Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kesinlikle öyle hadi bir kahve yapıp içelim ya giden kiloların şerefine 🫠😂👏🏻🙏🏻
DCDBF758-A94E-4D0E-9D98-7CC6925CB4FE.jpeg
Kahveler içildi yeni haftaya hazırız 🤩💪🏻💕

LenaG LenaG canım ben bu hafta hazırlıkta olayım çünkü perş günü dayımlara yatılı gideceğim tartı günü tartılamam sıkıntı olmasın. Yanımda tartı da götüremem bi çocuk bi valizle gidiyorm yüküm fazla olacak. Bir de dışardaki işlerim çok birikti onları halledicem pek aktif olamazsam takıma sıkıntı olmasın

Aslında tartı değil mesele adetim gelmiyor ya stres oldum işte rüyamda da aynı şeyi gördüm hâlâ elim ayağım titriyor. Ama tartıyı görünce bir nebze moralim düzeldi🙂
27 temmuz cumartesi: 73,15
03 ağustos cumartesi : 72, 30
Fark - 850 gram
Şu rüyanın etkisinden çabucak çıkıp yola devam etmem gerek bunun için de en acilinden adetimin gelmesi gerek
LenaG LenaG Y yosunlupapatya

Eklentiler

• IMG_20240803_124553.jpg
    IMG_20240803_124553.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 14

126. ETAP​

27.07.2428.07.2429.07.2430.07.2431.07.2401.08.2402.07.24

KIRMIZI TAKIM​

Y yosunlupapatya M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@unutmabenicicegiM+S+M+S+M+S+----
Cakinin Gelini Cakinin Gelini M+S-M+S-M+S+M+S+M+S-M+S-M+S+
@Nergis 35M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@FitVenus-M+S-M+S-M+S+-M+S+
L leyl76 M+S+M+S+M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-
Sitare55 Sitare55 M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@MAKE UP_M+S-M+S-M+S-M+S+M+S+M+S-M+S-
@Begonya2M+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S-M+S+
uranus35 uranus35 -M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+
M Minicikfzt M+S-M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-

MAVİ TAKIM​

@ LenaG LenaG M+S+M+S+M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
@60kiloyumM+S+M+S+M+S+---
Boncuk2307 Boncuk2307 M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
@defneefe17-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-M+S-
@tomrsM+S-M+S+M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
@Lotus1234M+S+M+S-M+S+M+S+M+S-M+S+M+S+
Ellssa Ellssa M+S-M+S+-M+S+M+S+--
@Samara96M+S+M+S+-----
@GoklerceM+S-M+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S+
@Asenr snmzM+S+------
@bilgeyogiiM+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S-M+S+

Kızlar eksik olan varsa söylesin ekleyeyim biliyorsunuz menü ve sporlar +1 kazandırıyor takıma

Not : Sitare55 ve Asenrsnmz düzeltilecek eklemelerde
Ben 1 ağustosta spor yapmıştım.

Nerdeyse vazgeçicem sen nerdesin ♥️
Hemen arkanda 74.8im
Bu ay hedefler yapıldı mı benmi kaçırdım
Yok listenin bitmesini bekliyorum 😍
Aslında tartı değil mesele adetim gelmiyor ya stres oldum işte rüyamda da aynı şeyi gördüm hâlâ elim ayağım titriyor. Ama tartıyı görünce bir nebze moralim düzeldi🙂
27 temmuz cumartesi: 73,15
03 ağustos cumartesi : 72, 30
Fark - 850 gram
Şu rüyanın etkisinden çabucak çıkıp yola devam etmem gerek bunun için de en acilinden adetimin gelmesi gerek
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Canım rüyalar tersine çıkarmış sabah yorumu aydınlık olur de içini ferahlat 60 Lara az kalmış 😍
Mthn83 Mthn83 senin canın sağ olsun bebeğim. Benim hedefe yaklaşmam bile bi başarı kendi adıma 😂
Ağustos hedefi 58.9
🏆🏆🏆🏆 :KK74: :KK60:
LenaG LenaG hepinizi çok tebrik ediyorum inşallah sağlıklı bir şekilde hedeflere ulaşırız🤗
Tatile çıkmadan önce 81.20
Tatil sonrası 85.60🤕😱
Fark artı 4.40 kg
Eki Görüntüle 3460789
Tatil havasindandir o 😍
Cumartesi hepsi birden gidecek gör bak 😍

Hemen arkanda 74.8im

Yok listenin bitmesini bekliyorum 😍

Canım rüyalar tersine çıkarmış sabah yorumu aydınlık olur de içini ferahlat 60 Lara az kalmış 😍

🏆🏆🏆🏆 :KK74: :KK60:

Tatil havasindandir o 😍
Cumartesi hepsi birden gidecek gör bak 😍
Ay inşallah canım ya🥰Bende öyle düşünüp kendimi teselli ediyorum 😃

Bugün bildirimden sonra annemle carsiya gittik ufak tefek işleri vardi hallettik beraber. Sonra anneme parkta dondurma ismarlladim kendime orta şekerli bir turk kahvesi. Karsimda annem kızı dondurma ismarlamış diye mutlu :KK68: ben ise küçük lokumu bir kere de degil tadını çıkara çıkara karsimda mutlu annemi izleyerek yedim guzel bir andi :KK200:

Bugün bildirimden sonra annemle carsiya gittik ufak tefek işleri vardi hallettik beraber. Sonra anneme parkta dondurma ismarlladim kendime orta şekerli bir turk kahvesi. Karsimda annem kızı dondurma ismarlamış diye mutlu :KK68: ben ise küçük lokumu bir kere de degil tadını çıkara çıkara karsimda mutlu annemi izleyerek yedim guzel bir andi :KK200:
O anı hiç yaşayamamış biri olarak tadını çıkar canım hep imrenmişimdir okuyunca öyle bir hayal ettimde yazmak istedim benim annem ben 8 yaşındayken yani kendide 28 yaşındayken vefat etmiş hayal mayal hatırlıyorum ❤

X