Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Valla kaptanım şu an canım nasıl kitap+kurabiye(2 renkli)+kahve üçlemesini istiyor anlatamam
Canım bir küçük kurabiye ama safece bir tane neden olmasın ama spor karşılığında. Şöyle bir terle sporla. Sonra duş ve dediğin üçleme
4.5 ve 7 yaşinda çocuklarım canım.
33 yaşında evlendim o yüzden çocuklarım kuccuk daha
Ay maşallah allah bağışlasın canım
Küçük olan kız mı benim kızımda 5. 5 yaşında cimcimem
Günaydın arkadaşlar mutlu sabahlar iyi bir haftamız olsun. Sıfır kaçamak bol eksimiz olsun.Yediklerimiz löp löp et olmasın Gerçi bakiyorumda grubun en çok kilo vermesi gerekeni benim .
Bir bakacaksın yeni kişiler gelmiş ve sen 70 li kilolardasın
Bizzat yaşadım
Boyun kaç ki 50 kilo fobim var da
O iş bizdeeee güzel kaptanimyansın yaglarrrr
Heyyt beeee

Te
Teşekkür ederim kaptanicem

Kızım 7 yaşında canım

Günaydın arkadaşlar mutlu sabahlar iyi bir haftamız olsun. Sıfır kaçamak bol eksimiz olsun.Yediklerimiz löp löp et olmasın Gerçi bakiyorumda grubun en çok kilo vermesi gerekeni benim .
Günaydın canım Hiiç takmıyoruz o kiloları atıveriyoruz üstümüzden bak mesela ben 1 damacana su kadar attım ohh rahatladım daha 2 damacana su kadar daha var istemiyorum onları gidecekler seninkiler de gidecek azimli ol kararlı ol motivasyon işi bizdeee
başlangıcın hayırlı olsun canım çok birşey yok senin hokus pokus gider onlar
Bende özenerek koşu bandı aldim şimdi çamaşır askılığı olarak kullanıyorum . Hafta sonu baktım benim çocuklar üzerine çarşaf örtüp çadır yapmışlar.
Yok yok hemen o çarşaf kalkıyor ve koşu bandı baş tacı ediliyor
Günaydın canım lütfen böyle düşünüp kendini üzme günü saati yok ki zaten hep kalbimizdeler gider ziyaretini yaparsın üzülme lütfen
Günaydın tatlım doğru diyorsun da ne bileyim annemi unuttum sandım dert ortağımı en yakın arkadaşımı unuttum sandım böyle içi parlayan yemyeşil gözleri vardı annemin inan öyle bir gülerdi ki içten anlat derdini o yeşile aksın gitsin şimdi o yok ya hayat ekstra zor benim için
Günaydın hanımlarrrre
Günaydın canım
Günaydın kizlar
Günaydııınn
Aynı benim durum en kıymetli çamaşır askım
Hayıııırrr baştacı etmek lazım kaldır çamaşırları üstünden sana hizmet etsin seni kurutsun incecik yapsın
Yok artık bu ne yaa çok güzel görünüyor

Ayyy inşallahhhhh

Grubun motivasyonu çok iyi zaten. Emek verenlerden Rabbim razı olsun

Ben de yilin basinda 87 ile hoca esliginde pilatese basladim. 2.5 ayda 82 oldum. Keto diyetle birinde 78 .4 - digerinde 79 u gorup hep kilo aldim. Temmuzda 82 kilo ile esimle kilo verme iddiasina girmiştik mesrla
Kilo alip verme hikayelerim cok. Bu sefer istikrarla hedef kiloma ulasmak istiyorum

Ayy öyle güzel öyle etkiliyorsun ki beni inan okurken tüylerim diken diken oldu ben annem gittiğinde 8 yaşındaymışım çok hatırlamıyorum film gibi annemde 28 deymiş o gözlerin mavisi de canım annannemdeydi çok fena düşkündüm çook kelimelere falan dökülecek gibi değil tek ikimizin olduğu hastane odasında gözümün önünde gitti ve canım hacıdedem çok uzun yıllar toparlanamadım babam 3 yıl oldu benide bekleyen 4 mezar var şu işler bir bitip gidemedim kızımıda bırakamıyorum babası takviyesini şırıngayla yediremez ama burnuna patiğine süre süre 4 5 gün idare edebilir farklı ilde bekleyenlerim Eskişehir'de bizde Konya'da eşim direkt buraya yerleşmişler 89 da gelince unutulur mu hiç sakın öyle düşünme nur içinde yatsınlar yarabbim

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum lenagcigimm
Dün akşamdan bir bardak kefir ve bir yemek kaşığı chia karıştırıp kapağını kapattım şişmesi için saat 11.30 civarda glutensiz kuruyemiş karışımı var ondan almıştım bir kayısı bir yemek kaşığı müsli 1 tatlı kaşığı tahin bir çay kaşığı bal gezdirdim çeyrek muz 5-6 tane yaban mersini

Son düzenleme:
Bende dün öyle idim. Durum fena idi. Sızıp kalmışım. Bu arada bir çılgınlık yapıp ufaklığın tuvalet eğitimine başladım. Gece boyunca kalkıp durdum.
Yakinmisiz Allah'ım sağlık sıhhat versin canm uzun ömür versin
Öyle canım çok şükür. İki sene öncesine kadar Ebrarlarda oturuyordum. Pandemi başlayınca yukarı taşındım
Aaaa ben bu güzelliği dün görmemişim ne var içinde sibelcigim

Günayddiiiiinnnnnn

Günaydın canim
Az daha dayan 10 veya 11 gibi yap kahvaltını
Sebzeli yaptım canım . Soğan sarımsak domates biber maydanoz kırmızı kapya biber doğradım kıyma ile doldurdum. Benimkini doldurunca ev ahalisine yaptım pirincsiz. Diyetisyen öyle izin verdi.
Üşütmüşüm herhalde karnım davul gibi. İnşallah salgına kapılmam

Çok güzel ellerine saglik

Evettt toparlanmak lazım salmak yoookkk kahvemi yaptım biraz meditsyon yapayım bari sonra yrüyüş yapayım iyi gelir sanırım
Ohhh misss aynen öyle bi silkelenip kendine gelirsin iyi yaparsın
Allah rahmet etsin canım benim
Sağol canım benim
Günaydın nergisim ohh ellerine sağlık Demlediğin çayı termosa koydum yanıma alayım diye ayakkabılığın üstünde unuttum
Ayyy kız yakın olsam hemen demler getirirdim vallahi

Mekani cennet olsun

Mekanları cennet olsun canım Huzur içinde uyusunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…