Popüler Konu LenaG ile MasterFit

müthiş bir duygudur çok sevindim canım

oooooo geliyor birincilikkkk

geçmiş olsun canım

Menüm
LenaG Mthn83

Kahvalti 11. 00: domates salatalik bolca
Kabak buglama 3 kasik
2 küçük köy yumurtasi haslanmis
2 dilim ekmek

Aksam 15.00 : 1, 5 kepce corba
6 kasik susuz taze fasulye
4 kasik haslama tavuk baharatli
4 kasik yogurt ve domates

Ara 18.45: turk kahvesi 2 hurma 2 tam ceviz 7 fındık 7 badem

Spor 13.500 adim yürüyüş
su 3 litre

Cok aktif bir gundu surekli ayakta mutfakta ugrastim

Bugün sabah yeğenimi otogara götürdüm yolcu ettim sabah dışarıda bu şekilde oldu poğaça ya gelince simsiyah içinde keten tohumu ay çekirdeği falan vardı ve ısıramadım bile etimekten de daha kuru takır takır bişeydi bende anlamadım ama sütümle yemiş bulundum keke gelince onuda yemiş bulundum canım sıkkın bu aralar ondan kaptanım özür bir daha olmaz

Canim aksam yanina bir 4 kaşık yogurtla süper olur. Peynir miktari ne kadardi su cok guzel spor da ax da olsa katarsan harika
Peynir 4/5 küçük dilim kadar.
Peynir dilimleri küçük lokum büyüklüğünde
Ev peynirini çok seviyorum
Sabah onu yedim diye
Akşam yoğurt yemek istemedim.

Unutmuşum sabah 3/4 kaşık yoğurt yemiştim

Neye canin sıkkın canim ozel degilse. Hicbir sey kendimize yaptığımız uzuntulere düşüncelere değmez. Bunu maalesef cok gec anladim ama anladim. Menun cok kotu degil ama kotunun iyisi gibi yarın telafi edersin sen

1 porsiyon küçük tabak
Aslında öğlen geç oldu yoksa çerez de yerdim busefer günü erken kapatamazdım.

Bravooo

Neye canin sıkkın canim ozel degilse. Hicbir sey kendimize yaptığımız uzuntulere düşüncelere değmez. Bunu maalesef cok gec anladim ama anladim. Menun cok kotu degil ama kotunun iyisi gibi yarın telafi edersin sen
Yarın hallederim kaptanım evde de mesajlarda denk geldiyse kaç haftadır yeni taşınmış gibi her odada eşyalar odanın ortasında toplu duruyor badana, parke, elektrik, banyo, mutfak heryer tadilat badana bitti güya parkeyede yarın başlancak herşeye sıkıyorum işte canımı o konuda üstüme yoktur adamda evde olunca geliyolar bana bazen

Bugün benim de kötü geçti. Aslında günüm çok güzeldi oğlumun doğum günü çünkü nasıl kötü olabilir ama denize gittik karpuzlar ve simitler havalarda uçuştu. Deniz acıktırır çıktıktan sonra bilirsiniz, dayanamadım biraz yedim aşırıya kaçmadım ama belki fazla gelmiş olabilir.
Yazayım yine de yarından sonra tam gaz devam inşallah kaptaniçem özür dilerim
4 Ağustos
Kahvaltı 09.30
1 şeftali, Yarım açma
Öğle yemeği 13.00
Bir simit +1 salatalık +1 domates +1 biber +2 küçük dilim karpuz
Ara Öğün 18.00
1 şeftali
Akşam yemeği
1 ince dilim çikolatalı fındıklı pasta(misafirler ne zaman gelirse o zaman yiyeceğim)
LenaG Sitare55
2saat boyunca denizdeydim en az bir saat yüzmüşümdür(yüzme biliyorum) 2lt su (şimdilik) eve geldim duşa girdim oğlumu yıkadım baya yoğun geçti bugünüm şimdi de misafirlerim gelecek.

Yürüyüşe nasi gidiyorsun diye sormuştum kaptanimm cevaplamissin ben acaba eşim 6.30da ise gidiyor daha erken çıkıp gidebilir miyim diye bı düşündüm ama bakalım akşam için de kaptanicem 2kepce fasulye bir dilim ekmek yarım bardak ayran içtim. 6.30da da bitti yemeğim yarın 12ye kadar ağzım kapalı sadece çay içerim şekersiz merak etme annem sigara böreği tavuklu pilavlar yapti hatta bende sakızlı muhallebi yapıp götürdüm ama cis yok aynen senin gibi istikrarlı olacağım yarın sözümü tuttum diye yazarım Sitare55

İyi akşamlar kızlar
Sabah 10:45
Yarım domates
Yarım salatalık
Yağsız çeçil peynir
3 siyah 1 yeşil zeytin
3 yemek kaşığı menemen
1 çay kaşığı bal
5 tane üzüm

Öğle 14:00
1 nektari
30 tane çekirdek
2 yemek kaşığı taze fasulye
2 yemek kaşığı yoğurt

Akşam 17:30
3 yemek kaşığı et kavurma
1 kase çoban salata
1 havuç
7 küçük dilim karpuz

2 lt su
Spor yok

LenaG
Mthn83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…