Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG Mthn83

Kahvalti 11.20
Kıymalı yumurta
1,5 dilim kadar ekmek
2 şekersiz çay
Domates, taze soğandan piyaz

Ara öğün 16.00
1 küçük biber dolması
1,5 yulaflı poğaça (toplam 84 kalori oluyor)

Akşam 18.30
200 gr kadar fırında balık
Salata
Elim kadar lavaş (hszir lavaş değildi, burda lavaş acan kadınlar var. Onlardan aldım. Hazır lavastan biraz daha ince, yufka ekmek gibi)
1 bardak ayran

Bugün kızımın gardrobunu soktuk, kartona sardik derken 3-4 saat hazırlığa uğraştık. Cok yoruldum. Dolma yeme sebebim de buydu aslında.sekerim düştü hazırda bulunca ondan yedim.
Suyu 2 litreye yakın içtim, sanirim 3e bile cikarabilirim bugün.

Benimde aynı şekilde geçen eşimle tartışma yaşadık acayip kırıldım o kadar kırgındim ki üstü kapalı derdimi anlatmaya çalıştım anneme hemen hem annem hem kız kardeşim ve gelinlerimiz senin ki de dert mi vs sende hastayım diyorsun kendine bakmıyorsun kilo aldın vs diye beni suçlamaya başladılar meseleyi birşey yok ki öylesine dedim ortada sorun yok dert yok niye bu kadar karaladiniz beni dedim
Demekki kimseye hiç birşey söyleyemeyeceksin

Canım ay sonu hedefim 80 olsun inşallah tuttururum

Kaptana bakar mısınız helal olsun herkesi teker teker incelemiş rehber öğretmen misin mübarek
30 ne ki40 a gel görürsün.
Ablamda kırk yaş sendromunda ben ikisini birlikte yaşadım sayılır sağ olsun bana baya bi yansıttı
Canım senin burcun ne?

Elimden gelenin en iyisini yapacağım kaptanım. Cumartesi günleri biraz rahat oluyorum

Sitare55 LenaG
3 Ağustos menüm

9:30
1 kahve 1 ev yapımı kurabiye

13:00
Domates salatalık
Ev yapımı peynir
2 ince dilim kavun
Şekersiz Çay

Akşam geç oldu alışverişe çıktım diye
18:10 bitti
Salata
4/5 kaşık etli bulgur pilavı
2/3 küçük bisküvi
Şekersiz kahve

Su 2.5 litre olur yatana kadar

Spor işlerimi bitirince yürüyüşe çıkacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…