Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptan kim bilmiyorum işleyiş nasıl ilerliyor
Merhaba canım hoşgeldin tekrar yarın sabah tartı fotosu atabilir misin tarihli ve nickli olarak. Bir de tekrar geldiğin için hatırlatma amacıyla ilk sayfadaki formu doldurabilirsen seviniriz Salı kontrol tartısı ve cumartesi tartılarımız var. Tabi günlük düzenli menü paylaşımını zaten biliyorsundur

B
Benim basen de yerli yerinde duruyor yüzüm alt bacağım göbeğim zaten çok yoktu olan da gitti. Basen yerini tutuyor

İyi Geceler Kızlar
11.08.2024 Pazar
10:40 2haşlanmış yumurta, 1çatal tava yumurta, 6zeytin, 45gr.lor peyniri, 1tk.büyüklüğünde yağlı peynir, yarım kase kadar köz biber,domates 2tk.şekersiz kiraz marmelatı, 2dilim karpuz

Ara, 300ml.filtre kahve sade şekersiz

18:30 Akşam yemeği
Yarım kase taze fasülye, yarım kase gelecek şekilde fırında patates tavuk, 1kase domates azda köz biber

Spor yok işim şimdi bitti uzandım anca yazıyorum sırtım koptu bütün gün ayakta yarın kardeşim gelicek onada yatacak yer hazırladım çook yorgunum 1güncük kalıcak.

Su 3.5 litre
LenaG A Asya89 Mthn83

Afiyet olsun canım magnum çok yağlı oluyor ya 1 defa yedim ondan sonra hiç yiyemedim çok ağır gelmişti bana.

Afiyet olsun canım

Sağol canım. Hiç zamanım yoktu. Şimdi biraz açlık var ama su içiyorum geçiyor.

Afiyet olsun canım. Bazen ne yediğimi unutuyorum olmuş

Afiyet olsun canım
Benimde haftaya yatılı misafirlerim olabilir

Bugün sabah sekizde İzmirden Balıkesire geldim baba evime. Ailemle vakit geçirirken buraya uğrama fırsatım olmadı.
Menümü yazayım biraz karışık ama yarın düzene sokacağım.
Kahvaltı 08.20
Yarım simit
Öğle yemeği 12.00
Dört parça börek (Sarıyer böreği diye geçiyor,iki santimetreye iki santimetre boyutunda küçük küçük kesilmiş börekler. Ben seviyorum diye babam sabahın köründe gitmiş almış biraz yedim. )
Kibrit kutusundan bir tık fazla peynir.
Ara Öğün 15.00
2 adet küçük tuzlu kurabiye (ev yapımı)
Akşam yemeği 19.00
3 köfte (işaret parmağı boyutunda) +2 kaşık pilav + 3 yk Taze fasulye +1 yk yoğurt
2,5 lt su + 20 dk düz yol +10 dk dik yokuş yürüyüş yaptım halam Toki evlerinde oturuyor. (100er metreden dört tane yokuş vardı) Oraya gidene kadar dışında 4000 adım attım. Daha sonra 10 dk parktaki eliptik bisiklet+ 25 mekik (80 saniyede çekmeye çalıştım) +20 dk da kalan spor aletleri yaptım. Hareketsiz kalmamak için bir şeyler yaptım ama adımsayar kol saati olmadığı için düzgün hesaplanmadı.
LenaG Mthn83 A Asya89

Düzene sokacağım demişsiniz zaten ama simit börek kurabiye hepsi peşpeşe direkt ödem yapar beni çok şişiriyor

Canım bende disaridaydim tüm gün üçgen peynir ve karabuğday patlağına abandım öneri olabilir hanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…