Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG canım ben bu hafta hazırlıkta olayım çünkü perş günü dayımlara yatılı gideceğim tartı günü tartılamam sıkıntı olmasın. Yanımda tartı da götüremem bi çocuk bi valizle gidiyorm yüküm fazla olacak. Bir de dışardaki işlerim çok birikti onları halledicem pek aktif olamazsam takıma sıkıntı olmasın

Aslında tartı değil mesele adetim gelmiyor ya stres oldum işte rüyamda da aynı şeyi gördüm hâlâ elim ayağım titriyor. Ama tartıyı görünce bir nebze moralim düzeldi
27 temmuz cumartesi: 73,15
03 ağustos cumartesi : 72, 30
Fark - 850 gram
Şu rüyanın etkisinden çabucak çıkıp yola devam etmem gerek bunun için de en acilinden adetimin gelmesi gerek
LenaG Y yosunlupapatya

Eklentiler

• IMG_20240803_124553.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 15
Ben 1 ağustosta spor yapmıştım.

Nerdeyse vazgeçicem sen nerdesin
Hemen arkanda 74.8im
Bu ay hedefler yapıldı mı benmi kaçırdım
Yok listenin bitmesini bekliyorum
Canım rüyalar tersine çıkarmış sabah yorumu aydınlık olur de içini ferahlat 60 Lara az kalmış
Mthn83 senin canın sağ olsun bebeğim. Benim hedefe yaklaşmam bile bi başarı kendi adıma
Ağustos hedefi 58.9

LenaG hepinizi çok tebrik ediyorum inşallah sağlıklı bir şekilde hedeflere ulaşırız
Tatile çıkmadan önce 81.20
Tatil sonrası 85.60
Fark artı 4.40 kg
Eki Görüntüle 3460789
Tatil havasindandir o
Cumartesi hepsi birden gidecek gör bak

Ay inşallah canım yaBende öyle düşünüp kendimi teselli ediyorum

Bugün bildirimden sonra annemle carsiya gittik ufak tefek işleri vardi hallettik beraber. Sonra anneme parkta dondurma ismarlladim kendime orta şekerli bir turk kahvesi. Karsimda annem kızı dondurma ismarlamış diye mutlu ben ise küçük lokumu bir kere de degil tadını çıkara çıkara karsimda mutlu annemi izleyerek yedim guzel bir andi

O anı hiç yaşayamamış biri olarak tadını çıkar canım hep imrenmişimdir okuyunca öyle bir hayal ettimde yazmak istedim benim annem ben 8 yaşındayken yani kendide 28 yaşındayken vefat etmiş hayal mayal hatırlıyorum ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…