Popüler Konu LenaG ile MasterFit

B

Benim basen de yerli yerinde duruyor yüzüm alt bacağım göbeğim zaten çok yoktu olan da gitti. Basen yerini tutuyor
Ben de aynıyım. Ben de bacak da var. Zayıf olduğum zamanda üst bedenime göre daha fazlaydı. Ama şimdi aşırı orantısız. Ben de bir de göğüs de var. Onlar da azıcık küçülse

Dünkü menüm
Saat 11 de haşlanmış yumurta 3-4 dal patates kızartması yuvarlak bisküviler kadar ev böreği domates salatalık maydanoz 2 dlm (oğlumla birazını bölüştüm) çavdar ekmeği
Akşam 17.30 da 2 YK et sote 2 YK pilav bol salata
İki öğün arası 1 avuç badem fındık ceviz(hepsi çiğ) (farklı zamanlarda) bide kahve
Şu 1.5 lt
Spor ütü
LenaG A Asya89

11 Ağustos menüm
Sabah erken saatlerde üzüm ve incir yedim gün boyu aç hissettirdi hep birşeyler atıştırma isteğimi arttırdı malesef
İki çıktım üzüm 2 yeşil incir
Kahvaltı 11
Kk peynir
Bir dilim ekmek
3yk melemen
2yk kavurma 10 yeşil zeytin

Öğle sonrası
Bir dilim karpuz yine 2 yeşil incir ve yine üzüm atistirdim ,10 fıstık
Akşam 6 da
bir buçuk kase mercimekli dogmeli otlu çorba
Mthn83 LenaG

Güzel menü kaptanlığı sana mı devretsem

Harika bir başlangıç olmuş yine ve yeniden

Kaptanim kaptanım dün bizim menüleri yorumlamadin bugüne bekliyorum senii

Efsaneeee geri döndüüü tartı yarın dı herhalde yarınmı atiyoruz kızlarrr bi anlatıverin loo unuttum yeni gelişmeler olmuş burdaa haydee anlatı verin baaaa
Yarin komtrol tartisi fotosuz oluyor. Cumartesi fotolu nickli tarti. Cumartesi en cok kilo veren kırmızı kaptan oluyor mavi kaptani belirliyor. Sali kaptanlar arasinda en cok kilo veren transfer hakki kazaniyir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…