Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Boş durmak bize göre değil o zaman

Günaydın
Hayırlı mutlu sabahlar
sibel_84 yarın için hazirmisin
Günaydın canım
Günaydın Nergis cim afiyet olsun
Canm bende kışlık çorbalık tarhanası yapiyorum evde dün cige serdim kurumakta ,tarhana günlerim olmasından çok fazla yeri varEki Görüntüle 3463319
Ellerine sağlık
Günaydın herkese. Finale bir kaldı. Heyecan var mı heyecan
Günaydın
Günayyddıııınnn
Günaydınlar hanımlar
Günaydın ablacım
Günaydın kızlar
Günaydın canım

' KARABUĞDAY PATLAĞI FAYDALARI-Her bir adedi sadece ama sadece 33 kaloridir. 33 kalori olan başka ne türlü atıştırmalık biliyorsunuz ki… -Tok tutma özelliğine sahiptir. Hani diyet yaparken durmadan karnınız acıkıyor ya alın size tok tutan düşük kalorili bir atıştırmalık.'

7 tane yemişim 231 kalori toplanda :) Kaptaniçelerim netten baktım ikinizde fazla kaçmış deyince ama kalorisi hem düşük hemde tok tutma özelliğine sahipmiş. dün herkes çayın yanına kek bisküvi yiyince açıkcası canım çekti çayın yanına ağzımı bunlarla doldurdum. :) bir de dip not öğlen bir yemek kaşığı ile duruyorum bit yemek kaşığı tauk yemeği sevemedim onları yemek yerine koydum yoğurtlu köz patlıcan da 2 yemek kaşığıydı açıkcası onla birlikte yedim Sitare55 LenaG

çok geçmiş olsun canım dikkat etmelisin bir iki gün boyunca
Teşekkür ederim canım
Geçmiş olsun. Bu ara çoğu kişi hasta
Cok teşekkür ederim havalar aşırı sıcak. Soğuk suyu ilistirarak iciyordum, ondan oldu sanırım.
Canım bir dr a görünsen iyi olur önce iyi hisset ondan sonra yaparsın sporunu
Kaptanım kusma gibi ciddi boyutta bir sey olmadı çok şükür. Rezene çayı içti dün. Bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim. Bugün spor yaparım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…