Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın hayırlı sabahlar
Dün akşam bulunduğum şehirde diyetisyen araken hemen mahallemizde diyetisyen olduğunu yeni açıldığını öğrendim bugün bir gidip görüşeceğim inşallah fiyatı uygun olursa diyetisyen desteği alacağım
Günaydın canım hadi hayirli olsun

Günaydın canlar dün giremedim menümü yazayım hala kardesimdeyim malum yine wc olayı ınsalhhh yarın tartıya yansıtmaz bugün döneceğim evime
Sabah 11
1 haslanmis yumurta
Domates Salatalık
Peynir zeytin 1.dilim ekşi maya ekmeği
Ogle
Karpuz 2 çatal.mozaik pasta
Akşam 20.00
4 kaşık kuru fasulye
2 kaşık pilav
Salata yogurt
Saat 10 da 2 top dondurma
Su 2 litre
Spor yüzme
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Kız maşallah hiç tarhana sevmeyen benim bile canımı çektirdi menülerin 🤭🤣 yoğurtlusu çerez olanı maşallah maşallah 😅
😊Canm bende kışlık çorbalık tarhanası yapiyorum evde dün cige serdim kurumakta ,tarhana günlerim olmasından çok fazla yeri var 1000034748.jpg

Afiyet olsun karabuğday patlakları biraz kaçmış su ve spor 🧿

Afiyet olsun canım su ve spor da güzel ❤️

Canım baş bölgen çok terliyorsa sebumu dengeleyen bir şampuan kullanırsın mesela en basitinden head &shou…rs mentollü hem ferahlatıyor hem kepeği engeller hem mis gibi kokar. ❤️

Afiyet olsun hem tarhana hem nohutlu yemek fazla olmuş.
Ara öğündekinde sorun yok akşam da güzel ama salatayı az tutma ❤️

Afiyet olsun canım ya hurmalı ceviz ya şeftali ve acur olmalı bence ❤️

Canım diyetisyen fiyatları çok değişken oluyor birkaç yerden fiyat öğren ona göre değerlendir ❤️
Teşekkür ederim

Günaydın canlar dün giremedim menümü yazayım hala kardesimdeyim malum yine wc olayı ınsalhhh yarın tartıya yansıtmaz bugün döneceğim evime
Sabah 11
1 haslanmis yumurta
Domates Salatalık
Peynir zeytin 1.dilim ekşi maya ekmeği
Ogle
Karpuz 2 çatal.mozaik pasta
Akşam 20.00
4 kaşık kuru fasulye
2 kaşık pilav
Salata yogurt
Saat 10 da 2 top dondurma
Su 2 litre
Spor yüzme
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım. Sadece bende var zannederdim bu özellik. Yer değiştirince tuvalet sorunu bende de oluyor. Dört beş gün sıkıntı yaşıyorum. Menü de saat 10 da yenilen dondurmalar hariç herşey yerinde.👍

Bir iki gündür ben de benzer hissediyorum aklıma geldikçe dua etmeye çalışıyorum , bir De sağ gözüm segirince dua ederim bu ara çok segiriyor. Retro falan mı var acaba biraz genel olarak bir işlerde aksilik ya da sıkıntı gözlemledim. Tabi tamamen kuruntu da olabilir iyi düşünmek lazım
Bana boş durmak iyi gelmiyor canım. Çok fazla düşünüyorum. Düşündükçe strese giriyorum. Artık dün nerdeyse tatil bitsin okul açılsın dedim. Hatta eşimi arayacaktim gel al bizi eve geçeyim şöyle bir bahar temizligine başlayayım. Annem kızdı 😂😂

Günaydın hayırlı sabahlar
Dün akşam bulunduğum şehirde diyetisyen araken hemen mahallemizde diyetisyen olduğunu yeni açıldığını öğrendim bugün bir gidip görüşeceğim inşallah fiyatı uygun olursa diyetisyen desteği alacağım
Bazen destek gerekli canim. Bende diyetisyeni ayarladım. Ameliyat sonrası toparlandiktan sonra başlıyoruz inşallah.

:KK50:Özel diyetisyen e gitsem mi acaba ne kadar sizce diyetisyen fiyatları bütçem yok ama kenarda çok çok az bir param var yoksa devlete mi gideyim
Liste olarak yaklaşık olarak aynı oluyor zaten. Tabii boş ve rahat bir yerde yaşıyorsaniz devletteki De aynı ilgilenir ama kalabaliksa öyle uzun uzun şunu yer misin bunu sever misin diye soramaz. Bir De bildiğim kadarıyla devletteki ayda 1 falan görüyor ve mesaj atıp iletişime gecemiyorsun. Bir kaç yerle görüş gerekirse bunun için çok bütçe ayiramayacagini bir ilet bakalım ama baktın olmadı diğerini De çok güzel idare edersin sen eminim
Bana boş durmak iyi gelmiyor canım. Çok fazla düşünüyorum. Düşündükçe strese giriyorum. Artık dün nerdeyse tatil bitsin okul açılsın dedim. Hatta eşimi arayacaktim gel al bizi eve geçeyim şöyle bir bahar temizligine başlayayım. Annem kızdı 😂😂
Dikkat ettim De ben de boş durunca gerçekten düşünürken konu konuyu açıyor daha çok evham yapıyorum haklısın :)

Kızlar canım çok sıkkın

Eşim dişlerini yapmak için Türkiye'ye gitti. Bu gün bütün dişleri çekilmiş hepsinin altında iltihaplanma varmış. İmplant yerleri ayarlanmış dikiş atılmış Eşim çok zor çok ağrım var diyor bu norma mi ya

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir sanki siz 7/8 dişinizi implant yaptırmıştınız. Bu kadar çok ağrı olması normal mi

Tek başına gitti memlekette olanlara haber vermek istemedi.
Çok geçmiş olsun,normalde iltihaplı olan diş çekilmez diye biliyorum antibiyotik kullanılır geçer diş çekimi olur.
Ağrısının sebebi bence bu olabilir herhalde,normalde bende eşimde ağrı hissetmedik hiç sadece yüzde hafif morarma ve hafif şişlik olur.Ağrı kesici ve antibiyotiği veriyorlar hemen.
Birde herkeste aynı tepkiyi veremiyor bu durum,eşiniz olmazsa sorsun ağrım var diye.

X