Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım hadi hayirli olsun

Günaydın canlar dün giremedim menümü yazayım hala kardesimdeyim malum yine wc olayı ınsalhhh yarın tartıya yansıtmaz bugün döneceğim evime
Sabah 11
1 haslanmis yumurta
Domates Salatalık
Peynir zeytin 1.dilim ekşi maya ekmeği
Ogle
Karpuz 2 çatal.mozaik pasta
Akşam 20.00
4 kaşık kuru fasulye
2 kaşık pilav
Salata yogurt
Saat 10 da 2 top dondurma
Su 2 litre
Spor yüzme
LenaG Mthn83

Teşekkür ederim

Afiyet olsun canım. Sadece bende var zannederdim bu özellik. Yer değiştirince tuvalet sorunu bende de oluyor. Dört beş gün sıkıntı yaşıyorum. Menü de saat 10 da yenilen dondurmalar hariç herşey yerinde.

Bana boş durmak iyi gelmiyor canım. Çok fazla düşünüyorum. Düşündükçe strese giriyorum. Artık dün nerdeyse tatil bitsin okul açılsın dedim. Hatta eşimi arayacaktim gel al bizi eve geçeyim şöyle bir bahar temizligine başlayayım. Annem kızdı

Bazen destek gerekli canim. Bende diyetisyeni ayarladım. Ameliyat sonrası toparlandiktan sonra başlıyoruz inşallah.

Özel diyetisyen e gitsem mi acaba ne kadar sizce diyetisyen fiyatları bütçem yok ama kenarda çok çok az bir param var yoksa devlete mi gideyim
Liste olarak yaklaşık olarak aynı oluyor zaten. Tabii boş ve rahat bir yerde yaşıyorsaniz devletteki De aynı ilgilenir ama kalabaliksa öyle uzun uzun şunu yer misin bunu sever misin diye soramaz. Bir De bildiğim kadarıyla devletteki ayda 1 falan görüyor ve mesaj atıp iletişime gecemiyorsun. Bir kaç yerle görüş gerekirse bunun için çok bütçe ayiramayacagini bir ilet bakalım ama baktın olmadı diğerini De çok güzel idare edersin sen eminim
Dikkat ettim De ben de boş durunca gerçekten düşünürken konu konuyu açıyor daha çok evham yapıyorum haklısın :)

Çok geçmiş olsun,normalde iltihaplı olan diş çekilmez diye biliyorum antibiyotik kullanılır geçer diş çekimi olur.
Ağrısının sebebi bence bu olabilir herhalde,normalde bende eşimde ağrı hissetmedik hiç sadece yüzde hafif morarma ve hafif şişlik olur.Ağrı kesici ve antibiyotiği veriyorlar hemen.
Birde herkeste aynı tepkiyi veremiyor bu durum,eşiniz olmazsa sorsun ağrım var diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…