaf ezmesi
2 olgun muz
2 tatlı kasigi kakao
8 yemek kasigi süt
3 eeE kasigi ceviz ici
1 tatli kasigjndan az kabartma tozu

Yuvarladim attim biraz cıvık gibiydi ama yine de şekilleniyor kasikla da konulabilir. 15 adet çıktı.

Tanesi 88 kalori :dondurma: Y yosunlupapatya LenaG LenaG

Diyetisyenin bana verdigi sütlü meyveli Ara öğün 180 kalori o zaman iki tane yiyebilirim :halay:

Eklentiler

• 20240812_152159.jpg
    20240812_152159.jpg
    194,7 KB · Görüntüleme: 13
  • 20240812_160318.jpg
    20240812_160318.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 15
Menulerdeki kakaolu seyler canımı cektirdi regl bitti gitti agzima kakaolu bir sey girmedi

Bende muzlu yulafli bir sey yaptim bakalim nasil olacak :dondurma:
S
Yulafli fit kurabiye

1 su b cekilmis yulaf + 2 kasik yulaf ezmesi
2 olgun muz
2 tatlı kasigi kakao
8 yemek kasigi süt
3 eeE kasigi ceviz ici
1 tatli kasigjndan az kabartma tozu

Yuvarladim attim biraz cıvık gibiydi ama yine de şekilleniyor kasikla da konulabilir. 15 adet çıktı.

Tanesi 88 kalori :dondurma: Y yosunlupapatya LenaG LenaG

Diyetisyenin bana verdigi sütlü meyveli Ara öğün 180 kalori o zaman iki tane yiyebilirim :halay:
yaaaa sen nasıl birşeysin amaaa haksızlık buu yulafı da hiiç sevemem gibi geliyor ve yemiyordum kii meyve zaten yemiyorum yok yani yemiycem ııhhh banane banane ama bu görsel de de ne canımı çektirdinnn beee afiyet şifa olsun canımm sana bana cumartesiye kadar fit kurabiye de yok kardeşiim yapıyor bugün saklayıp cumartesi yiycem işte ahahaha :KK54:

Bende boşandigimda ailem oğlumu istemedi okula bile bırakmazlardi sabah erkenden kalkar oğlumu hazırlar daha okulda kimse yokken oğlumu okulun bahçesinde bırakır aglarak işe giderdim
Diğer yeğenlerim halasının odasına girebilirken benim oğlumun girmesi yasaktı 2 yıl dayanabildim sonra aglaya ağlaya evladımı babasına emanet ettim oda beni tongaya getirdi
Hep kötüye odaklanirsak yaşayamayız ki bence bir çok kadından daha şanslı durumdasin
Dışardan yemeğe harcayacak kadar kazanabiliyorsun
Kötüye değil iyiye odaklan
Aynen istemek gerek ♥️
Burada yazarken kolay ama herkesin evinde zorluğu var ♥️

yaaaa sen nasıl birşeysin amaaa haksızlık buu yulafı da hiiç sevemem gibi geliyor ve yemiyordum kii meyve zaten yemiyorum yok yani yemiycem ııhhh banane banane ama bu görsel de de ne canımı çektirdinnn beee afiyet şifa olsun canımm sana bana cumartesiye kadar fit kurabiye de yok kardeşiim yapıyor bugün saklayıp cumartesi yiycem işte ahahaha :KK54:
Yeme zaten sen git kalorili seyller ye :KK48:

Tadi ni söylüyorum fena degil ama tatlii da degil yani biraz tatli. 1 yemek kasigi pekmez de konabilirmis. :KK64:

X