Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bozma moralini her vücut kendi sistemine göre eriyor. Ben kol bolgesinden omuzdan hızlı veririm mesela. Kimisine bakıyorum bacaklari çöp gibi üstü zor veriyor. Giden yaglar bu sefer basenden gidecek canim
İnşallah canım. Bu hafta arkadaşımın nikahı var. Elbise bakıyordum basen bacak çok kötü duruyor. Üst incecik alt işte sıkıntı. Arkadaşıma foto attım o da o kırmızı alma kilolu gösterir dedi çok da öyle göstermemişti. Biraz saklamıştı kilomu elbise. İyice düştüm öyle olunca.

Birazcık fazla cıss olmuş. Magnumla karam biraz tatlı krizi gibi duruyor. Bozma moralini canım yarın dengelersin. İyice dağıtmamız lazım.

Çok üzüldüm ya. İnşallah toparlamıştır. Depresyondan çıkmak zor oluyor. O gücü bulmak. Allah kimseyi o duruma düşürmesin

Kızce sen ne ettin anamm korkuyom sizdenn Pazar diye salmayin sakinn kaptanlar nerelerdesiniz huu nergis bak seni kaptanına şikayet ederim sende bı Leslie yap evdeysem hadi yürüyüşe çık yada kizcem sende
İspiyoncu seniiii vallahi hakkını verdim güzel yürüdüm
Aynı beeeen durdugun yerde dürtüyor.
Sendemiiiii
Yasin suresi açtım onu dinliyorum, birde diğer sûrelerden şu uzerimdeki ağırlık kalksın sağı solu düzelteyim evdede hareket olsun
İyi yapmissin canım benim kafan dağılır biraz
Aferin sana helalll 3 gündür bizdede bir sana bir bana aldım dedi en sevdigim bombastik tabiiii ben yemedim bugün diyor bak yerim senin hakkını da aman ye vallahi bana iyilik edersin gözüm görmesin dedim
11 Ağustos Menü
8.40: 1 dilim peynir
3 tane el boyutu kadar krep
11 zeytin
1 yemek kaşığı bal
18.25: 1 büyük bardak kefir
1 şeftali
2 lt su
30 dk eliptik
30 dk Leslie
LenaG Mthn83
Afiyet olsun geç vakit acikmayasin canım az olmuş sanki
Kaptaninuza söylerim demiştim sen yorgunsun bak gorememissindir Lotus1234 Nergis 35 iyi iyi kaptanicem bu hafta zafer bizde inşallah Mthn83
Bugün böyle oldu ama yürüyüşümü yaptım vallahii

Evettttt gelelim menüye
Biraz ara ogunlerini abarttım evet
Sabah 10
Yarimdan az simit
Lor peyniri
Salatalık zeytin Domates
Aralarda
1 şeftali
3 adet kahveli kurabiye küçük idi tek lokmalık
2 dilim kavun
1 avuç tuzsuz çekirdek bu son olsun birdaha yemem
Akşam 18.30
3 kaşık kıymalı patates yemeği
2 kaşık Bulgur pilavi
Salata
Su 3 u geçti şimdi soda içiyorum spor olarak da Yürüyüş 22.bin adım
LenaG A Asya89 Mthn83

Eklentiler

• 1000056421.jpg
    132,7 KB · Görüntüleme: 12
Hala dışarıdayım eve daha geçemedim. Dışarıdayken de yemek bulamadım düzgün bi de zamanım yoktu. Hiç oturmadan mağaza mağaza gezdim. Akşam yemeği yok o yüzden. Eve gidince yiyeyim mi yemeyeyim mi diye düşünüyorum. Yesem de ne yemeliyim bu saatte?

Sabah 12:00
2.5 yemek kaşığı kaşarlı menemen
2 tutam yağsız çeçil peynir hatta kuru oluyor
3 zeytin
3/4 domates
3/4 salatalık

Ara 13:00
7 küçük parça karpuz

Ara 14:20
1 avuç ay çekirdeği

2 lt suya tamamlıcam
10000 adım

LenaG
Mthn83

Canım sürekli diyet kafasında olmak metabolizmayı yavaşlatıyor
canım tıkanınca ben de kaçamak yapıyorum. eskisi gibi gidip 1 paket çikolata yemiyorum ama küçük küçük birşeyler atıyorum ağzıma.
benim mizacıma göre sıcak kuru beslenmem lazım. şu an tam zıt besleniyorum.
bu takılma çok yordu beni.

Son düzenleme:
Afiyet olsun canım dediğin gibi ara öğünler biraz abartmışsın ama spor ile çok güzel toplamışsın

Afiyet olsun canım

1 dilim peynirle 2 altınbaşak yiyebilirsin. aç kalma bence

Dışarda köfte salata ayran
Yada varsa bir market soğuk sandviç ayran
Salata tavuk eti
Bunlar güzel seçenekler

Yürüyüş çok iyi olmuş güzelce bı dinlen bari kasların iyilessin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…